• Arbitrage en Jurytaken

    Hier vindt je de toegewezen scheidsrechters en jurytaken per wedstrijd voor thuiswedstrijden in de komende periode.
    Kijk voor je eigen taken ook naar de NBB app en je mail! (denk eventueel aan je spam folder!)

     Klik het vergrootglas icoon onder Details voor meer informatie over de wedstrijden.

  • Arbitrage en Jury per Wedstrijd

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechters En TafelAccommodatieDetails
    za 18-sep. 10:30BS Leiden X12 5 - Forwodians X12 2J (Jimi) van Ravestijn (Scheidsrechter), X (Xander) Policht (Scheidsrechter), C. (Chloe) Lebrin (Tafelofficial), F. (Fenna) Bloem (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 18-sep. 10:30BS Leiden X12 3 - Sportiff Grasshoppers X12 1K (Koen) van Dijk (Scheidsrechter), YT (Yolanda) Davis (Scheidsrechter), P.C. (Paris Chisom) Okorie (Tafelofficial), L.A (Liv) de Vos (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 18-sep. 12:30BS Leiden X14 4 - Flax Field Fighters X14 1PF (Pascalle) Szitas (Scheidsrechter), YT (Yolanda) Davis (Scheidsrechter), T. (Tycho) Lut (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 18-sep. 12:30BS Leiden M22 2 - CBV Binnenland M22 1T (Twan) van Helfteren (Scheidsrechter), HPA (Hugo) Dijkers (Scheidsrechter), JLJ (Jaily) van Rhijn (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial), I.S (Izabela) Sawicka (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 18-sep. 14:30BS Leiden X12 2 - Lokomotief X12 1T (Thijs) Groenendijk (Scheidsrechter), M (Milo) Zaalblok (Scheidsrechter), A (Alessandro) Rampini (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 18-sep. 14:30BS Leiden V18 1 - CBV Binnenland V18 1R (Rudi) Emmerzael (Scheidsrechter), D (Django) Brunink (Scheidsrechter), L (Luka) van Els (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial), Z. (Zachary) Yujnovich (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 18-sep. 16:30BS Leiden VSE 1 - CobraNova VSE 1P (Paul) Schadde van Dooren (Scheidsrechter), L (Lilly) Spetter (Scheidsrechter), J. (Jaline) van der Linden (Tafelofficial), EC (Eveline) Smit (Tafelofficial), J.J. (Jocelyn Joan) Laxton (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 18-sep. 16:30BS Leiden V16 3 - B.O.B. V16 1L (Lukas) de Haas (Scheidsrechter), Q (Quinten) Wijnen (Scheidsrechter), D.I.J. (Danique) de Rooij (Tafelofficial), Z.L (Zinzi) Willemsen (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 18-sep. 18:30BS Leiden M16 4 - Bouncers Basketball M16 2E.I (Ibim) Obomanu (Scheidsrechter), M.L (Maxime) Wijnen (Scheidsrechter), MR (Mick) Turner (Tafelofficial), W. (Wessel) Platteel (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 18-sep. 19:00BS Leiden MSE 1 - CobraNova MSE 1Y (Yordam) Anwer (Scheidsrechter), J.T. (Jan Theo) Zorgdrager (Scheidsrechter), N (Nazan) Celikel (Scheidsrechter), M (Marijke) de Haas (Tafelofficial), M (Mark) van Beijnen (Tafelofficial), I (Ilse) van Rijsinge-Admiraal (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 19-sep. 10:30BS Leiden X10 1 - BS Leiden X10 2C (Colin) Braxhoven (Scheidsrechter), H (Hans) Schats (Scheidsrechter), B.P (Boris) Rueb (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 19-sep. 10:30BS Leiden X10 3 - BS Leiden X10 4CA (Caspar) Oorthuys (Scheidsrechter), A (Sander) Oorthuys (Scheidsrechter), E. (Evi) van Maren (Tafelofficial), A. (Anouk) van Tol (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 19-sep. 12:30BS Leiden M18 3 - DAS M18 2 (VR)M (Mitchell) de Jong (Scheidsrechter), R (Robin) Goddijn (Scheidsrechter), J (Jay) Elderhorst (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 19-sep. 12:30BS Leiden M12 1 - BC Triple Threat M12 1W (Wim) Stoop (Scheidsrechter), F (Frank) Otto (Scheidsrechter), JDJ (Jonah) den Ouden (Tafelofficial), R.Y (Rayan) van Til (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 19-sep. 14:30BS Leiden V14 1 - Rotterdam Basketbal V14 1P (Paul) Rosdorff (Scheidsrechter), W (Wim) Stoop (Scheidsrechter), D (Danique) Roodakker (Tafelofficial), S.J (Sterre) van Engen (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 19-sep. 15:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 - Basketbal Academie Limburg MSE 1T (Tijmen) Last (Scheidsrechter), M (Maurits) Witvliet (Scheidsrechter), SEC (Stan) Kestein (Scheidsrechter), T (Theo) Vriezen (Commissaris)Vijf Meihal
    zo 19-sep. 16:30BS Leiden M16 5 - HBV The Jumpers M16 1C (Claudia) Hoek (Scheidsrechter), M.L (Melissa) Datau (Scheidsrechter), Afgeschermd (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 19-sep. 18:30BS Leiden VSE 2 - D.B.V. Rowic VSE 1L (Lilly) Spetter (Scheidsrechter), J (Jacky) Lima (Scheidsrechter), Y (Youri) Schouten (Tafelofficial), T. (Tomas) van Beijnen (Tafelofficial), J. (Jesper) van Duuren (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    vr 24-sep. 20:30Zorg en Zekerheid Leiden M22 1 - D.B.V. Rowic M22 1Afgeschermd (Scheidsrechter), R (Ralph) Stevens (Scheidsrechter), GF (Gabor) Szitas (Tafelofficial), N (Niels) van Beijnen (Tafelofficial), Q (Quinten) Wijnen (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 25-sep. 10:30BS Leiden X10 2 - Zoebas X10 1L.T (Luuk) Kuiper (Scheidsrechter), L (Loek) van Zeil (Scheidsrechter), F (Filippo) Rampini (Tafelofficial), FM (Friso) Kingma (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 25-sep. 10:30BS Leiden X12 4 - Zoebas X12 1S (Steijn) Luykx (Scheidsrechter), K. (Krista) Ouwehand (Scheidsrechter), B.H.K. (Bas) van Eeden (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 25-sep. 12:30BS Leiden X14 3 - DAS X14 1C (Cyril) Eck (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter), LM (Lucas) Veltrop (Tafelofficial), T.D (Taron) Spit (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 25-sep. 12:30Zorg en Zekerheid Leiden M16 1 - MBCA A'veen M16 1E (Evert Jan) Hummelen (Scheidsrechter), N (Nick) Pappas (Scheidsrechter), ETP (Eise) van Wayenburg (Tafelofficial), LL (Luc) la Rose (Tafelofficial), RA (Radvilas) Abrasonis (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 25-sep. 14:30BS Leiden V14 2 - CBV Binnenland V14 1M (Mark) Hamelink (Scheidsrechter), M (Mitch) de Haas (Scheidsrechter), AMJ (Anne) van Wayenburg (Tafelofficial), C.M (Cecilia) Linger (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 25-sep. 14:30BS Leiden M16 3 - Sportiff Grasshoppers M16 1B (Bart) Lamet (Scheidsrechter), P (Pavel) Goultiaev (Scheidsrechter), B.H.N (Benjamin) van Bunge (Tafelofficial), A.E (Alfie) Brees (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 25-sep. 16:30BS Leiden V16 2 - BC Shooters V16 1J.D (Jaynil) Westerborg (Scheidsrechter), KPM (Kaya) Lekatompessij (Scheidsrechter), H (Hannah) Parent (Tafelofficial), B (Brenda) Hoogeveen (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 25-sep. 16:30BS Leiden MSE 3 - Zoebas MSE 2A (Anton) Blokhuizen (Scheidsrechter), J (Jeroen) Ververs (Scheidsrechter), T.A.A. (Tyrese) Pantophlet (Tafelofficial), MD (Mike) Backer (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 25-sep. 18:30Zorg en Zekerheid Leiden M18 1 - UBALL M18 1KS (Kelly) Zoutman (Scheidsrechter), J (Jan) Schreuder (Scheidsrechter), A (Antoon) Brinks (Tafelofficial), M (Martin) Hoekstra (Tafelofficial), K.A. (Keith Allen) Semana Lorenzo (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 26-sep. 10:30BS Leiden X14 5 - MSV Basketbal X14 1B (Bradley) Halsey (Scheidsrechter), M.P. (Martin) Hooymans (Scheidsrechter), Afgeschermd (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 26-sep. 10:30BS Leiden M18 4 - BV Alphia M18 1I (Ivo) Steenbeek (Scheidsrechter), C (Carsten) Diehl (Scheidsrechter), L (Luka) van Els (Tafelofficial), W. (Wail) Azzaoui (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 26-sep. 12:30BS Leiden M16 2 - BC Utrecht Cangeroes M16 1M (Michiel) Kok (Scheidsrechter), J. (John) Goedegebuur (Scheidsrechter), D (Djordi) Nijgh (Tafelofficial), I.N (Ivan) Parlevliet (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 26-sep. 12:30BS Leiden M20 1 - SV Argon M20 1N (Nilufer) Swertz (Scheidsrechter), P (Paul) Rosdorff (Scheidsrechter), Afgeschermd (Tafelofficial), A. (Alan) Mardenlli (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 26-sep. 14:30BS Leiden V20 2 - BV Voorne V20 1 (VR)M (Morris) van Bemmelen (Scheidsrechter), F. (Federico) Sartoni (Scheidsrechter), TJ (Tijn) Tebarts (Tafelofficial), SF (Sam) Termaat (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 26-sep. 14:30BS Leiden V16 1 - Celeritas-Donar V16 1T (Tim) van Duijn (Scheidsrechter), M (Melanie) de Vos (Scheidsrechter), N (Nienke) Luykx (Tafelofficial), KJC (Kim) van Kempen (Tafelofficial), K. (Kate) Kolenbrander (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 26-sep. 15:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 - Yoast United MSE 1J (John) van Dam (Scheidsrechter), S (Sylwia) Zbikowska (Scheidsrechter), T (Theo) Vriezen (Commissaris), A (Arnoud) van Bochove (Scheidsrechter)Vijf Meihal
    zo 26-sep. 16:30BS Leiden M18 2 - High Five M18 1 (VR)B. (Bjorn) ter Doest (Scheidsrechter), N (Nino) Neeleman (Scheidsrechter), FF (Flynn) Jansen (Tafelofficial), B (Bente) Burger (Tafelofficial), L.I (Lisa) Admiraal (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    vr 01-okt. 20:30BS Leiden V20 1 - Landslake Lions V20 1L (Luc) Reuvers (Scheidsrechter), L (Lilly) Spetter (Scheidsrechter)Sportzaal Houtkwartier