Programma: {Onder voorbehoud!!!}

Weddatum Thuisteam Uitteam Accommodatie Veld Plaats
16-11-2018 20:00 APOLLO Amsterdam MSE 1 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 Apollohal Center Court AMSTERDAM
18-11-2018 11:00 BS Leiden M14 1
(Kleedkamer 5)
UBALL M14 1
(Kleedkamer 8)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
18-11-2018 12:00 Almere Pioneers M18 1 BS Leiden M18 2 Almere Waterwijk Center Court ALMERE
18-11-2018 13:00 BS Leiden V20 3 **
(Kleedkamer 6)
Almere Pioneers V22 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
18-11-2018 13:00 BV Wyba MSE 1 BS Leiden MSE 1 Sportcentrum Arcus Topsporthal Veld 1 WIJCHEN
18-11-2018 14:30 Rotterdam Basketbal M16 1 BS Leiden M16 2 Alexanderhal Veld 2 ROTTERDAM
18-11-2018 15:30 Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
(Kleedkamer 5)
Basketbal Academie Limburg M18 1
(Kleedkamer 8)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
18-11-2018 19:30 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
(-)
APOLLO Amsterdam MSE 1
(-)
Vijf Meihal
(-)
Hoofdveld 1 LEIDEN
22-11-2018 20:00 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 Dutch Windmills MSE 1 Vijf Meihal Hoofdveld 1 LEIDEN
24-11-2018 09:30 Divine X12 1 BS Leiden V12 1 Sporthal Oostervant Veld 1 ROTTERDAM
24-11-2018 09:30 Solar systemen-Grasshoppers X10 1
(-)
BS Leiden X10 1
(-)
Cleyn Duin
(-)
veld 3 KATWIJK ZH
24-11-2018 11:00 BS Leiden X14 2
(Kleedkamer 6)
Almere Pioneers X14 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
24-11-2018 11:00 BS Leiden X10 2
(Kleedkamer 1)
Blue Arrows X10 1
(Kleedkamer 4)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
24-11-2018 11:00 Flying Red RSE 1 BS Leiden RSE 1 Cleyn Duin Veld 1 KATWIJK ZH
24-11-2018 12:00 Flashing Heiloo V16 1 BS Leiden V16 1 Het Vennewater Veld 1 HEILOO
24-11-2018 13:00 BS Leiden X14 4
(Kleedkamer 2)
Zoebas X14 3
(Kleedkamer 3)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
24-11-2018 13:00 BS Leiden V14 1
(Kleedkamer 5)
MBCA Amstelveen V14 1
(Kleedkamer 8)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
24-11-2018 13:00 BV Noordkop M18 1 Zorg en Zekerheid Leiden M18 1 De Slenk Veld 1 DEN HELDER
24-11-2018 15:00 BS Leiden X12 2
(Kleedkamer 6)
Almere Pioneers X12 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
24-11-2018 15:00 BV Noordkop M16 1 Zorg en Zekerheid Leiden M16 1 De Slenk Veld 1 DEN HELDER
24-11-2018 16:00 BV Amsterdam VSE 1 BS Leiden VSE 1 Van Hogendorphal Hal 1 Veld 2 AMSTERDAM
24-11-2018 16:00 Zoebas M18 1 (VR) BS Leiden M18 3 (VR) Noordhove Veld 1 ZOETERMEER
24-11-2018 16:30 BS Leiden RSE 1 Only Friends RSE 3 Cleyn Duin Veld 1 KATWIJK ZH
24-11-2018 17:00 BS Leiden MSE 5
(Kleedkamer 8)
CBV Binnenland MSE 4
(Kleedkamer 5)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
24-11-2018 17:00 Rotterdam Basketbal M18 2 BS Leiden M18 2 Alexanderhal Veld 2 ROTTERDAM
24-11-2018 17:30 Lokomotief M12 1 BS Leiden M12 1 Van Zweedenhal Veld 1 RIJSWIJK ZH
24-11-2018 18:30 Blauw-Wit M16 1 BS Leiden M16 2 In de Roos Veld 1 ROOSENDAAL
24-11-2018 20:00 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
(-)
Basketbal Academie Limburg MSE 1
(-)
Vijf Meihal
(-)
Hoofdveld 1 LEIDEN
24-11-2018 20:00 Red Giants MSE 1 BS Leiden MSE 1 Sporthal Ezinge Veld 1 MEPPEL
25-11-2018 11:00 BS Leiden M14 1
(Kleedkamer 5)
High Five M14 1
(Kleedkamer 8)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
25-11-2018 11:00 BS Leiden X12 3
(Kleedkamer 1)
Lokomotief X12 1 (VR)
(Kleedkamer 4)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
25-11-2018 12:30 Archipel V20 1 BS Leiden V20 3 ** Sporthal Parijsch veld 2 CULEMBORG
25-11-2018 13:00 BS Leiden M16 4
(Kleedkamer 6)
Zoebas M16 3
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
25-11-2018 13:00 BS Leiden X10 3
(Kleedkamer 2)
Zoebas X10 3
(Kleedkamer 3)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
25-11-2018 14:00 BC APOLLO Amsterdam V20 1 BS Leiden V20 1 Apollohal Veld 1 AMSTERDAM
25-11-2018 15:00 BS Leiden V14 2 (VR)
(Kleedkamer 5)
BV Juventus V14 2
(Kleedkamer 8)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
25-11-2018 15:00 BS Leiden X12 4
(Kleedkamer 1)
BV Oegstgeest X12 1
(Kleedkamer 4)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
25-11-2018 15:15 CobraNova MSE 2 BS Leiden MSE 3 Forum Kwadraat Veld 3 VOORBURG
25-11-2018 16:30 Zorg en Zekerheid Leiden M21 1
(-)
TBG Dragons M21 1
(-)
Vijf Meihal
(-)
Hoofdveld 1 LEIDEN
25-11-2018 17:00 BS Leiden X14 5
(Kleedkamer 6)
BV Leiderdorp X14 2 (VR)
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
01-12-2018 11:00 BS Leiden M18 3 (VR)
(Kleedkamer 1)
Solar systemen-Grasshoppers M18 1
(Kleedkamer 4)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
01-12-2018 11:00 BS Leiden V14 1
(Kleedkamer 6)
Landstede Basketbal V14 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
01-12-2018 11:00 DAS X12 4
(-)
BS Leiden X12 3
(-)
Sporthal Piet Vink
(-)
Veld 3 ‘S-GRAVENHAGE
01-12-2018 11:30 Basketbal Academie Limburg M12 1 BS Leiden M12 1 Boshoven veld 3 WEERT
01-12-2018 13:00 BS Leiden V16 1
(Kleedkamer 5)
BV Amsterdam V16 1 (VR)
(Kleedkamer 8)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
01-12-2018 13:00 BS Leiden V20 2
(Kleedkamer 2)
Solar systemen-Grasshoppers V20 2
(Kleedkamer 3)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
01-12-2018 13:15 BV Leiderdorp X14 2 (VR)
(-)
BS Leiden X14 4
(-)
De Bloemerd
(-)
Veld 3 LEIDERDORP
01-12-2018 13:15 Lokomotief X12 1 (VR) BS Leiden X12 4 Van Zweedenhal Veld 2 RIJSWIJK ZH
01-12-2018 14:15 Westland Stars X10 1 BS Leiden X10 3 Westlandhal Veld 1 ‘S-GRAVENZANDE
01-12-2018 15:00 Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
(Kleedkamer 6)
Rotterdam Basketbal M18 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
01-12-2018 15:00 BS Leiden M16 2
(Kleedkamer 1)
Basketbal Academie Limburg M16 2
(Kleedkamer 4)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter beneden)
Veld 1 LEIDEN
01-12-2018 15:00 New Heroes M21 1 Zorg en Zekerheid Leiden M21 1 De Maaspoort Center Court ‘S-HERTOGENBOSCH
01-12-2018 15:30 CobraNova M16 4 (VR) BS Leiden M16 4 Forum Kwadraat Veld 2 VOORBURG
01-12-2018 16:30 D.B.V. Rowic X14 1 BS Leiden X14 2 Sportboulevard Veld 3 DORDRECHT
01-12-2018 17:30 BS Leiden MSE 4
(Kleedkamer 2)
Jump MSE 1
(Kleedkamer 3)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
01-12-2018 17:30 BS Leiden MSE 1
(Kleedkamer 8)
Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
(Kleedkamer 5)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
01-12-2018 19:00 Onze Gezellen VSE 1
(-)
BS Leiden VSE 1
(-)
Onze Gezellen Sporthal
(-)
Veld 1 HAARLEM
02-12-2018 11:00 BS Leiden V20 1
(Kleedkamer 6)
Dozy BV Den Helder V20 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
02-12-2018 11:00 BS Leiden X10 1
(Kleedkamer 1)
Rotterdam Basketbal X10 1
(Kleedkamer 4)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
02-12-2018 12:45 BC Utrecht Cangeroes V14 2 BS Leiden V14 2 (VR) Sporthal Lunetten Veld 1 UTRECHT
02-12-2018 13:00 BS Leiden M16 3
(Kleedkamer 2)
HBV The Jumpers M16 2
(Kleedkamer 3)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
02-12-2018 13:00 Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
(Kleedkamer 5)
BC APOLLO Amsterdam M16 1
(Kleedkamer 8)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
02-12-2018 15:00 BS Leiden M14 1
(Kleedkamer 6)
BV Groningen M14 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
02-12-2018 15:00 BS Leiden V12 1
(Kleedkamer 1)
BS Leiden X12 2
(Kleedkamer 4)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
02-12-2018 15:30 BV Oegstgeest X14 1 (VR)
(-)
BS Leiden X14 3
(-)
Sporthal De Cuyl
(-)
Veld 2 OEGSTGEEST
02-12-2018 17:00 BS Leiden M18 2
(Kleedkamer 5)
Barons M18 1
(Kleedkamer 8)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
02-12-2018 17:00 BS Leiden MSE 5
(Kleedkamer 2)
EBV Baros MSE 5
(Kleedkamer 3)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
02-12-2018 19:00 BS Leiden MSE 3
(Kleedkamer 6)
U.S. MSE 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
06-12-2018 19:45 Feyenoord Basketball MSE 1 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 Topsportcentrum Veld 1 ROTTERDAM
08-12-2018 11:00 BS Leiden X12 2
(Kleedkamer 1)
Solar systemen-Grasshoppers X12 1
(Kleedkamer 4)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
08-12-2018 11:00 BS Leiden X10 1
(Kleedkamer 5)
DAS X10 1
(Kleedkamer 8)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
08-12-2018 12:45 MBCA Amstelveen V14 1 BS Leiden V14 1 Goudsmithal Veld 2 AMSTELVEEN
08-12-2018 13:00 BS Leiden X12 4
(Kleedkamer 2)
DAS X12 4
(Kleedkamer 3)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
08-12-2018 13:00 BS Leiden M12 1
(Kleedkamer 6)
Lokomotief M12 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
08-12-2018 14:00 BC Gaasperdam Warriors X14 1 BS Leiden X14 2 Bijlmer Sportcentrum Veld 3 AMSTERDAM
08-12-2018 14:30 Bouncers Basketball V12 1 BS Leiden X12 3 De Duikelaar Veld 2 WADDINXVEEN
08-12-2018 14:45 Jump IJsselstein V14 1
(-)
BS Leiden V14 2 (VR)
(-)
Het Heem
(-)
Veld 2 IJSSELSTEIN UT
08-12-2018 15:00 BS Leiden M16 3
(Kleedkamer 1)
Solar systemen-Grasshoppers M16 2
(Kleedkamer 4)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
08-12-2018 15:00 BS Leiden MSE 3
(Kleedkamer 8)
Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 1
(Kleedkamer 5)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
08-12-2018 15:00 LUSV Basketbal MSE 4
(-)
BS Leiden MSE 5
(-)
U.S.C.
(-)
Veld 1 LEIDEN
08-12-2018 15:30 Basketbal Academie Limburg V16 1 BS Leiden V16 1 Boshoven Veld 1 WEERT
08-12-2018 16:30 D.B.V. Rowic M16 2 BS Leiden M16 4 Sportboulevard Veld 3 DORDRECHT
08-12-2018 17:00 BS Leiden X14 5
(Kleedkamer 2)
BS Leiden X14 4
(Kleedkamer 3)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
08-12-2018 17:00 BS Leiden X10 3
(Kleedkamer 6)
Forwodians X10 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
08-12-2018 17:45 De Hoppers V20 1 BS Leiden V20 2 Vredehof Veld 2 HOORN
08-12-2018 18:00 Cady ’73 M18 1 BS Leiden M18 2 Sporthal De Lijster Veld 2 CAPELLE AAN DEN IJSSEL
08-12-2018 18:30 Blauw-Wit M16 1 BS Leiden M16 2 In de Roos Veld 1 ROOSENDAAL
08-12-2018 19:00 BS Leiden VSE 1
(Kleedkamer 8)
BV Amsterdam VSE 1
(Kleedkamer 5)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
08-12-2018 20:00 UBALL MSE 1
(-)
BS Leiden MSE 1
(-)
Sportcentrum Oudenrijn
(-)
Centercourt VLEUTEN
08-12-2018 20:00 Aris Leeuwarden MSE 1 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 Kalverdijkje Hoofdveld 1 LEEUWARDEN
09-12-2018 10:00 Almere Pioneers X12 1 BS Leiden V12 1 Almere Waterwijk Veld 1 ALMERE
09-12-2018 12:00 Almere Pioneers M18 2 BS Leiden M18 3 (VR) Almere Waterwijk Veld 1 ALMERE
09-12-2018 12:00 Landstede Basketbal M18 1 Zorg en Zekerheid Leiden M18 1 Topsporthal Landstede CC-Center Court ZWOLLE
09-12-2018 12:00 Almere Pioneers V22 1 BS Leiden V20 3 ** Almere Waterwijk Veld 2 ALMERE
09-12-2018 13:00 TBG Dragons M14 1 BS Leiden M14 1 Sportcentrum Arcus Topsporthal Veld 2 WIJCHEN
09-12-2018 15:00 New Heroes M16 1 Zorg en Zekerheid Leiden M16 1 De Schutskamp Center Court ‘S-HERTOGENBOSCH
09-12-2018 16:30 Zorg en Zekerheid Leiden M21 1
(-)
Orange Lions Academy M21 1
(-)
Vijf Meihal
(-)
Hoofdveld 1 LEIDEN
09-12-2018 17:00 WSV V20 1 BS Leiden V20 1 Mheenpark Veld 1 APELDOORN
09-12-2018 19:00 BV Oegstgeest MSE 2
(-)
BS Leiden MSE 4
(-)
Sporthal De Cuyl
(-)
Veld 1 OEGSTGEEST
13-12-2018 20:00 Dutch Windmills MSE 1 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 Sportboulevard Veld 1 DORDRECHT