Trainingen

Dag Zaal Veld Tijd Team
Maandag Gymzalen Leonardo 1 18:00 tot 19:30 Mix U10 3
Maandag Gymzalen Visser 't Hooft 1 18:00 tot 19:30 Mix U12 4
Maandag Gymzalen Visser 't Hooft 2 18:00 tot 19:30 Mix U12 5
Maandag Gymzalen Vlietland College 1 18:00 tot 19:30 Jongens U14 3
Maandag Gymzalen Vlietland College 2 18:00 tot 19:30 Jongens U14 2 BW BSL
Maandag Gymzalen Vlietland College 3 18:00 tot 19:30 Meisjes U18 2 BW BSL
Maandag Gymzalen Vlietland College 1 19:30 tot 21:00 Jongens U18 4
Maandag Gymzalen Vlietland College 2 19:30 tot 21:00 Jongens U18 2 BW BSL
Maandag Het Gebouw 1 18:00 tot 19:30 Jongens U16 3 BW BSL
Maandag Het Gebouw 1 18:00 tot 19:30 Jongens U16 2 BW BSL
Maandag Het Gebouw 1 19:30 tot 21:00 Jongens U16 4
Maandag Krimwijk Gymzaal 1 18:30 tot 20:00 Mix U12 1
Maandag Sporthal de Vliethorst 1 17:00 tot 19:00 Jongens U16 1 ZZ
Maandag Sporthal de Vliethorst 2 17:00 tot 19:00 Jongens U18 1 ZZ
Maandag Sportzaal Broekplein 1 18:00 tot 19:30 Meisjes U16 1 BR SCH.
Maandag Sportzaal Broekplein 2 18:00 tot 19:30 Meisjes U18 1 BW BSL
Maandag Sportzaal Broekplein 1 21:00 tot 22:30 Heren 3
Maandag Vijf Meihal 1 10:00 tot 12:00 Heren 1 ZZ
Maandag Vijf Meihal 1 16:00 tot 18:00 Heren 1 ZZ
Dinsdag American School 1 18:30 tot 20:00 Jongens U18 1 ZZ
Dinsdag American School 2 20:00 tot 21:45 Heren 2 ZZ
Dinsdag Gymzalen Visser 't Hooft 1 18:00 tot 19:30 Mix U12 2
Dinsdag Gymzalen Visser 't Hooft 2 18:00 tot 19:30 Mix U12 3
Dinsdag Gymzalen Vlietland College 2 18:00 tot 19:30 Jongens U14 1 BW BSL
Dinsdag Gymzalen Vlietland College 3 18:00 tot 19:30 Jongens U14 2 BW BSL
Dinsdag Gymzalen Vlietland College 2 19:30 tot 21:00 Jongens U18 3
Dinsdag Gymzalen Vlietland College 3 19:30 tot 21:00 Jongens U18 5
Dinsdag Gymzalen Vlietland College 3 21:00 tot 22:30 Heren 6
Dinsdag Het Gebouw 1 17:00 tot 19:00 Jongens U16 1 ZZ
Dinsdag Het Gebouw 1 19:00 tot 21:00 Dames 1
Dinsdag Rijnlands Revalidatie Centrum 2 18:30 tot 19:45 The Rollers 2 (C-Divisie)
Dinsdag Rijnlands Revalidatie Centrum 1 19:45 tot 21:15 The Rollers 1 (B-Divisie)
Dinsdag Sporthal de Cuyl 1 18:00 tot 19:30 Meisjes U16 1 BW BVO
Dinsdag Sporthal de Cuyl 1 18:00 tot 19:30 Meisjes U14 1 BW BSL
Dinsdag Sporthal de Cuyl 1 18:00 tot 19:30 Meisjes U14 1 BW BVO
Dinsdag Sporthal de Cuyl 1 18:00 tot 19:30 Meisjes U18 1 BW BSL
Dinsdag Sporthal de Cuyl 1 18:00 tot 19:30 Meisjes U18 2 BW BSL
Dinsdag Sportzaal LUSV 1 20:15 tot 22:15 ZZ en BS Individueel
Dinsdag Vijf Meihal 1 16:00 tot 18:00 Heren 1 ZZ
Woensdag American School 1 20:00 tot 22:00 ZZ en BS Individueel
Woensdag British School 1 19:30 tot 21:00 Jongens U16 2 BW BSL
Woensdag British School 1 19:30 tot 21:00 Jongens U16 3 BW BSL
Woensdag British School 2 19:30 tot 21:00 Jongens U18 2 BW BSL
Woensdag Eendenkooi 1 21:00 tot 22:30 Heren 5
Woensdag Eendenkooi 1 21:00 tot 22:30 Heren 4
Woensdag Gymzalen Leonardo 1 18:00 tot 19:30 Mix U10 3
Woensdag Gymzalen Visser 't Hooft 1 17:00 tot 18:00 Peanuts Under 8
Woensdag Gymzalen Visser 't Hooft 1 18:00 tot 19:30 Mix U10 1
Woensdag Gymzalen Visser 't Hooft 2 18:00 tot 19:30 Mix U10 2
Woensdag Gymzalen Visser 't Hooft 1 19:30 tot 21:00 Jongens U14 3
Woensdag Gymzalen Visser 't Hooft 2 19:30 tot 21:00 Jongens U16 4
Woensdag Het Gebouw 1 18:00 tot 19:30 Jongens U14 1 BW BSL
Woensdag Het Gebouw 1 19:30 tot 21:00 Dames 2
Woensdag Sporthal de Cuyl 1 19:00 tot 20:30 Heren U20 1 BW BVO
Woensdag Vijf Meihal 1 10:00 tot 12:00 Heren 1 ZZ
Woensdag Vijf Meihal 1 16:00 tot 18:00 Heren 1 ZZ
Woensdag Vijf Meihal 1 19:00 tot 20:30 Jongens U16 1 ZZ
Woensdag Vijf Meihal 2 19:00 tot 20:30 Jongens U18 1 ZZ
Woensdag Vijf Meihal 2 20:30 tot 22:00 Heren 2 ZZ
Donderdag American School 1 19:00 tot 21:00 Heren 2 ZZ
Donderdag Gymzalen Visser 't Hooft 1 18:00 tot 19:30 Mix U12 5
Donderdag Gymzalen Visser 't Hooft 1 18:00 tot 19:30 Mix U12 4
Donderdag Gymzalen Visser 't Hooft 1 19:30 tot 21:00 Jongens U18 3
Donderdag Gymzalen Visser 't Hooft 2 19:30 tot 21:00 Meisjes U14 1 BW BSL
Donderdag Gymzalen Vlietland College 1 18:30 tot 20:00 Mix U12 2
Donderdag Gymzalen Vlietland College 2 18:30 tot 20:00 Mix U12 3
Donderdag Het Gebouw 1 18:00 tot 19:30 Meisjes U18 2 BW BSL
Donderdag Het Gebouw 1 19:30 tot 21:00 Dames 1
Donderdag Sporthal de Vliethorst 1 21:00 tot 22:30 Heren 3
Donderdag Vijf Meihal 1 16:00 tot 18:00 Heren 1 ZZ
Vrijdag American School 2 20:00 tot 22:00 Heren 2 ZZ
Vrijdag Eendenkooi 1 18:30 tot 20:00 Jongens U16 2 BW BSL
Vrijdag Eendenkooi 2 18:30 tot 20:00 Jongens U16 3 BW BSL
Vrijdag Eendenkooi 1 20:00 tot 21:30 Jongens U18 2 BW BSL
Vrijdag Frans de Vette Gymzaal 1 18:30 tot 20:00 Mix U12 1
Vrijdag Gymzalen Leonardo 1 18:00 tot 19:30 Mix U10 3
Vrijdag Gymzalen Visser 't Hooft 1 18:00 tot 19:30 Mix U10 1
Vrijdag Gymzalen Visser 't Hooft 2 18:00 tot 19:30 Mix U10 2
Vrijdag Gymzalen Visser 't Hooft 1 19:30 tot 21:00 Jongens U18 4
Vrijdag Gymzalen Visser 't Hooft 2 19:30 tot 21:00 Jongens U18 5
Vrijdag Gymzalen Vlietland College 1 18:00 tot 19:30 Jongens U14 1 BW BSL
Vrijdag Gymzalen Vlietland College 2 18:00 tot 19:30 Jongens U14 2 BW BSL
Vrijdag Gymzalen Vlietland College 3 18:00 tot 19:30 Meisjes U18 1 BW BSL
Vrijdag Het Gebouw 1 17:00 tot 19:00 Jongens U16 1 ZZ
Vrijdag Het Gebouw 1 19:00 tot 21:00 Jongens U18 1 ZZ
Vrijdag Sporthal de Cuyl 1 17:30 tot 19:00 Meisjes U16 1 BW BVO
Vrijdag Sporthal de Cuyl 2 17:30 tot 19:00 Meisjes U14 1 BW BVO
Vrijdag Vijf Meihal 1 10:00 tot 12:00 Heren 1 ZZ
Vrijdag Vijf Meihal 1 16:00 tot 18:00 Heren 1 ZZ
Zaterdag Gymzalen Visser 't Hooft 1 10:30 tot 11:30 Peanuts Under 6
Zaterdag Gymzalen Visser 't Hooft 1 11:00 tot 12:00 Peanuts Under 8
Zaterdag Rijnlands Revalidatie Centrum 1 16:00 tot 17:30 The Rollers 2 (C-Divisie)
Zaterdag Rijnlands Revalidatie Centrum 1 16:00 tot 17:30 The Rollers 1 (B-Divisie)
Compra
images/banners/akron.nl.jpg
bot
images/banners/maxacasa.com.jpg
bot
images/banners/ibasketball.nl.jpg
bot
images/banners/moovs.nl.jpg
bot
images/banners/basketballtotaal.nl .jpg
bot
Adverteren ?