• Arbitrage en Jurytaken

    Hier vindt je de toegewezen scheidsrechters en jurytaken per wedstrijd voor thuiswedstrijden in de komende periode.
    Kijk voor je eigen taken ook naar de NBB app en je mail! (denk eventueel aan je spam folder!)

     Klik het vergrootglas icoon onder Details voor meer informatie over de wedstrijden.

  • Arbitrage en Jury per Wedstrijd

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechters En TafelAccommodatieDetails
    za 21-sep. 10:30BS Leiden X10 1 - Sportiff Company Grasshoppers X10 1P (Paul) Rosdorff (Scheidsrechter), F (Francesco) Rampini (Tafelofficial), F. (Francesco) Casasco (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 21-sep. 10:30BS Leiden X12 5 (VR) - Bouncers Basketball X12 3M.P. (Martin) Hooymans (Scheidsrechter), T. (Tomas) van Beijnen (Scheidsrechter), J (Jochem) Mentink (Tafelofficial), F (Faris) Amoukal (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 21-sep. 12:30BS Leiden M16 4 - BV Leiderdorp M16 1 (VR)M (Maarten) van der Nat (Scheidsrechter), Afgeschermd (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 21-sep. 12:30BS Leiden V14 1 - Dozy BV Den Helder V14 1F (Fahd) Ramdhani (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter), R.F (Richard) Douwstra (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 21-sep. 14:30BS Leiden X10 3 - Zoebas X10 2J (Jochem) van der Linden (Scheidsrechter), YT (Yolanda) Davis (Scheidsrechter), S. (Samira) Musse (Tafelofficial), C (Anna) London (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 21-sep. 16:30BS Leiden M22 2 - Hurricanes M22 1 (VR)M (Mitchell) de Jong (Scheidsrechter), JT (Jelle) van Heiningen (Scheidsrechter), DMA (Daniel) Rutten (Tafelofficial), L (Lucas) Kruithof (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 21-sep. 16:30BS Leiden M16 2 - TBG Dragons M16 1B (Bert) Koot (Scheidsrechter), M (Mick) Aerts (Scheidsrechter), B (Bart) Duivenvoorden (Tafelofficial), Q (Quinten) Wijnen (Tafelofficial), S (Sebastian) Lucic (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 21-sep. 19:00BS Leiden MSE 1 - UBALL MSE 1R (Rokan) de Hingh (Scheidsrechter), B (Bram) de Vries (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter), J (Jay) Regeer (Tafelofficial), MO (Max) Holman (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 22-sep. 11:00BS Leiden X14 2 - BV Leiderdorp X14 1D (Daan) Hooymans (Scheidsrechter), F (Frank) Otto (Scheidsrechter), M. (Marko) Zivkovic (Tafelofficial), MTJ (Malik) Bouva (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 22-sep. 11:00BS Leiden M12 1 - MBCA Amstelveen M12 1J (John) van Delft (Scheidsrechter), C (Carsten) Diehl (Scheidsrechter), J (Julian) de Jong (Tafelofficial), O (Oualid) Lazaar (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 22-sep. 13:00BS Leiden V16 2 (VR) - Jump IJsselstein V16 1J.A.M. (Jan) Mourits (Scheidsrechter), C (Conrad Paul) Cavadino (Scheidsrechter), VJF (Vincent) Frerick (Tafelofficial), Y (Yannick) Guinau (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 22-sep. 13:00Zorg en Zekerheid Leiden M16 1 - Divine M16 1A (Arie) Schadde van Dooren (Scheidsrechter), RM (Raffaele Manuel) Mangieri (Tafelofficial), T (Thomas) Van Leeuwen (Tafelofficial), KDA (Kevin) Jonathan (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 22-sep. 15:00BS Leiden X12 3 - Divine X12-3ESA (Emiel) Berkhout (Scheidsrechter), D (Danique) Roodakker (Tafelofficial), J.M (Jonne) La Rose (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 22-sep. 17:00BS Leiden M16 6 - Forwodians M16 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 22-sep. 17:00Zorg en Zekerheid Leiden M18 1 - Landslake Lions M18 1J (Joey) Gomes (Scheidsrechter), T (Twan) van Helfteren (Scheidsrechter), KC (Kimberley) Versteegen (Tafelofficial), C. (Camille) Smit (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    vr 27-sep. 21:00BS Leiden V20 1 - Landstede Hammers V20 1Sportzaal Houtkwartier
    za 28-sep. 10:30BS Leiden X10 4 - Zoebas X10 3ER (Esmée) Creyghton (Scheidsrechter), J (Jeffrey) Hesseling (Scheidsrechter)Sportzaal Houtkwartier
    za 28-sep. 10:30BS Leiden X12 2 - Zoebas X12 1Afgeschermd (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 28-sep. 12:30BS Leiden X12 4 - Forwodians X12 1L (Lisa) van Elk (Scheidsrechter), J (Jeffrey) Hesseling (Scheidsrechter), N (Nina) Verlaan (Tafelofficial), D.J. (Diek) van Campen (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 28-sep. 12:30BS Leiden V14 1 - Sportiff Company Grasshoppers V14 1F (Fahd) Ramdhani (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter), M (Matias) Middelweerd (Tafelofficial), R.F (Richard) Douwstra (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 28-sep. 14:30BS Leiden M16 3 - Green Eagles M16 1J (John) van Delft (Scheidsrechter), A (Sander) Oorthuys (Scheidsrechter)Sportzaal Houtkwartier
    za 28-sep. 14:30BS Leiden VSE 1 - Landslake Lions VSE 3L (Lizzy) Ooms (Tafelofficial), L (Leyla) Bricic (Tafelofficial), M (Maud) Reizevoort (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 28-sep. 16:30BS Leiden VSE 3 - Klipperstars VSE 1C (Claudia) Hoek (Scheidsrechter), L (Lisanne) Alkemade (Scheidsrechter), N (Nina) Verlaan (Tafelofficial), CC (Chloe) Rietveld (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 28-sep. 16:30BS Leiden M14 1 - BV Groningen M14 1TJ (Tijn) Tebarts (Tafelofficial), MF (Maaike) van Osnabrugge (Tafelofficial), D (Demi) Brandt (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 28-sep. 18:30BS Leiden M18 3 - HBV The Jumpers M18 2A (Aart) Groenendijk (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    za 28-sep. 18:30BS Leiden M20 1 - Crackerjacks M20 1KC (Kimberley) Versteegen (Tafelofficial), L (Lucia) Felloni (Tafelofficial), C. (Camille) Smit (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 29-sep. 11:00BS Leiden X10 2 - BS Leiden X10 1GGW (Gianluca) Dusseldorp (Scheidsrechter), G. (Giacomo) Arcioni (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 29-sep. 11:00BS Leiden X14 5 - BV Leiderdorp X14 3L (Laureen) van Osnabrugge (Scheidsrechter), DC (Denise) Wennekes (Tafelofficial), D.B (Danae) Boudouropoulou (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 29-sep. 13:00BS Leiden V14 2 - Rotterdam Basketbal V14 1M (Martin) Hoekstra (Scheidsrechter), SWJ (Stefan) Kroese (Tafelofficial), L.TH (Luca) Sas (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 29-sep. 13:00BS Leiden V16 1 - Landstede Hammers V16 1R (Rui) Leal (Tafelofficial), D (Daan) Nelemans (Tafelofficial), A (Antoon) Brinks (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 29-sep. 15:00BS Leiden M16 5 - BS Leiden M16 6B (Bart) Lamet (Scheidsrechter), K (Koen) van Elk (Scheidsrechter), K (Kim) Schrama (Tafelofficial), ZH (Zahra) van Klarenbosch (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 29-sep. 15:00BS Leiden MSE 4 - Jump MSE 1J (John) van Delft (Scheidsrechter), M (Maarten) van der Nat (Scheidsrechter), L (Larissa) Bakker (Tafelofficial), YEM (Yvette) Brama (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 29-sep. 16:00Zorg en Zekerheid Leiden M21 1 - D.B.V. Rowic M21 1S.L. (Stephan) Rodenburg (Scheidsrechter), S (Sergio) Robinson (Scheidsrechter), ER (Esmée) Creyghton (Tafelofficial), L (Laureen) van Osnabrugge (Tafelofficial), R.C (Rachel) Bakker (Tafelofficial)Vijf Meihal
    zo 29-sep. 17:00BS Leiden VSE 2 - BC Utrecht Cangeroes VSE 4D (Daan) Hooymans (Scheidsrechter), P (Pavel) Goultiaev (Scheidsrechter), S. A. M. (Sarah) Edelaar (Tafelofficial), R (Rui) Leal (Tafelofficial)Sportzaal Houtkwartier
    zo 29-sep. 17:00BS Leiden X14 3 - Zoebas X14 2Sportzaal Houtkwartier