Programma: {Onder voorbehoud!!!}

Weddatum Thuisteam Uitteam Accommodatie Veld Plaats
19-01-2019 10:30 DAS M16 1 *
(-)
BS Leiden M16 4
(-)
Sporthal SC Delfland
(-)
Veld 1 DELFT
19-01-2019 11:00 BS Leiden X10 2
(Kleedkamer 6)
CobraNova X10 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
19-01-2019 11:00 DAS X10 1
(-)
BS Leiden X10 1
(-)
Sporthal Piet Vink
(-)
Veld 1 ‘S-GRAVENHAGE
19-01-2019 11:45 Divine M18 2 *** BS Leiden M18 3 (VR) Sporthal Oostervant Veld 2 ROTTERDAM
19-01-2019 13:00 BS Leiden V18 1 VR
(Kleedkamer 5)
BV Squirrels V18 1 (VR)
(Kleedkamer 8)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
19-01-2019 13:00 BC Utrecht Cangeroes M18 1 BS Leiden M18 2 Sporthal Lunetten Veld 1 UTRECHT
19-01-2019 13:00 Orange Angels Academy V20 1 BS Leiden V20 1 Sporthallen Zuid Veld 1 AMSTERDAM
19-01-2019 14:30 Forwodians X10 1 VR
(-)
BS Leiden X10 3
(-)
De Schans
(-)
Veld 1 VOORHOUT
19-01-2019 14:45 MBCA Amstelveen M12 1 BS Leiden M12 1 Goudsmithal Veld 2 AMSTELVEEN
19-01-2019 15:00 BS Leiden M16 3
(Kleedkamer 6)
Solar systemen-Grasshoppers M16 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
19-01-2019 17:15 Solar systemen-Grasshoppers MSE 3 *
(-)
BS Leiden MSE 4
(-)
Cleyn Duin
(-)
Veld 2 KATWIJK ZH
19-01-2019 17:45 CBV Binnenland M16 1
(-)
BS Leiden M16 2
(-)
De Driesprong
(-)
Veld 2 BARENDRECHT
19-01-2019 17:45 MSV Basketball X14 2 (VR) BS Leiden X14 3 Sportpark Duinwetering Veld 2 NOORDWIJK ZH
19-01-2019 18:00 Zorg en Zekerheid Leiden M21 1
(-)
BC Triple Threat M21 1
(-)
Vijf Meihal
(-)
Hoofdveld 1 LEIDEN
19-01-2019 18:30 UBALL M18 1
(-)
Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
(-)
Sportcentrum Oudenrijn
(-)
Centercourt VLEUTEN
19-01-2019 19:15 BC Shooters VSE 1 BS Leiden VSE 1 De Kuil Veld 2 BUNSCHOTEN-SPAKENBURG
20-01-2019 10:00 Almere Pioneers X14 1 BS Leiden X14 2 Almere Poort Veld 1 ALMERE
20-01-2019 11:00 BS Leiden M14 1
(Kleedkamer 6)
Rotterdam Basketbal M14 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
20-01-2019 11:00 BS Leiden X14 4
(Kleedkamer 1)
BV Oegstgeest X14 3 (V)
(Kleedkamer 4)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
20-01-2019 12:00 Almere Pioneers X12 1 BS Leiden V12 1 Almere Poort Veld 1 ALMERE
20-01-2019 13:00 BS Leiden V20 2
(Kleedkamer 8)
MSV Basketbal V18 1
(Kleedkamer 5)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
20-01-2019 13:00 BS Leiden X12 3
(Kleedkamer 2)
Cady ’73 X12 1
(Kleedkamer 3)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
20-01-2019 14:00 CobraNova X12 2 BS Leiden X12 4 Forum Kwadraat Veld 2 VOORBURG
20-01-2019 15:00 BS Leiden MSE 5
(Kleedkamer 6)
S.B.U. MSE 4
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
20-01-2019 15:00 BS Leiden V14 2 (VR)
(Kleedkamer 1)
BZ’72 V14 1 (VR)
(Kleedkamer 4)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
20-01-2019 15:00 Lokomotief V16 1 BS Leiden V16 1 Van Zweedenhal Veld 1 RIJSWIJK ZH
20-01-2019 15:15 Landslake Lions M16 1 Zorg en Zekerheid Leiden M16 1 Indoor Centrum Hoofdveld 1 LANDSMEER
20-01-2019 16:00 Almere Pioneers MSE 1 BS Leiden MSE 1 Almere Poort Veld 1 ALMERE
20-01-2019 16:00 Dutch Windmills MSE 1 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 Sportboulevard Veld 1 DORDRECHT
20-01-2019 17:00 BS Leiden MSE 3
(Kleedkamer 8)
BV Amsterdam MSE 2
(Kleedkamer 5)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
20-01-2019 17:00 BS Leiden X14 5
(Kleedkamer 2)
Forwodians X14 2
(Kleedkamer 3)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
25-01-2019 21:00 BS Leiden V20 1
(Kleedkamer 6)
Solar systemen-Grasshoppers V20 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
25-01-2019 21:00 Rotterdam Basketbal M21 1 Zorg en Zekerheid Leiden M21 1 Alexanderhal Veld 1 ROTTERDAM
26-01-2019 11:00 BS Leiden X14 3
(Kleedkamer 1)
CobraNova X14 3
(Kleedkamer 4)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
26-01-2019 13:00 BS Leiden M16 2
(Kleedkamer 2)
Rotterdam Basketbal M16 1
(Kleedkamer 3)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter beneden)
Veld 1 LEIDEN
26-01-2019 13:00 BS Leiden X10 1
(Kleedkamer 6)
Zoebas X10 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
26-01-2019 13:15 Solar systemen-Grasshoppers V14 1
(-)
BS Leiden V14 1
(-)
Cleyn Duin
(-)
Veld 1 KATWIJK ZH
26-01-2019 15:00 Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
(Kleedkamer 8)
New Heroes M18 1
(Kleedkamer 5)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
26-01-2019 15:00 BS Leiden X12 4
(Kleedkamer 1)
BV Alphia X12 1
(Kleedkamer 4)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
26-01-2019 16:00 Flashing Heiloo V18 1 BS Leiden V20 2 Het Vennewater Veld 2 HEILOO
26-01-2019 17:00 BS Leiden X10 3
(Kleedkamer 6)
Zoebas X10 3 (VR)
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
26-01-2019 17:00 BS Leiden M18 3 (VR)
(Kleedkamer 2)
Westland Stars M18 1
(Kleedkamer 3)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
26-01-2019 19:00 BS Leiden MSE 1
(Kleedkamer 8)
BV Groningen MSE 1
(Kleedkamer 5)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
26-01-2019 19:00 BS Leiden M16 4
(Kleedkamer 1)
BV Leiderdorp M16 2
(Kleedkamer 4)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
26-01-2019 20:00 D.E.D. MSE 1 BS Leiden MSE 3 Apollohal Veld 4 AMSTERDAM
27-01-2019 10:00 Almere Pioneers V14 1 (VR) BS Leiden V14 2 (VR) Almere Waterwijk Veld 2 ALMERE
27-01-2019 10:30 BV Oegstgeest X10 1 BS Leiden X10 2 Sporthal De Cuyl Veld 3 OEGSTGEEST
27-01-2019 10:30 BV Oegstgeest X12 1 BS Leiden X12 3 Sporthal De Cuyl Veld 1 OEGSTGEEST
27-01-2019 11:00 BS Leiden M12 1
(Kleedkamer 5)
UBALL M12 1
(Kleedkamer 8)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
27-01-2019 11:00 BS Leiden X14 2
(Kleedkamer 1)
Derba X14 1 (VR)
(Kleedkamer 4)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
27-01-2019 13:00 BS Leiden MSE 4
(Kleedkamer 2)
BV Alphia MSE 2
(Kleedkamer 3)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
27-01-2019 13:00 Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
(Kleedkamer 6)
UBALL M16 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
27-01-2019 13:00 New Heroes M14 1 BS Leiden M14 1 De Hazelaar Center Court ROSMALEN
27-01-2019 15:00 BS Leiden V16 1
(Kleedkamer 1)
Landslake Lions V16 1
(Kleedkamer 4)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter beneden)
Veld 1 LEIDEN
27-01-2019 15:00 BS Leiden V12 1
(Kleedkamer 5)
Rotterdam Basketbal X12 1
(Kleedkamer 8)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
27-01-2019 16:00 Basketbal Academie Limburg MSE 1 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 Boshoven Veld 1 WEERT
27-01-2019 16:00 BV Oegstgeest M16 1 * BS Leiden M16 3 Sporthal De Cuyl Veld 1 OEGSTGEEST
27-01-2019 17:00 BS Leiden M18 2
(Kleedkamer 6)
Lokomotief M18 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
27-01-2019 17:00 BS Leiden V18 1 VR
(Kleedkamer 2)
Almere Pioneers V18 1 (VR)
(Kleedkamer 3)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
27-01-2019 19:00 BS Leiden VSE 1
(Kleedkamer 8)
U.S. VSE 2
(Kleedkamer 5)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
02-02-2019 11:00 BS Leiden X14 4
(Kleedkamer 6)
Bouncers Basketball X14 2
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
02-02-2019 11:00 Divine M18 1 BS Leiden M18 2 Sporthal Oostervant Veld 1 ROTTERDAM
02-02-2019 12:15 Zoebas M16 2 * BS Leiden M16 4 Noordhove Veld 1 ZOETERMEER
02-02-2019 12:45 B.V. Batouwe V20 1 BS Leiden V20 1 Sportcentrum De Schaapskooi Hoofdveld 1 BEMMEL
02-02-2019 13:00 BS Leiden M14 1
(Kleedkamer 5)
Landstede Basketbal M14 1
(Kleedkamer 8)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
02-02-2019 13:30 Solar systemen-Grasshoppers X12 1 BS Leiden X12 2 Cleyn Duin Veld 2 KATWIJK ZH
02-02-2019 14:15 Westland Stars M18 1 BS Leiden M18 3 (VR) Westlandhal Veld 1 ‘S-GRAVENZANDE
02-02-2019 15:00 BS Leiden MSE 3
(Kleedkamer 6)
Lokomotief MSE 2
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
02-02-2019 17:00 BS Leiden MSE 5
(Kleedkamer 8)
Forwodians MSE 3 *
(Kleedkamer 5)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
02-02-2019 17:00 Punch MSE 1 BS Leiden MSE 1 Sportcentr.TU Delft Veld 1 DELFT
02-02-2019 17:30 LUSV Basketbal MSE 3
(-)
BS Leiden MSE 4
(-)
U.S.C.
(-)
Veld 1 LEIDEN
02-02-2019 18:00 Attacus V16 1 BS Leiden V16 1 Zwijsen Veld 2 VEGHEL
02-02-2019 18:30 De Hoppers V20 1 BS Leiden V20 2 Vredehof Veld 1 HOORN
02-02-2019 20:00 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 Feyenoord Basketball MSE 1 Vijf Meihal Hoofdveld 1 LEIDEN
02-02-2019 20:00 Crackerjacks M18 1 Zorg en Zekerheid Leiden M18 1 Zielhorst Veld 1 AMERSFOORT
02-02-2019 21:00 BC APOLLO Amsterdam VSE 1 BS Leiden VSE 1 Apollohal Veld 4 AMSTERDAM
03-02-2019 13:00 TBG Dragons M12 1 BS Leiden M12 1 Sportcentrum Arcus Topsporthal Veld 1 WIJCHEN
03-02-2019 15:00 TBG Dragons M16 1 Zorg en Zekerheid Leiden M16 1 Sportcentrum Arcus Topsporthal Veld 2 WIJCHEN
03-02-2019 16:00 BC APOLLO Amsterdam X14 2 BS Leiden X14 2 Apollohal Veld 1 AMSTERDAM
03-02-2019 17:30 Zorg en Zekerheid Leiden M21 1 APOLLO Amsterdam M21 1 Vijf Meihal Hoofdveld 1 LEIDEN
08-02-2019 19:00 Grasshoppers British V18 2 (VR) BS Leiden V18 1 VR British School Veld 1 VOORSCHOTEN
08-02-2019 21:00 Bouncers Basketball MSE 1 BS Leiden MSE 3 De Duikelaar Veld 1 WADDINXVEEN
09-02-2019 09:30 DAS X10 2
(-)
BS Leiden X10 2
(-)
Sporthal Piet Vink
(-)
Veld 1 ‘S-GRAVENHAGE
09-02-2019 09:30 DAS X12 3
(-)
BS Leiden X12 3
(-)
Sporthal Piet Vink
(-)
Veld 3 ‘S-GRAVENHAGE
09-02-2019 11:00 BS Leiden V16 1
(Kleedkamer 6)
Cady ’73 V16 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
09-02-2019 11:00 BS Leiden X12 4
(Kleedkamer 1)
CBV Binnenland V12 2
(Kleedkamer 4)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
09-02-2019 11:00 Den Helder Suns M21 1 Zorg en Zekerheid Leiden M21 1 De Slenk Veld 1 DEN HELDER
09-02-2019 13:00 BS Leiden M16 2
(Kleedkamer 2)
The Black Eagles M16 1
(Kleedkamer 3)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter beneden)
Veld 1 LEIDEN
09-02-2019 13:00 BS Leiden M12 1
(Kleedkamer 5)
Bouncers Basketball M12 1
(Kleedkamer 8)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
09-02-2019 13:30 Basketbal Academie Limburg M14 1 BS Leiden M14 1 Boshoven Veld 1 WEERT
09-02-2019 15:00 Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
(Kleedkamer 6)
BC APOLLO Amsterdam M18 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
09-02-2019 15:00 BS Leiden X14 3
(Kleedkamer 1)
BV Leiderdorp X14 1 *
(Kleedkamer 4)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
09-02-2019 15:00 Dozy BV Den Helder V14 1 BS Leiden V14 1 Sportlaan Veld 1 DEN HELDER
09-02-2019 15:00 HBV The Jumpers X14 1 * BS Leiden X14 4 ’t Zandje Veld 3 ‘S-GRAVENHAGE
09-02-2019 16:30 Forwodians MSE 2 BS Leiden MSE 5 De Schans Veld 1 VOORHOUT
09-02-2019 17:30 BS Leiden MSE 1
(Kleedkamer 8)
Dreamfields Dolphins MSE 1
(Kleedkamer 5)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 LEIDEN
09-02-2019 17:30 BS Leiden M18 3 (VR)
(Kleedkamer 2)
Zoebas M18 3 (VR)
(Kleedkamer 3)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 1 LEIDEN
09-02-2019 18:15 BV Juventus V14 2 BS Leiden V14 2 (VR) Oost Sporthal Veld 1 SCHIEDAM
09-02-2019 19:30 BS Leiden MSE 4
(Kleedkamer 6)
Den Haag Seagulls MSE 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(-)
Veld 2 LEIDEN
09-02-2019 20:00 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 Aris Leeuwarden MSE 1 Vijf Meihal Hoofdveld 1 LEIDEN