• Arbitrage en Jurytaken

    Hier vindt je de toegewezen scheidsrechters en jurytaken per wedstrijd voor thuiswedstrijden in de komende periode.
    Kijk voor je eigen taken ook naar de NBB app en je mail! (denk eventueel aan je spam folder!)

     Klik het vergrootglas icoon onder Details voor meer informatie over de wedstrijden.

  • Arbitrage en Jury per Wedstrijd

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechters En TafelAccommodatieDetails
    vr 22-nov. 21:00BS Leiden MSE 1 - De Groene Uilen MSE 1S (Sylwia) Zbikowska (Scheidsrechter), Y (Yermo) Abrahams (Scheidsrechter), H (Hjalmar) Stoete (Scheidsrechter), M. (Michel) Nederstigt (Tafelofficial), YT (Yolanda) Davis (Tafelofficial), J (Joost) Blange (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 23-nov. 10:30BS Leiden X12 4 - DAS X12 3M (Mike) van der Hammen (Scheidsrechter), K (Koen) van Elk (Scheidsrechter), L (Luigi) Salghetti Drioli (Tafelofficial), J (Joost) van Zeil (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 23-nov. 10:30BS Leiden X10 3 - CBV Binnenland X10 3M (Mitchell) de Jong (Scheidsrechter), JT (Jelle) van Heiningen (Scheidsrechter), S. (Samira) Musse (Tafelofficial), C (Anna) London (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 23-nov. 12:30BS Leiden X14 5 - CobraNova X14 2L (Lisa) van Elk (Scheidsrechter), D (Demi) Brandt (Scheidsrechter), W.L.A (Ward) Spek (Tafelofficial), N. (Nils) Thomas (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 23-nov. 12:30BS Leiden MSE 4 - BV Alphia MSE 1W (Wim) Stoop (Scheidsrechter), C (Claudia) Hoek (Scheidsrechter), CM (Carola) Menken (Tafelofficial), CC (Chloe) Rietveld (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 23-nov. 14:30BS Leiden VSE 1 - BC APOLLO Amsterdam VSE 1F (Florian) van Heijningen (Scheidsrechter), R (Rutger) Ham (Scheidsrechter), YEM (Yvette) Brama (Tafelofficial), M (Mark) Hamelink (Tafelofficial), MFY (Megan) Hoekstra (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 23-nov. 16:30BS Leiden VSE 2 - Sportiff Company Grasshoppers VSE 3B (Boris) Crama (Scheidsrechter), J (John) van Delft (Scheidsrechter), SH (Sam) Thomeer (Tafelofficial), D (Daan) Nelemans (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 23-nov. 18:30BS Leiden MSE 3 - Bouncers Basketball MSE 1KS (Kelly) Zoutman (Scheidsrechter), A (Arie) Schadde van Dooren (Scheidsrechter), N (Nynke) van Dijk (Tafelofficial), S (Safae) Lazaar (Tafelofficial), DY (Dishang) van Duinen (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 23-nov. 20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 - Donar Groningen MSE 1M (Mohamed) Shouman (Scheidsrechter), P.B.J (Paul) Bokern (Commissaris), T (Tijmen) Last (Scheidsrechter), N.G (Nico) Zwiep (Scheidsrechter), C (Claudia) Hoek (Tafelofficial), S (Sandrina) Bloemzaad (Tafelofficial)Vijf Meihal
    zo 24-nov. 11:00BS Leiden X10 4 - DAS X10 2RM (Raffaele Manuel) Mangieri (Scheidsrechter), D (Daphne) van Hooven (Scheidsrechter), Afgeschermd (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 24-nov. 11:00BS Leiden M14 1 - BC Triple Threat M14 1I (Ian) v Loon (Scheidsrechter), H (Heleen) Otten (Scheidsrechter), SA (Senne) Stolk (Tafelofficial), I (Isai) Sow (Tafelofficial), T (Thomas) Van Leeuwen (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 24-nov. 13:00Zorg en Zekerheid Leiden M18 1 - Donar Groningen M18 1Afgeschermd (Scheidsrechter), M (Mirjam) Bakkes (Scheidsrechter), DMA (Daniel) Rutten (Tafelofficial), L (Lucas) Brink (Tafelofficial), E (Ewout) Pool (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 24-nov. 13:00BS Leiden VSE 3 - DAS VSE 3J (Jay) Regeer (Scheidsrechter), C (Conrad Paul) Cavadino (Scheidsrechter), B (Bo-Jaden) Vredenburg (Tafelofficial), M (Mitch) de Haas (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 24-nov. 15:00BS Leiden X10 1 - Waterdragers X10 1 *J (Julian) de Jong (Scheidsrechter), YA (Yvonne) Marnecken (Scheidsrechter), A (Alessandro) Rampini (Tafelofficial), F. (Francesco) Casasco (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 24-nov. 15:00BS Leiden M22 2 - Blue Drakes M22 1J (John) van Delft (Scheidsrechter), C (Carsten) Diehl (Scheidsrechter), DS (Duko) Bos (Tafelofficial), KDA (Kevin) Jonathan (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 24-nov. 16:00Zorg en Zekerheid Leiden M21 1 - Landstede Hammers M21 1P (Peter) Smits (Scheidsrechter), M (Max) Aalberse (Scheidsrechter), K (Kim) Schrama (Tafelofficial), L (Laureen) van Osnabrugge (Tafelofficial), DC (Denise) Wennekes (Tafelofficial)Vijf Meihal
    zo 24-nov. 17:00BS Leiden X14 3 - BV Alphia X14 1 (VR)MO (Max) Holman (Scheidsrechter), C (Conrad Paul) Cavadino (Scheidsrechter), B (Bo-Jaden) Vredenburg (Tafelofficial), J.M (Jonne) La Rose (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 24-nov. 17:00Zorg en Zekerheid Leiden M16 1 - UBALL M16 1J (Jan) Lieuwma (Scheidsrechter), M (Martin) van Gerrevink (Scheidsrechter), M (Max) Pikaar (Tafelofficial), KPM (Kaya) Lekatompessij (Tafelofficial), RA (Romano) Sibilo (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 01-dec. 11:00BS Leiden V16 2 (VR) - Cady '73 V16 1J.E (Joshua) Cheng (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 01-dec. 11:00BS Leiden V14 2 - CobraNova V14 1J (John) van Delft (Scheidsrechter), T. (Tomas) van Beijnen (Scheidsrechter), SWJ (Stefan) Kroese (Tafelofficial), L.TH (Luca) Sas (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 01-dec. 13:00BS Leiden M16 6 - CobraNova M16 3EJ (Emma) Paganoni (Tafelofficial), N (Nilufer) Swertz (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 01-dec. 13:00BS Leiden M16 4 - MSV Basketball M16 1 (VR)M (Maarten) van der Nat (Scheidsrechter), S (Safae) Lazaar (Scheidsrechter), FF (Flynn) Jansen (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 01-dec. 15:00BS Leiden VSE 2 - LUSV Basketbal VSE 2J (John) van Delft (Scheidsrechter), C (Carsten) Diehl (Scheidsrechter), LR (Leon) de Gee (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 01-dec. 15:00BS Leiden M18 2 - Landstede Hammers M18 1R (Rutger) Ham (Scheidsrechter), T (Twan) van Helfteren (Scheidsrechter), D (Daan) Nelemans (Tafelofficial), J.T (Jip) Bos (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 01-dec. 17:00Zorg en Zekerheid Leiden M16 1 - BC APOLLO Amsterdam M16 1J (Joël) Carolus (Tafelofficial), J (Jared) Vermeulen (Tafelofficial), K (Kris) Helmus (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 01-dec. 17:00BS Leiden X14 3 - Lokomotief X14 2N (Nynke) van Dijk (Scheidsrechter), DY (Dishang) van Duinen (Scheidsrechter), BSJM (Bruno) van Wayenburg (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 01-dec. 19:00BS Leiden MSE 3 - HBV The Jumpers MSE 1E.J (Edward) von Burg (Scheidsrechter), R (Rudi) Emmerzael (Scheidsrechter), L (Larissa) Bakker (Tafelofficial), YEM (Yvette) Brama (Tafelofficial), MFY (Megan) Hoekstra (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 01-dec. 19:00BS Leiden MSE 1 - Lokomotief MSE 1Sportzaal Houtkwartier
    wo 04-dec. 20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 - Aris Leeuwarden MSE 1E (Edwin) Wallaart (Commissaris), YT (Yolanda) Davis (Tafelofficial), D (Dorien) van Hooven-Rosdorff (Tafelofficial), I (Ilse) van Rijsinge-Admiraal (Tafelofficial)Vijf Meihal