Trainingen

Dag Zaal Veld Tijd Team
Maandag American School 1 19:00 tot 22:00 Heren 2 ZZ
Maandag American School 1 19:00 tot 22:00 Heren U24 ZZ
Maandag Gymzalen Leonardo 1 18:00 tot 19:30 Mix U10 3
Maandag Gymzalen Visser 't Hooft 1 18:00 tot 19:30 Mix U12 4
Maandag Gymzalen Vlietland College 1 18:00 tot 19:30 Jongens U14 2
Maandag Gymzalen Vlietland College 2 18:00 tot 19:30 Jongens U14 3
Maandag Gymzalen Vlietland College 3 18:00 tot 19:30 Jongens U14 4
Maandag Gymzalen Vlietland College 1 19:30 tot 21:00 Jongens U18 4
Maandag Gymzalen Vlietland College 2 19:30 tot 21:00 Jongens U18 2
Maandag Het DOK - 19:30 tot 21:00 Heren U20 1
Maandag Het Gebouw 1 18:00 tot 19:30 Jongens U16 2
Maandag Het Gebouw 1 18:00 tot 19:30 Jongens U16 3
Maandag Het Gebouw 1 19:30 tot 21:00 Jongens U16 4
Maandag Krimwijk Gymzaal 1 18:30 tot 20:00 Mix U12 1
Maandag Sporthal de Vliethorst 1 17:00 tot 19:00 Jongens U16 1
Maandag Sporthal de Vliethorst 2 17:00 tot 19:00 Jongens U18 1 ZZ
Maandag Sportzaal Broekplein 2 18:00 tot 19:30 Meisjes U18 1
Maandag Sportzaal Broekplein 1 19:30 tot 21:00 Recreanten Heren Broekplein
Maandag Sportzaal Broekplein 2 19:30 tot 21:00 Recreanten Dames Broekplein
Maandag Sportzaal Broekplein 1 21:00 tot 22:30 Heren 3
Maandag Vijf Meihal 1 10:00 tot 12:00 Heren 1 ZZ
Maandag Vijf Meihal 1 16:00 tot 18:00 Heren 1 ZZ
Dinsdag American School 1 19:00 tot 21:30 Jongens U18 1 ZZ
Dinsdag Gymzalen Visser 't Hooft 1 18:00 tot 19:30 Mix U12 2
Dinsdag Gymzalen Visser 't Hooft 2 18:00 tot 19:30 Mix U12 3
Dinsdag Gymzalen Vlietland College 1 18:00 tot 19:15 Mix U12 1
Dinsdag Gymzalen Vlietland College 2 18:00 tot 19:30 Jongens U14 1
Dinsdag Gymzalen Vlietland College 3 18:00 tot 19:30 Jongens U14 2
Dinsdag Gymzalen Vlietland College 2 19:30 tot 21:00 Jongens U18 3
Dinsdag Gymzalen Vlietland College 3 19:30 tot 21:00 Meisjes U18 2
Dinsdag Het Gebouw 1 17:00 tot 19:00 Jongens U16 1
Dinsdag Het Gebouw 1 19:00 tot 21:00 Dames 1
Dinsdag Het Gebouw 1 21:00 tot 22:30 Heren U22 1
Dinsdag Rijnlands Revalidatie Centrum 2 18:30 tot 19:45 The Rollers 2 (C-Divisie)
Dinsdag Rijnlands Revalidatie Centrum 1 19:45 tot 21:15 The Rollers 1 (B-Divisie)
Dinsdag Sporthal de Cuyl 1 18:00 tot 19:30 Meisjes U14 1
Dinsdag Sporthal de Cuyl 1 18:00 tot 19:30 Meisjes U18 1
Dinsdag Vijf Meihal 1 16:00 tot 18:00 Heren 1 ZZ
Dinsdag Wellnesscenter Vlietlijn 1 10:00 tot 12:00 Heren 1 ZZ
Woensdag British School 1 19:30 tot 21:00 Jongens U16 2
Woensdag British School 1 19:30 tot 21:00 Jongens U16 3
Woensdag British School 2 19:30 tot 21:00 Jongens U18 2
Woensdag Eendenkooi 1 21:00 tot 22:30 Heren 4
Woensdag Gymzalen Leonardo - 18:00 tot 19:30 Mix U10 3
Woensdag Gymzalen Visser 't Hooft 1 17:00 tot 18:00 Peanuts Under 8
Woensdag Gymzalen Visser 't Hooft 1 18:00 tot 19:30 Mix U10 1
Woensdag Gymzalen Visser 't Hooft 2 18:00 tot 19:30 Mix U10 2
Woensdag Gymzalen Visser 't Hooft 1 19:30 tot 21:00 Jongens U14 3
Woensdag Gymzalen Visser 't Hooft 2 19:30 tot 21:00 Jongens U16 4
Woensdag Het Gebouw 1 18:00 tot 19:30 Jongens U14 1
Woensdag Het Gebouw 1 19:30 tot 21:00 Dames 2
Woensdag Sporthal de Cuyl 1 19:00 tot 20:30 Heren U20 1
Woensdag Vijf Meihal 1 10:00 tot 12:00 Heren 1 ZZ
Woensdag Vijf Meihal 1 16:00 tot 18:00 Heren 1 ZZ
Woensdag Vijf Meihal 1 19:00 tot 20:30 Jongens U16 1
Woensdag Vijf Meihal 2 19:00 tot 20:30 Jongens U18 1 ZZ
Woensdag Vijf Meihal 1 20:30 tot 22:00 Heren U24 ZZ
Woensdag Vijf Meihal 2 20:30 tot 22:00 Heren 2 ZZ
Donderdag American School 1 19:00 tot 22:00 Heren 2 ZZ
Donderdag American School 1 19:00 tot 22:00 Heren U24 ZZ
Donderdag Eendenkooi 1 19:30 tot 21:00 Recreanten Heren Eendenkooi
Donderdag Frans de Vette Gymzaal 1 18:30 tot 20:00 Jongens U14 4
Donderdag Gymzalen Visser 't Hooft 1 18:00 tot 19:30 Mix U12 4
Donderdag Gymzalen Visser 't Hooft 1 19:30 tot 21:00 Jongens U18 3
Donderdag Gymzalen Visser 't Hooft 2 19:30 tot 21:00 Meisjes U14 1
Donderdag Gymzalen Vlietland College 1 18:00 tot 19:30 Mix U12 2
Donderdag Gymzalen Vlietland College 2 18:00 tot 19:30 Mix U12 3
Donderdag Het Gebouw 1 18:00 tot 19:30 Meisjes U18 2
Donderdag Het Gebouw 1 19:30 tot 21:00 Dames 1
Donderdag Sporthal de Vliethorst 1 21:00 tot 22:30 Heren 3
Donderdag Sporthal de Vliethorst 2 21:00 tot 22:30 Heren U22 1
Donderdag Vijf Meihal 1 16:00 tot 18:00 Heren 1 ZZ
Donderdag Wellnesscenter Vlietlijn 1 10:00 tot 12:00 Heren 1 ZZ
Vrijdag American School 1 20:00 tot 22:00 Heren U24 ZZ
Vrijdag American School 2 20:00 tot 22:00 Heren 2 ZZ
Vrijdag Eendenkooi 1 18:30 tot 20:00 Jongens U16 2
Vrijdag Eendenkooi 2 18:30 tot 20:00 Jongens U16 3
Vrijdag Eendenkooi 1 20:00 tot 21:30 Jongens U18 2
Vrijdag Frans de Vette Gymzaal 1 18:30 tot 20:00 Mix U12 1
Vrijdag Gymzalen Leonardo 1 18:00 tot 19:30 Mix U10 3
Vrijdag Gymzalen Visser 't Hooft 1 18:00 tot 19:30 Mix U10 1
Vrijdag Gymzalen Visser 't Hooft 2 18:00 tot 19:30 Mix U10 2
Vrijdag Gymzalen Visser 't Hooft 1 19:30 tot 21:00 Jongens U18 4
Vrijdag Gymzalen Vlietland College 1 18:00 tot 19:30 Jongens U14 1
Vrijdag Gymzalen Vlietland College 2 18:00 tot 19:30 Jongens U14 2
Vrijdag Gymzalen Vlietland College 3 18:00 tot 19:30 Meisjes U18 1
Vrijdag Het Gebouw 1 17:00 tot 19:00 Jongens U16 1
Vrijdag Het Gebouw 1 19:00 tot 21:00 Jongens U18 1 ZZ
Vrijdag Vijf Meihal 1 10:00 tot 12:00 Heren 1 ZZ
Vrijdag Vijf Meihal 1 16:00 tot 18:00 Heren 1 ZZ
Zaterdag Gymzalen Visser 't Hooft 1 09:30 tot 10:30 Peanuts Under 6
Zaterdag Gymzalen Visser 't Hooft 1 10:30 tot 11:30 Peanuts Under 8
Zaterdag Rijnlands Revalidatie Centrum 1 16:00 tot 17:30 The Rollers 1 (B-Divisie)
Zaterdag Rijnlands Revalidatie Centrum 1 16:00 tot 17:30 The Rollers 2 (C-Divisie)
Steun de Club
images/banners/akron.nl.jpg
bot
images/banners/osnabruggebv.nl.jpg
bot
images/banners/compra.nl.jpg
bot
images/banners/ibasketball.nl.jpg
bot
images/banners/dekker-osteopathie.nl.jpg
bot
Adverteren ?