Competitie-indeling 2018-2019

Hier zijn de competitie-indelingen voor het komende seizoen. Er kunnen nog kleine aanpassingen plaatsvinden. De NBB heeft onder andere nog geen officiële lijst gepubliceerd van de landelijke klassen. Die zijn dan ook met een * aangegeven. De verwachting is dat er niet al te veel meer verandert.

MANNEN SENIOREN 1
Dutch Basketball League:
ZZ Leiden, Donar, Aris, Landstede, New Heroes, BA Limburg, Feyenoord, Den Helder Suns, Apollo, Dutch Windmills.

MANNEN SENIOREN 2
* Promotiedivisie:
BS Leiden2, MSV Zeemacht, Racing Beverwijk, Lokomotief, UBall, Grasshoppers, Red Giants, CobraNova, Groene Uilen, Harlemlakers, Batouwe/Dreamfield, Punch, BV Groningen, Almere Pioneers.

MANNEN SENIOREN 3
* Tweede divisie A:
BS Leiden 3, Bouncers, Blue Stars, Grasshoppers 2, MSV, Triple Threat, Jumpers, Harlemlakers 2, BV Amsterdam 2, DED, Lokomotief 2

MANNEN SENIOREN 4
Derde klasse A:
BS Leiden 4, Utrecht Cangeroes 3, Oegstgeest 2, The Jump 1, Bouncers 4, Lokomotief 4, Jumpers 4, Zoebas 2, Seagulls 1, LUSV 3, Alphia 2, Grasshoppers 3, Forwodians 1, Punch 5.

MANNEN SENIOREN 5
Vierde klasse A:
BS Leiden 5, Forwodians 2, Forwodians 3, Oegstgeest 3, SBU 4, Westland Stars 4, Klipperstars 2, Nova Stars 1, LUSV 4, Binnenland 4, Zoebas 2, CobraNova 3, DAS 4.

MU21
* Dutch Talent League:
ZZ Leiden, Landstede, BA Limburg, Apollo, Rotterdam, Donar, Den Helder, Harlemlakers, TBG Dragons, Orange Lions Ac. Dutch Windmills, New Heroes, UBall, Triple Threat.

MU20-1
* Tweede divisie:
BS Leiden, Klipperstars, BA Limburg, Jumpers, Rotterdam, Almonte, Triple Threat, Gaasperdam Warriors, Apollo, Crackerjacks, Black Eagles, Arnhem Eagles.

MU18-1
* Eredivisie:
ZZ Leiden, TBG Dragons, Landstede, Rotterdam, Noordkop, Triple Threat, Harlemlakers, Dutch Windmills, Apollo, Crackerjacks, New Heroes, UBall, BA Limburg, Donar.

MU18-2
* Tweede divisie B:
BS Leiden 2, Barons, Cady, Woodpeckers, Jumpers, Utrecht Cangeroes, Lokomotief, Divine, Almere Pioneers, Black Eagles, Almonte, Binnenland.

MU18-3
Tweede klasse A:
BS Leiden 3, Klipperstars 1, Grasshoppers 1, Almere Pioneers 2, Utrecht Cangeroes 2, Zoebas 1.

MU16-1
* Eredivisie:
ZZ Leiden, BA Limburg, New Heroes, Apollo, Noordkop, Triple Threat, Divine, Harlemlakers, Lokomotief, TBG Dragons, UBall, Landslake Lions, Celeritas-Don ar, Landstede.

MU16-2
* Tweede divisie B:
BS Leiden 2, Almonte, Blauw Wit, Binnenland, Rotterdam, Marathon, Black Eagles, BA Limburg 2.

MU16-3
Derde
klasse A: BS Leiden 3, Jumpers 2, Grasshoppers 2, CobraNova 3, Zoebas 1, Bouncers 2.

MU16-4
Vijfde klasse A:
BS Leiden 4, Rowic 2, Novo Stars 1, FFF 2, Zoebas 3, CobraNova 4

MU14-1
* Eredivisie:
BS Leiden, BA Limburg, Landstede, New Heroes, Rotterdam, MBCA, UBall, Apollo, TBG Dragons, High Five, Celeritas-Donar, Triple Threat, Lokomotief, BV Groningen.

MU14-2
B-klasse (Noord Holland):
BS Leiden 2, Noordkop 1, SVO 1, Divine 1, Flevo Musketiers 1, Derba 1, Triple Threat 2, Almere Pioneers 1, Rowic 1, Gaasperdam Warriors 1

MU14-3
Derde klasse A:
BS Leiden 3, Forwodians 1, Oegstgeest 1, Jumpers 1, CobraNova 2.

MU14-4 en 5
Zesde klasse A:
BS Leiden 4, BS Leiden 5, Novo Stars 1, DAS 3, Zoebas 3, Leiderdorp 2.

MU12-1
Tweede divisie:
BS Leiden, Lokomotief, UBall, Bouncers, Flevo Musketiers, MBCA, TBG Dragons, BA Limburg.

XU12-2
Eerste klasse:
BS Leiden X2, Rotterdam X1, Almere Pioneers X1, BS Leiden V1, Grasshoppers X1, Divine X1.

XU12-3
Vierde klasse A:
BS Leiden X3, BS Leiden X4 (V2), Bouncers V1, Oegstgeest X1, Lokomotief X1, DAS X4.

XU10-1
Tweede klasse A:
BS Leiden X1, Rotterdam X1, Grasshoppers X1, DAS X1, Binnenland X1.

XU10-2
Derde klasse B:
BS Leiden X2, Utrecht Cangeroes X2, Blue Arrows X1, River Trotters X 1, SVO X2.

XU10-3
Vijfde klasse A:
BS Leiden 3, MSV 1, Westland Stars 1, DAS 3, Zoebas 3, Forwodians 1.

VROUWEN SENIOREN 1
Tweede divisie A:
BS Leiden, BV Amsterdam, US 2, LUSV, Landslake Lions 3, Shooters, Apollo, Onze Gezellen.

VU20-1
Eredivisie:
BS Leiden, Binnenland, Dozy Den Helder, Apollo, Utr4echt Cangeroes, Landslake Lions, Almonte, HSV, Batouwe, Grasshoppers, CTO, Landstede, Jolly Jumpers, FSG Royal Eagles.

VU20-2
B-klasse (Noord-Holland):
BS Leiden 20-2, Harlemlakers 22-1, Grasshoppers 18-1, Hoppers 20-1, MSV 18-1, Volendam 22-1, Crackerjacks 22-1, Divine 18-1.

VU20-3
Tweede klasse A:
BS Leiden 20-3, DAS 20-1, Almere Pioneers 22-1, Red Stars 22-1, Archipel 20-1.

VU16-1
Tweede divisie:
BS Leiden, BA Limburg, Landstede, Grasshoppers, Lokomotief, Landslake Lions, Attacus, Pluto, Jolly Jumpers, Celeritas-Donar, BV Amsterdam, Flashing Heiloo.

VU14-1
Tweede divisie:
BS Leiden, Lokomotief, Dozy Den Helder, Landstede, MBCA, Grasshoppers, Attacus.

VU14-2
Vierde klasse A:
BS Leiden 2, Jump IJsselstein 1, Helmink Heroes 1, Forwodians 1, Juventus 2, Utrecht Cangeroes 2

VU12-1
Eerste klasse:
BS Leiden V1, BS Leiden X2, Rotterdam X1, Almere Pioneers X1, Grasshoppers X1, Divine X1.

VU12-2/X12-4
Vierde klasse A:
BS Leiden X4 (V2), BS Leiden X3, Bouncers V1, Oegstgeest X1, Lokomotief X1, DAS X4.

ROLLERS
Toernooidivisie B:
BS Leiden, Arrows 2, Hoofddorp 2, Flying Red, Only Friends 3, Grasshoppers, WSV Apeldoorn, Kameleon.

Dit bericht is geplaatst in Nieuwsbericht. Bookmark de permalink.

Geef een reactie