Hier kun je hier de bardiensten van de 2e helft van het seizoen vinden. Op naam ingedeeld, zoals besloten op de ALV van december jl (zie de notulen van de ALV ) en uitgelegd in de brief die je bij de contributie-nota gehad hebt.

Voor spelers van 16 jaar en jonger, worden automatisch de ouders aangeschreven. Mocht je verhinderd zijn, dan geldt hetzelfde als bij de jurytaken- Je bent zelf verantwoordelijk voor de vervanger! Niet op komen dagen en geen vervanger betekent helaas een boete.

Ook in 2018 geldt dat je zonder IVA-Certificaat geen alcohol mag verkopen of schenken. Dat Certificaat kan je kosteloos behalen bij http://www.nocnsf.nl/iva. Graag een duplicaat van het certificaat sturen naar Honk@bsleiden.nl. Zonder Certificaat kan je nog steeds bardienst draaien, alleen met de beperking dat je geen alcohol mag uitschenken.

Met groet!

de BarCommissie

BARDIENSTEN
ZATERDAG 20 januariBD nr 1BD nr 2BD nr 3
09:30 - 10:30BC Karin/Gaab/SigridOuder Peanut
10:30 - 13:00BC Sandra BS. KortewegW. Luijk
13:00 - 15:00BC IreneOuder Jolanda MeimaOuder Esri Spetter
15:00 - 17:00BC Paul van OOuder Sammy GuinauOuder W. Platteel
17:00 - 19:30BC AnnekeOuder Kyara BakkerOuder Pritty Koster
ZONDAG 21 januariBD nr 1BD nr 2BD nr 3
10:30- 13:00BC Ouder Duko BosOuder Amara Kante
13:00 - 15:00BC WendyOuder Itai AlinskyOuder Jayden Gijsbertha
15:00 - 17:00BC Edgar Ouder Jimi van RavestijnOuder Xander Policht
17:00 - 20:00BC Sandra BOuder Michael MinicolaOuder Oualid Lazaar
ZATERDAG 27 januariBD nr 1BD nr 2BD nr 3
09:30 - 10:30BC Karin/Gaab/SigridOuder Peanut
10:30 - 13:00BC LoesOuder Ivaylo GeorgievOuder Daniel Wubs
13:00 - 15:00BC
Jolanda vanaf 14:00
Ouder Francesca BartolomeiOuder Reinout Schoofs
15:00 - 17:00BC JolandaOuder Gianluca DusseldorpOuder Matias Middelweerd
17:00 - 19:00BC AnnekeOuder Rens SpelierOuder Ivo Steenbeek
19:00 - 21:30BC AnnekeOuder Daan PiketOuder Skip de Haas
ZONDAG 28 januariBD nr 1BD nr 2BD nr 3
11:00 - 13:00BC LianneRL FrerickDY van Duinen
13:00 - 15:00BCOuder Zidane KanbierOuder Jayden Zandbergen
15:00 - 17:00BCOuder Faber WuijtsOuder Sem Kramp
17:00 - 19:00BC MirjamOuder Sverre WoudstraOuder Emir Deldag
19:00 - 21:30BCM. MeskersRJ van Duuren
ZATERDAG 3 februariBD nr 1BD nr 2BD nr 3
09:30 - 10:30BC Karin/Gaab/SigridOuder Peanut
10:30 - 13:00BC MirjamOuder Luuk KuiperOuder Thomas Noort
13:00 - 15:00BCOuder Julian de JongOuder Max Pikaar
15:00 - 17:00BCOuder Ferdi BlangéOuder Tyrese Beaumgards
17:00 - 19:00BCOuder Daviod AbrahamseOuder Timber Altink
19:00 - 21:30BCOuder Matilde KroeseOuder Tamara Jansen
ZONDAG 4 februari
GEEN WEDSTRIJDEN
ZATERDAG 10 februariBD nr 1BD nr 2BD nr 3
09:30 - 10:30BC Karin/Gaab/SigridOuder Peanut
10:30 - 18:00
Rolstoel toernooi
diverse Rollers
18:00 - 20:30BCBC
ZONDAG 11 februariBD nr 1BD nr 2BD nr 3
10:30 - 13:00BCOuder Tsvetan GeorgievOuder Gianni Savic
13:00 - 15:00BCOuder Kiek StraathofOuder Meryem Rajani
15:00 - 18:00BCOuder Milan SchefferOuder Lucas Kales
ZATERDAG 17 februariBD nr 1BD nr 2BD nr 3
09:30 - 10:30BC Karin/Gaab/SigridOuder Peanut
10:30 - 13:00BCOuder Paul MatheijsenOuder Matthijs Lagerveld
13:00 - 15:00BCLuigi Salghetti DrioliOuder Marcus Poles
15:00 - 17:00BCOuder David Pereira AriasOuder Jurell Mando
17:00 - 20:00BCOuder Reinout WchoofsOuder Samuel de Lima
ZONDAG 18 februariBD nr 1BD nr 2BD nr 3
10:30 - 13:00BCImre GoudkuilOuder Benjamin ALlenson
13:00 - 15:00BCOuder Tess WeeninkOuder Ines Sayem
15:00 - 17:00BCOuder Tygo lagasOuder Liam SLee
17:00 - 20:00BCOuder Hannah ParentOuder Mara Hillenaar
ZATERDAG 24 februariBD nr 1BD nr 2BD nr 3
09:30 - 10:30 (OVB)BC Karin/Gaab/SigridOUder Peanut
10:30 - 13:00BCOuder Paul MatheijsenOuder Bastiaan Lennaerts
13:00 - 15:30BCOuder Milan SchefferOuder Lucas Kales
ZATERDAG 3 maartBD nr 1BD nr 2BD nr 3
09:30 - 10:30 (OVB)BC Karin/Gaab/SigridOUder Peanut
10:30 - 13:30BCOuder Milo van SchaikOuder Luka van Els
ZONDAG 4 maart
GEEN WEDSTRIJDEN
ZATERDAG 10 maartBD nr 1BD nr 2BD nr 3
09:30 - 10:30 BC Karin/Gaab/SigridOUder Peanut
10:30 - 13:00BCOuder Sagi LeviOuder Sverre Woudstra
13:00 - 15:00BCOuder Koen van DijkOuder Mees Schollaardt
15:00 - 17:00BCTim HogeboomMischa Kikkert
17:00 - 19:00BCNina RoesdiLarissa Bakker
19:00 - 22:00BCNynke van DijkMegan Hoekstra
ZONDAG 11 maartBD nr 1BD nr 2BD nr 3
10:30 - 13:00BCOuder Jaro SteurOuder Thijs Verkeij
13:00 - 15:00BCOuder Bastiaan de RegtOuder Bram Vliegenthart
15:00 - 17:00BCOuder Sammy GuinauOuder Wessel Plateel
17:00 - 19:00BCOuder Vera HartogsOuder Iris van der Meer
19:00 - 22:00BCOuder Mitchell SteenbeekOuder Marien Vermeij
ZATERDAG 17 maartBD nr 1BD nr 2BD nr 3
09:30 - 10:30 BC Karin/Gaab/SigridOuder Peanut
10:30 - 13:00BCOuder Kate DoxeyOuder Kim Schrama
13:00 - 15:00BCOuder Sami SayemOuder Skip de Haas
15:00 - 17:00BCOuder Zahra KlarenboschOuder Blanca Blom
17:00 - 20:00BCOuder ??Ouder Daan Piket
ZONDAG 18 maartBD nr 1BD nr 2BD nr 3
12:30 - 15:00BCLeo LerschenJoost van Duuren
15:00 - 17:00BCOuder Guy SplinterOuder Chacrit Promnork
17:00 - 20:00BCMartijn DoevenMark Hamelink
ZATERDAG 24 maartBD nr 1BD nr 2BD nr 3
09:30 - 10:30BC Karin/Gaab/SigridOuder Peanut
10:30 - 13:00BCOuder Vera HartogOuder Iris van der Meer
13:00 - 15:00BCOuder Jair Tan-A-KiemOuder Lucas Smit
15:00 - 17:00BCOuder Emir DeldagOuder Bob vd Linden
17:00 - 20:00BCOuder Arda AssiOuder Dion Mieremet
ZONDAG 25 maartBD nr 1BD nr 2BD nr 3
10:30 - 13:00BCOuder Flyn JansenOuder Emily Evers
13:00 - 15:00BCOuder Roberto TorresOuder Luka van Els
15:00 - 17:00BCOuder Connor MinicolaOuder Luka Bokan
17:00 - 20:00BCOuder Milo van SchaikOuder Bart Maas
ZA 31 MRT EN ZO 1 APRIL
GEEN WEDSTRIJDEN
IVM PASEN
ZATERDAG 7 aprilBD nr 1BD nr 2BD nr 3
09:30 - 10:30BC Karin/Gaab/SigridOuder Peanut
10:30 - 13:00BCOuder Luc vd BentOuder Cecilia Linger
13:00 - 15:00BCOuder Hasna MgharbiOuder Keona Douwstra
15:00 - 17:30BCOuder Fleur BoomOuder Jesse London
ZONDAG 8 aprilBD nr 1BD nr 2BD nr 3
12:30 - 15:00BCOuder Mick HondersOuder Roy Splinter
15:00 - 17:00BCOuder Daniel AmrollahiOuder Matias Middelweerd
17:00 - 20:00BCOuder Jayden ZandbergenOuder Las Baas
ZATERDAG 14 aprilBD nr 1BD nr 2BD nr 3
09:30 - 10:30BC Karin/Gaab/SigridOuder Peanut
10:30 - 13:00BCOuder Sem KrampOuder Kyan de Boer
13:00 - 15:00BCOuder Xander PolichtOuder Matthijs Lagerveld
15:00 - 17:00BCOuder Malia KamperveenOuder Vincent Veldman
17:00 - 19:30BCOuder Jarno SteurOuder Liam van der Schalie
19:30 - 22:30BCOuder Milan de WIldeOuder Tijn Tebarts
ZONDAG 15 aprilBD nr 1BD nr 2BD nr 3
10:30 - 13:00BCXander JansenAlex Oostdam
13:00 - 15:00BCOuder Rens SpellerOuder Rens van Leeuwen
15:00 - 17:00BCJoey van HaaftenNiels van Beijnen
17:00 - 19:30BCMitchell de JongRudi Haamke
ZATERDAG 21 aprilBD nr 1BD nr 2BD nr 3
09:30 - 10:30BC Karin/Gaab/SigridOuder Peanut
10:30 - 13:00BCLise MattheusMarjet Bonsing
13:00 - 15:00BCOuder Faris AmoukelOuder Jurren van Veen
15:00 - 17:00BCOuder Darius Mallallah GhayemiOuder Liam Slee
17:00 - 20:00BCOuder Pascal StamOuder Mert Resuloglu
ZONDAG 22 aprilBD nr 1BD nr 2BD nr 3
10:30 - 13:00BCToon BrinksMartin Hoekstra
13:00 - 15:00BCOuder Tess WeeninkOuder Ines Sayem
15:00 - 17:00BCMatteo MartinelliFerry Meiland
17:00 - 20:00BCLisanne AlkemandeMaud Reizevoort
ZAT 28 en zo 29 april
Geen wedstrijden ivm vakantie