Thuisprogramma BS Leiden

Aantal records = 54

Datum/tijd Thuisteam
(Kleedkamer)
Uitteam
(Kleedkamer)
Accommodatie
(Kl.kr. scheids)
Veld Officials
Hoofdscheidsrechter
23-09-2017 11:00 BS Leiden V16 1
(Kleedkamer 6)
CBV Binnenland V16 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier
(Kleedkamer scheidsrechter boven)
Veld 2 VRP (Valerie) van Dam (Afdelingsarbiter), J (Joost) Zuijderduijn (Afdelingsarbiter)
23-09-2017 11:00 BS Leiden M16 4
(Kleedkamer 1)
Aardamse Basketball Club M16 1
(Kleedkamer 4)
Sportzaal Houtkwartier Veld 1 Rijsinge-Admiraal, I (Ilse) van, Paridon, J (Jasper) van, Deegenaars, WC (Helma), Thepass, D (Daniel)
(Rijsinge-Admiraal, I (Ilse) van)
23-09-2017 13:00 BS Leiden X12 2
(Kleedkamer 2)
Divine X12 1
(Kleedkamer 3)
Sportzaal Houtkwartier Veld 1 Diehl, T (Thomas), Haas, M (Mitch) de, Silvius, AM (Helen), Sabbar, A (Adam)
(Diehl, T (Thomas))
23-09-2017 13:00 BS Leiden MSE 4
(Kleedkamer 5)
BV Leerdam MSE 1
(Kleedkamer 8)
Sportzaal Houtkwartier Veld 2 Delft, J (John) van, Diehl, C (Carsten), Kikkert, M (Mischa), Hogeboom, T (Tim)
(Delft, J (John) van)
23-09-2017 15:00 BS Leiden M18 3
(Kleedkamer 1)
Utrecht Cangeroes M18 2
(Kleedkamer 4)
Sportzaal Houtkwartier Veld 1 Lamet, B (Bart), Brinks, A (Antoon), Diks-Schreiner, W (Willemien), Groenendijk, T (Thijs)
(Lamet, B (Bart))
23-09-2017 15:00 BS Leiden X10 3
(Kleedkamer 6)
Bouncers Basketball X10 1
(Kleedkamer 7)
Sportzaal Houtkwartier Veld 2 Goultiaev, P (Pavel), Hoekstra, M (Martin), Roodakker, D (Danique), Promnork, C (Chacrit)
(Goultiaev, P (Pavel))
23-09-2017 17:00 BS Leiden M16 3
(Kleedkamer 5)
Bouncers Basketball M16 3
(Kleedkamer 8)
Sportzaal Houtkwartier Veld 2 Jansen, X (Xander), Brink, L (Lucas), Muller, L.C (Luuk), Allenson, BL (Benjamin)
(Jansen, X (Xander))
23-09-2017 17:00 BS Leiden X12 3
(Kleedkamer 2)
Woodpeckers X12 2
(Kleedkamer 3)
Sportzaal Houtkwartier Veld 1 Roggeveen, M (Mick), Colle, J (Jelmar), Mallallah Ghayemi, D (Darius), Oostdam, AJ (Alex)
(Roggeveen, M (Mick))
24-09-2017 11:00 BS Leiden M14 4 HBV The Jumpers M14 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 Lambooy, N (Nadia), Meeuwissen, K (Kim), Bijker, S (Sandra), Stam, MH (Marijn)
(Lambooy, N (Nadia))
24-09-2017 11:00 BS Leiden X12 4 BV Alphia X12 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 Brama, Y (Yvette), Reizevoort, M (Maud), Karman, R. (Ruby)
(Brama, Y (Yvette))
24-09-2017 13:00 BS Leiden X10 2 DAS X10 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 Delft, J (John) van, Doeven, MJW (Martijn), Silvius, AM (Helen), Halsey, B (Bradley)
(Delft, J (John) van)
24-09-2017 13:00 BS Leiden VSE 1 Forwodians VSE 2 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 Nat, M (Maarten) van der, Meskers, M (Michael), Duuren, RJ (Joost) van, Verkleij, T (Thijs)
(Nat, M (Maarten) van der)
24-09-2017 15:00 BS Leiden M16 2 Barons M16 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 J (Jorden) Josephina (Afdelingsarbiter), Y (Yordam) Anwer (Afdelingsarbiter)
24-09-2017 15:00 BS Leiden MSE 5 Red Stars MSE 4 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 Brinks, K (Kee), Delft, J (John) van, Hage, R (Ruth), Duuren, V (Vera) van
(Brinks, K (Kee))
24-09-2017 17:00 BS Leiden M12 1 UBALL M12 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 Alkemade, L (Lisanne), Voet, F (Floris) van der, La Rose, J.M (Jonne), Zeil, J (Joost) van
(Alkemade, L (Lisanne))
30-09-2017 10:30 BS Leiden RSE 1 SC Antilope Utrecht RSE 2 De Els De Els
30-09-2017 11:00 Zorg en Zekerheid Leiden M16 1 UBALL M16 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 M (Max) Aalberse (Afdelingsarbiter), A (Andre) Hoek (Afdelingsarbiter)
30-09-2017 13:00 BS Leiden V14 2 Helmink Heroes Zwijndrecht V14 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 Safakisch Hamedani, R (Rosita), Bonsing, M (Marjet), Davis, YT (Yolanda), Creton, T (Terrence)
(Safakisch Hamedani, R (Rosita))
30-09-2017 13:00 BS Leiden V18 2 Solar systemen-Grasshoppers V18 2 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 Brinks, K (Kee), Mommers, S (Sterre), Dijk, N (Nynke) van, Mattheus, LTJ (Lise)
(Brinks, K (Kee))
30-09-2017 15:15 Zorg en Zekerheid Leiden M18 1 Crackerjacks M18 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 J (Jelle) Witvoet (Afdelingsarbiter), P (Paul) Schadde van Dooren (Afdelingsarbiter)
30-09-2017 15:15 BS Leiden V22 1 Solar systemen-Grasshoppers V20 2 Vijf Meihal Veld 2 Schats, H (Hans), Houwaard, S (Simone), Boer, FD (Faye) de, Nakze, R (Rneh)
(Schats, H (Hans))
30-09-2017 17:15 BS Leiden MSE 3 BV Amsterdam MSE 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 A (Arie) Schadde van Dooren (Afdelingsarbiter), D (Dennis) van der Graaf (Afdelingsarbiter)
01-10-2017 11:00 BS Leiden M16 4 Rebound M16 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 Duivenbooden, J (Jan) van, Willems, GE (Gijs), Luijk, W (Wouter), Habibi, A (Amin)
(Duivenbooden, J (Jan) van)
01-10-2017 11:00 BS Leiden M14 1 Celeritas-Donar M14 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 S (Simone) Marchal (Afdelingsarbiter), J (Jan) Schreuder (Afdelingsarbiter)
01-10-2017 13:00 BS Leiden M20 1 BV Hoofddorp M20 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 R.J.M (Robert) Lamet (Afdelingsarbiter), T (Tjeerd) Rijpstra (Afdelingsarbiter)
01-10-2017 13:00 BS Leiden X10 1 Zoebas X10 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 Duinen, DY (Dishang) van, Lazaar, S (Safae), Nederstigt, B (Bram), La Rose, J.M (Jonne)
(Duinen, DY (Dishang) van)
01-10-2017 15:00 BS Leiden MSE 2 Lokomotief MSE 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 Bruin, J (Jasper) de, Carolus, J (Joël), Haaften, J (Joey) Van
01-10-2017 15:00 BS Leiden V18 1 Jump IJsselstein V18 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 Koopman, C (Casper), Schie, TMM (Thedros) van, Petersen, S (Sebastian), Szitas, GF (Gabor)
(Koopman, C (Casper))
01-10-2017 17:00 BS Leiden M18 2 EBV Mustangs M18 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 G (Gairiel) Mathura (Afdelingsarbiter), J (Jeanine) Lorie (Afdelingsarbiter)
01-10-2017 19:00 Zorg en Zekerheid Leiden M24 1 TBG Dragons M24 1 Vijf Meihal Hoofdveld 1
07-10-2017 11:00 BS Leiden M14 4 CobraNova M14 4 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 Lambooy, N (Nadia), Reizevoort, M (Maud), Bijker, S (Sandra), Karman, R. (Ruby)
(Lambooy, N (Nadia))
07-10-2017 13:00 BS Leiden VSE 1 B.Z. ’72 VSE 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 Nat, M (Maarten) van der, Meiland, F (Ferry), Martinelli, MM (Matteo), Halsey, B (Bradley)
(Nat, M (Maarten) van der)
07-10-2017 13:00 BS Leiden X10 3 Solar systemen-Grasshoppers X10 2 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 Oosterom, EP (Paul) van, Pool, E (Ewout), Osnabrugge, L (Laureen) van
(Oosterom, EP (Paul) van)
07-10-2017 15:00 BS Leiden V16 1 Solar systemen-Grasshoppers V16 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 VRP (Valerie) van Dam (Afdelingsarbiter), J (John) van Delft (Afdelingsarbiter)
07-10-2017 15:00 BS Leiden X12 4 Klipperstars X12 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 Doeven, MJW (Martijn), Voet, F (Floris) van der
(Doeven, MJW (Martijn))
07-10-2017 17:00 BS Leiden X12 3 BV Leiderdorp X12 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 Diehl, T (Thomas), Haas, M (Mitch) de, Brink, L (Lucas), Jansen, X (Xander)
(Diehl, T (Thomas))
07-10-2017 17:00 BS Leiden MSE 5 Westland Stars MSE 3 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 Hoek, C (Claudia), Alkemade, L (Lisanne), Heiner, LI (Lennart), Kempen, JSL (Jasper) van
(Hoek, C (Claudia))
07-10-2017 19:00 BS Leiden M18 3 BV Krimpen M18 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 Lerschen, L (Leo), Meskers, M (Michael), Duuren, RJ (Joost) van, Goddijn, R (Robin)
(Lerschen, L (Leo))
07-10-2017 20:00 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 Donar MSE 1 Vijf Meihal Hoofdveld 1 MC (Martin) Westerhof (Landelijke arbiter), N.G (Nico) Zwiep (Landelijke arbiter), L (Bert) van Slooten (Landelijke arbiter), A (Sander) Faassen (Commissaris)
(MC (Martin) Westerhof)
08-10-2017 11:00 BS Leiden X12 2 Almere Pioneers X12 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 1
08-10-2017 11:00 BS Leiden M14 2 Crackerjacks M14 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 Oorthuys, A (Sander), Kramp, S (Sem)
08-10-2017 13:00 BS Leiden MSE 4 Utrecht Cangeroes MSE 3 Sportzaal Houtkwartier Veld 2
08-10-2017 13:00 BS Leiden M16 3 Zoebas M16 3 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 Groenendijk, A (Aart), Allenson, BL (Benjamin)
08-10-2017 15:00 BS Leiden X10 2 Woodpeckers X10 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2
08-10-2017 15:00 BS Leiden V12 1 Woodpeckers X12 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 1 Roodakker, D (Danique)
08-10-2017 17:00 BS Leiden V14 1 Utrecht Cangeroes V16 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 1
08-10-2017 17:00 BS Leiden M20 1 Celeritas-Donar M20 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 SE (Sarah) Kreuze (Afdelingsarbiter), Y (Yordam) Anwer (Afdelingsarbiter)
13-10-2017 20:30 Zorg en Zekerheid Leiden M24 1 Rotterdam Basketbal M24 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2
14-10-2017 20:00 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 Basketbal Academie Limburg MSE 1 Vijf Meihal Hoofdveld 1
15-10-2017 11:00 Zorg en Zekerheid Leiden M16 1 BV Noordkop M16 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2
15-10-2017 13:00 BS Leiden V18 1 De Dunckers V18 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2
21-10-2017 11:00 BS Leiden M14 2 Divine M14 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2 Oorthuys, A (Sander), Kramp, S (Sem)
21-10-2017 13:30 Zorg en Zekerheid Leiden M18 1 Harlemlakers M18 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2
21-10-2017 16:00 BS Leiden MSE 2 Harlemlakers MSE 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 2

Klaar