Programma: {Onder voorbehoud!!!}

Weddatum Thuisteam Uitteam Accommodatie Veld Plaats
20-01-2018 09:15 Solar systemen-Grasshoppers X10 1 BS Leiden X10 1 Cleyn Duin Veld 1 KATWIJK ZH
20-01-2018 11:00 Waterland / Early Bird M24 1 Zorg en Zekerheid Leiden M24 1 Apollohal Veld 1 AMSTERDAM
20-01-2018 11:00 BS Leiden V14 2
(Kleedkamer 6)
Solar systemen-Grasshoppers V14 3
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier Veld 2 LEIDEN
20-01-2018 11:15 Divine M14 1 BS Leiden M14 2 Sporthal Oostervant Veld 3 ROTTERDAM
20-01-2018 12:00 Cady ’73 M14 1 BS Leiden M14 3 Sporthal De Lijster Veld 1 CAPELLE AAN DEN IJSSEL
20-01-2018 13:00 BS Leiden M20 1
(Kleedkamer 5)
VBC Akrides M20 1
(Kleedkamer 8)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
20-01-2018 13:00 BV Squirrels V18 1 (VR) BS Leiden V18 2 Sporthal Oostmeer Veld 1 BERKEL EN RODENRIJ
20-01-2018 13:45 CBV Binnenland V16 1 BS Leiden V16 1 De Driesprong Veld 2 BARENDRECHT
20-01-2018 14:30 CobraNova X10 3 BS Leiden X10 3 Forum Kwadraat Veld 2 VOORBURG
20-01-2018 15:00 BS Leiden X10 2
(Kleedkamer 1)
CBV Binnenland X10 2
(Kleedkamer 4)
Sportzaal Houtkwartier Veld 1 LEIDEN
20-01-2018 15:00 BS Leiden V14 1
(Kleedkamer 6)
BV Hoofddorp V16 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier Veld 2 LEIDEN
20-01-2018 15:30 UBALL M12 1 BS Leiden M12 1 Sportcentrum Oudenrijn Veld 2 VLEUTEN
20-01-2018 16:15 Zoebas M18 1 BS Leiden M18 3 Noordhove Veld 2 ZOETERMEER
20-01-2018 17:00 BS Leiden X12 3
(Kleedkamer 2)
Lokomotief X12 3
(Kleedkamer 3)
Sportzaal Houtkwartier Veld 1 LEIDEN
20-01-2018 17:00 BS Leiden M16 5 (VR)
(Kleedkamer 5)
BS Leiden M16 4
(Kleedkamer 8)
Sportzaal Houtkwartier Veld 2 LEIDEN
20-01-2018 17:30 UBALL M16 1 Zorg en Zekerheid Leiden M16 1 Sportcentrum Oudenrijn Veld 1 VLEUTEN
20-01-2018 17:30 Forwodians VSE 2 BS Leiden VSE 1 De Schans Veld 1 VOORHOUT
20-01-2018 19:45 BV Leerdam MSE 1 BS Leiden MSE 4 Berenschot Veld 1 LEERDAM
20-01-2018 20:00 Crackerjacks M18 1 Zorg en Zekerheid Leiden M18 1 Zielhorst Veld 1 AMERSFOORT
20-01-2018 20:45 Lokomotief MSE 1 BS Leiden MSE 2 Van Zweedenhal Veld 1 RIJSWIJK ZH
21-01-2018 11:00 BS Leiden X12 4
(Kleedkamer 1)
MSV Basketbal X12 2 (VR)
(Kleedkamer 4)
Sportzaal Houtkwartier Veld 1 LEIDEN
21-01-2018 11:00 BS Leiden M14 1
(Kleedkamer 6)
MBCA Amstelveen M14 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
21-01-2018 12:15 Barons M16 1 BS Leiden M16 2 De Doelen Veld 1 BREDA
21-01-2018 13:00 BS Leiden V12 1
(Kleedkamer 5)
BV OLeiderdorp X12 1 (VR)
(Kleedkamer 8)
Sportzaal Houtkwartier Veld 2 LEIDEN
21-01-2018 13:00 BS Leiden M16 3
(Kleedkamer 2)
MSV Basketbal M16 1
(Kleedkamer 3)
Sportzaal Houtkwartier Veld 1 LEIDEN
21-01-2018 13:30 JBC/Noorderhaven V22 1 BS Leiden V18 1 Sporthal ‘Sport aan Zee’ Veld 2 JULIANADORP
21-01-2018 14:15 CobraNova X12 1 BS Leiden X12 2 Forum Kwadraat Veld 2 VOORBURG
21-01-2018 15:00 BS Leiden M14 4
(Kleedkamer 1)
BV Oegstgeest M14 1
(Kleedkamer 4)
Sportzaal Houtkwartier Veld 1 LEIDEN
21-01-2018 15:00 BS Leiden M18 2
(Kleedkamer 6)
MBCA Amstelveen M18 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
21-01-2018 16:00 Red Stars MSE 4 BS Leiden MSE 5 Beukendal Center Court SOEST
21-01-2018 16:00 New Heroes MSE 1 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 De Maaspoort Center Court ‘S-HERTOGENBOSCH
21-01-2018 17:00 BS Leiden MSE 3 *
(Kleedkamer 5)
D.E.D. MSE 1
(Kleedkamer 8)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
24-01-2018 19:45 Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
(Kleedkamer 5)
Landstede Basketbal M18 1
(Kleedkamer 8)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Sportzaal Houtkwartier LEIDEN
25-01-2018 20:00 Solar systemen-Grasshoppers MSE 1 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 Cleyn Duin Veld 1 KATWIJK ZH
26-01-2018 20:45 Solar systemen-Grasshoppers V20 2 BS Leiden V22 1 Cleyn Duin Veld 2 KATWIJK ZH
27-01-2018 10:00 Divine V14 1 BS Leiden V14 2 Sporthal Oostervant Veld 3 ROTTERDAM
27-01-2018 10:30 R.B.V.M. RSE 1 BS Leiden RSE 2 De Beverbol De Beverbol RIDDERKERK
27-01-2018 11:00 BS Leiden X10 3 Bouncers Basketball X10 2 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 LEIDEN
27-01-2018 11:00 D.B.V. Rowic X12 2 BS Leiden X12 3 Sporthal Willem de Zwijger Veld 1 PAPENDRECHT
27-01-2018 11:30 EBV Mustangs M18 1 BS Leiden M18 2 Angelslo Hoofdveld 1 EMMEN
27-01-2018 12:45 BS Leiden RSE 2 High Five RSE 1 De Beverbol Veld 1 RIDDERKERK
27-01-2018 13:00 BS Leiden X10 1 Woodpeckers X10 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 LEIDEN
27-01-2018 13:00 BS Leiden V18 2 Bouncers Basketball V18 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 LEIDEN
27-01-2018 15:00 Bouncers Basketball M16 3 BS Leiden M16 3 De Duikelaar Veld 2 WADDINXVEEN
27-01-2018 15:00 Zorg en Zekerheid Leiden M18 1 WBB Giants M18 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 LEIDEN
27-01-2018 15:00 BS Leiden M16 2 Divine M16 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 LEIDEN
27-01-2018 16:00 CBV Binnenland V10 1 (VR) BS Leiden X10 2 De Driesprong Veld 3 BARENDRECHT
27-01-2018 17:00 Bouncers Basketball M14 2 BS Leiden M14 4 De Duikelaar Veld 2 WADDINXVEEN
27-01-2018 17:00 BS Leiden VSE 1 Bouncers Basketball VSE 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 LEIDEN
27-01-2018 17:00 BV Hoofddorp M20 1 BS Leiden M20 1 Sportcomplex Koning Willem-Alexander Veld 1 HOOFDDORP
27-01-2018 17:00 D.B.V. Rowic M16 2 BS Leiden M16 5 (VR) Sportboulevard Veld 3 DORDRECHT
27-01-2018 17:00 BS Leiden M14 3 Blue Drakes M14 1 (VR) Sportzaal Houtkwartier Veld 1 LEIDEN
27-01-2018 17:30 VBC Akrides V16 1 BS Leiden V14 1 Sporthal IJmuiden-Oost Veld 3 IJMUIDEN
27-01-2018 19:00 BS Leiden M16 4 CobraNova M16 3 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 LEIDEN
27-01-2018 19:15 BS Leiden MSE 2 Solar systemen-Grasshoppers MSE 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 LEIDEN
27-01-2018 19:30 BV Amsterdam MSE 1 BS Leiden MSE 3 * Van Hogendorphal Veld 2 AMSTERDAM
27-01-2018 20:30 Rotterdam Basketbal MSE 1 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 Topsportcentrum Veld 1 ROTTERDAM
28-01-2018 11:00 BS Leiden X12 2 Cady ’73 X12 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 LEIDEN
28-01-2018 11:00 Zorg en Zekerheid Leiden M16 1 Harlemlakers M16 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 LEIDEN
28-01-2018 13:00 BS Leiden MSE 4 Crackerjacks MSE 2 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 LEIDEN
28-01-2018 13:00 BS Leiden V18 1 VBC Akrides V20 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 LEIDEN
28-01-2018 13:30 BV Oegstgeest X12 2 BS Leiden X12 4 Sporthal De Cuyl Veld 1 OEGSTGEEST
28-01-2018 14:15 Celeritas-Donar M14 1 BS Leiden M14 1 Vinkhuizen Veld 1 GRONINGEN
28-01-2018 15:00 BS Leiden M12 1 Hanze Stars M12 1 VR Sportzaal Houtkwartier Veld 2 LEIDEN
28-01-2018 15:00 BS Leiden V16 1 Landslake Lions V16 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 LEIDEN
28-01-2018 15:00 New Heroes M24 1 Zorg en Zekerheid Leiden M24 1 De Hazelaar Center Court ROSMALEN
28-01-2018 15:15 Lokomotief X12 2 BS Leiden V12 1 Van Zweedenhal Veld 1 RIJSWIJK ZH
28-01-2018 17:00 BS Leiden M14 2 DAS M14 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 LEIDEN
28-01-2018 17:00 BS Leiden MSE 5 Crackerjacks MSE 3 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 LEIDEN
28-01-2018 19:00 BS Leiden M18 3 BV Oegstgeest M18 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 LEIDEN
01-02-2018 20:00 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 Apollo Amsterdam MSE 1 Vijf Meihal Hoofdveld 1 LEIDEN
03-02-2018 09:00 Flevo Musketiers X10 1 BS Leiden X10 1 Rietlanden 2 Veld 1 LELYSTAD
03-02-2018 09:00 Westland Stars MSE 3 BS Leiden MSE 5 Westlandhal Veld 2 ‘S-GRAVENZANDE
03-02-2018 11:00 BS Leiden M14 1 BC APOLLO Amsterdam M14 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 LEIDEN
03-02-2018 11:00 BS Leiden V22 1 Helmink Heroes Zwijndrecht V22 1 (VR) Sportzaal Houtkwartier Veld 1 LEIDEN
03-02-2018 13:00 BS Leiden M12 1 MBCA Amstelveen M12 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 LEIDEN
03-02-2018 13:00 BS Leiden M16 2 The Black Eagles M16 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 LEIDEN
03-02-2018 13:30 Solar systemen-Grasshoppers V16 1 BS Leiden V16 1 Cleyn Duin Veld 1 KATWIJK ZH
03-02-2018 14:15 Zoebas M16 3 BS Leiden M16 5 (VR) Noordhove Veld 2 ZOETERMEER
03-02-2018 15:00 BV Noordkop M16 1 Zorg en Zekerheid Leiden M16 1 De Slenk Veld 1 DEN HELDER
03-02-2018 15:00 BS Leiden V14 1 BC Utrecht Cangeroes V16 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 LEIDEN
03-02-2018 15:00 BS Leiden M18 2 BC Triple Threat M18 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 LEIDEN
03-02-2018 16:30 B.Z. ’72 VSE 1 BS Leiden VSE 1 Sporthal de Koppeling Veld 1 ZEIST
03-02-2018 17:00 BS Leiden V12 1 HBV The Jumpers X12 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 LEIDEN
03-02-2018 17:00 BS Leiden M14 2 Almere Pioneers M14 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 LEIDEN
03-02-2018 18:30 Harlemlakers M18 1 Zorg en Zekerheid Leiden M18 1 Calandhal Hal 2 Center Court AMSTERDAM
03-02-2018 19:00 BS Leiden M16 3 DAS M16 2 (VR) Sportzaal Houtkwartier Veld 1 LEIDEN
03-02-2018 19:00 BS Leiden MSE 3 * Onze Gezellen MSE 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 LEIDEN
03-02-2018 20:00 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 Basketbal Academie Limburg MSE 1 Vijf Meihal Hoofdveld 1 LEIDEN
03-02-2018 21:00 Harlemlakers MSE 1 BS Leiden MSE 2 Calandhal Hal 2 Center Court AMSTERDAM
04-02-2018 14:00 BC APOLLO Amsterdam V20 1 BS Leiden V18 1 Apollohal Veld 4 AMSTERDAM
04-02-2018 14:15 Celeritas-Donar M20 1 BS Leiden M20 1 Vinkhuizen Veld 2 GRONINGEN
04-02-2018 15:00 Zorg en Zekerheid Leiden M24 1 Apollo Amsterdam M24 1 Vijf Meihal Hoofdveld 1 LEIDEN
08-02-2018 19:30 Den Helder Suns MSE 1 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 Sportlaan Hoofdveld 1 DEN HELDER
10-02-2018 11:15 River Trotters X12 1 BS Leiden V12 1 De Wielewaal Veld 1 HARDINXVELD-GIESSENDAM
10-02-2018 15:00 HBV The Jumpers M16 2 BS Leiden M16 3 ’t Zandje Veld 2 ‘S-GRAVENHAGE
10-02-2018 18:00 Zorg en Zekerheid Leiden M18 1 BV Noordkop M18 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 LEIDEN
10-02-2018 20:00 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 New Heroes MSE 1 Vijf Meihal Hoofdveld 1 LEIDEN
11-02-2018 11:00 BS Leiden M16 4 D.B.V. Rowic M16 2 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 LEIDEN
11-02-2018 11:00 Zorg en Zekerheid Leiden M16 1 Landslake Lions M16 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 LEIDEN