• Honk

  • Nieuws van het Honk

    1 van pagina 2

  • Bardiensten

    Dit is het overzicht van de bardienst taken voor het komende weekend en de vaste bardiensten doordeweeks en de U8 training zaterdagochtend. Hou er rekening mee dat Het Honk onverwachts dicht kan zijn als de vrijwilligers verhinderd zijn.

    Tijdens wedstrijden hebben leden bardienst. Via de email en app (Sportlink) word je ge├»nformeerd. 
    Let op! Kijk ook in je ongewenste mailbox.

    Klik hier voor veel gestelde vragen over bardienst.

  • Bardiensten 25 en 26 januari

    Naam Van Tot   Naam
    25/01/2020 12:30 14:30 Ouder Roushanari, Romeo
    25/01/2020 12:30 14:30 Ouder Mavridis, Efstratios
    25/01/2020 14:30 16:30   Brouwer, Sebastian
    25/01/2020 14:30 16:30   Gee, Leon de
    25/01/2020 16:30 18:30 Ouder Bemmelen, Morris van
    25/01/2020 16:30 18:30 Ouder Parlevliet, Tico
    25/01/2020 18:30 20:30 Ouder Elderhorst, Jay
    25/01/2020 18:30 20:30 Ouder Frontczak, Jakub
    26/01/2020 10:00 13:00 Ouder Ursan, Destan
    26/01/2020 10:00 13:00 Ouder Hopman, Aeden
    26/01/2020 13:00 15:00 Ouder Stergiou, Philip
    26/01/2020 13:00 15:00 Ouder Kiryenko, Robin
    26/01/2020 15:00 17:00 Ouder Wubs, Emilia
    26/01/2020 15:00 17:00 Ouder Tchiche, Hamza
    26/01/2020 17:00 19:00 Ouder Cheng, Joshua
    26/01/2020 17:00 19:00 Ouder Betting, Isaac
     
  • Barcommissie rooster

     Datum  Tijd  Naam
         
    25-01-20 11:30 - 14:30  Paul C
    25-01-20 14:30 - 16:30  Mirjam
    25-01-20 16:30 - 18:30  Ellen
    25-01-20 18:30 - 21:30  Ewout
    26-01-20 10:00 - 13:00  >> OPEN <<
    26-01-20 13:00 - 16:00  Menno
    26-01-20 16:00 - 19:00  >> OPEN <<
    01-02-20 09:30 - 12:30  
    01-02-20 12:30 - 15:30  
    01-02-20 15:30 - 18:30  
    08-02-20 09:30 - 12:30  
    08-02-20 12:30 - 15:30  
    08-02-20 15:30 - 18:30  
    08-02-20 18:30 - 21:30  
    09-02-20 10:00 - 13:00  
    09-02-20 13:00 - 16:00  
    09-02-20 16:00 - 19:00  
    15-02-20 09:30 - 12:30  
    15-02-20 12:30 - 15:30  
    15-02-20 15:30 - 18:30  
    15-02-20 18:30 - 20:30  
    15-02-20 20:30 - 23:00  
    16-02-20 10:00 - 13:00  
    16-02-20 13:00 - 16:00  
    16-02-20 16:00 - 19:00  
  • Bardiensten 1 februari

    Datum Van Tot   Naam
    01-02-20 09:30 12:30 Ouder Filippis Pancich, Anna de
    01-02-20 09:30 12:30 Ouder Ozaybar, Asuman
    01-02-20 12:30 14:30   Goultiaev, Pavel
    01-02-20 12:30 14:30   Leal, Rui
    01-02-20 14:30 16:30   Bokan, Luka
    01-02-20 14:30 16:30   Dijk, Nynke van
    01-02-20 16:30 18:30   Kwakernaak, Joni
    01-02-20 16:30 18:30   Alhassan, Sandy

     

     
  • Barcie aangemeld

    NaamDatumvanafTijdvanafTijdtot
    Oosterom, EP van (Paul)01-02-202012:3015:30
    Dijkstra-Groenendijk, E. (Ellen)01-02-202015:3018:30
    Vredenburg, J. (Jeroen)08-02-202018:3021:30
  • Bardiensten 8 en 9 februari

    Datum Van Tot   Naam
    08-02-20 09:30 12:30 Ouder Bastiaans, Daniel
    08-02-20 09:30 12:30 Ouder Haas, Jonni de
    08-02-20 12:30 14:30 Ouder Weenink, Tess
    08-02-20 12:30 14:30 Ouder Hoek, Madelief
    08-02-20 14:30 16:30   Kante, Amara
    08-02-20 14:30 16:30   Policht, Xander
    08-02-20 16:30 18:30   Kuijken, Lucas
    08-02-20 16:30 18:30   Groen, Wesley
    08-02-20 18:30 20:30 Ouder Stam, Pascal
    08-02-20 18:30 20:30 Ouder Taytelbaum, Semmy
    09-02-20 10:00 13:00 Ouder Azarioh, Marian
    09-02-20 10:00 13:00 Ouder Lebrin, Chloe
    09-02-20 13:00 15:00 Ouder Wubs, Daniel
    09-02-20 13:00 15:00 Ouder Eckelmans, Felix
    09-02-20 15:00 17:00 Ouder Keymaram, Amitida
    09-02-20 15:00 17:00 Ouder Willemsen, Zinzi
    09-02-20 17:00 19:00 Ouder Nacak, Batuhan
    09-02-20 17:00 19:00 Ouder Becker, Daan
     
  • Bardiensten 15 en 16 februari

    Datum Van tot   Naam
    15-02-20 09:30 12:30 Ouder Tchiche, Hamza
    15-02-20 09:30 12:30 Ouder Aboafan, Mohamad
    15-02-20 12:30 14:30 Ouder Lamzira, Yassine
    15-02-20 12:30 14:30 Ouder La Rose, Luc
    15-02-20 14:30 16:30   Lakerveld, Mike
    15-02-20 14:30 16:30   Waal, Max de
    15-02-20 16:30 18:30   Roesdi, Nina
    15-02-20 16:30 18:30   Versteegen, Kimberley
    15-02-20 18:30 20:30   Krul, Robin
    15-02-20 18:30 20:30   Tokpa, Elie
    15-02-20 20:30 22:30   Felloni, Lucia
    15-02-20 20:30 22:30   Marnecken, Yvonne
    16-02-20 10:00 13:00 Ouder Kraaij, Joachim
    16-02-20 10:00 13:00 Ouder Turner, Mick
    16-02-20 13:00 15:00 Ouder Mgharbi, Hasna
    16-02-20 13:00 15:00 Ouder Meer, Iris van der
    16-02-20 15:00 17:00 Ouder Paganoni, Emma
    16-02-20 15:00 17:00 Ouder Jansen, Flynn
    16-02-20 17:00 19:00   Brinks, Antoon
    16-02-20 17:00 19:00   Hoekstra, Martin
     
  • Vaste bardiensten

     

    Maandag

    16:30

    Pieter

     

    18:00

    Richard (Michel)

     

    19:30

    Cees

     

    21:00 

    Cees en recreanten

     Dinsdag

    18:00

    Angela

     

    19:30

    Karin

     

    21:00

    GESLOTEN

     Woensdag

    16:30

    Leontien / Sigrid

     

    18:00

    Michel (Richard)

     

    19:30

    Ellen 

     

    21:00

    GESLOTEN

     

    22:30

    Senioren 4 (Robin/Jeroen en of John)

     Donderdag

    18:00

    Angela

     

    19:30

    Karin

     

    21:00

    Paul van O (Rollers)

     Vrijdag

    18:00

    Sandra

     

    19:25

    Cees

     

    21:00

    Cees ovb

    Zaterdag 09:00 Paul/Sigrid
  • Zalen dit weekend

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdVeld
    Zorg en Zekerheid Leiden M16 1Celeritas-Donar M16 131 jan.20:00Veld 2
    BS Leiden V14 1MBCA Amstelveen V14 11 feb.10:30Veld 2
    BS Leiden M14 1MBCA Amstelveen M14 11 feb.12:30Veld 2
    BS Leiden VSE 2River Trotters VSE 21 feb.12:30Veld 1
    BS Leiden MSE 4LUSV Basketbal MSE 3 *1 feb.14:30Veld 1
    BS Leiden V16 1Celeritas-Donar V16 11 feb.14:30Veld 2
    BS Leiden M18 2Bouncers Basketball M18 11 feb.16:30Veld 1
    BS Leiden VSE 1Onze Gezellen VSE 11 feb.16:30Veld 2
    BS Leiden M20 1HBV The Jumpers M20 11 feb.18:30Veld 2
    Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Donar Groningen MSE 11 feb.20:00Hoofdveld 1
    Zorg en Zekerheid Leiden M21 1Basketbal Academie Limburg M21 12 feb.16:00Hoofdveld 1
    BS Leiden MSE 1Uitsmijters MSE 17 feb.21:00Veld 2
    BS Leiden X12 3Bouncers Basketball X12 28 feb.10:30Veld 1
    BS Leiden X10 3CobraNova X10 18 feb.10:30Veld 2
    Zorg en Zekerheid Leiden M16 1BV Groningen M16 18 feb.12:30Veld 2
    BS Leiden M18 3Rotterdam-Zuid M18 18 feb.12:30Veld 1
    BS Leiden V14 1Lokomotief V14 18 feb.14:30Veld 2
    BS Leiden X14 4Crackerjacks X14 28 feb.14:30Veld 1
    BS Leiden X14 5Helmink Heroes Zwijndrecht X14 18 feb.16:30Veld 1
    BS Leiden X12 4Forwodians X12 18 feb.16:30Veld 2
    BS Leiden MSE 3Cady '73 MSE 18 feb.18:30Veld 2
    BS Leiden M16 5Westland Stars M16 18 feb.18:30Veld 1
    Zorg en Zekerheid Leiden M18 1UBALL M18 19 feb.11:00Veld 2
    BS Leiden X10 4HBV The Jumpers X10 1 *9 feb.11:00Veld 1
    BS Leiden M16 2High Five M16 19 feb.13:00Veld 2
    BS Leiden X12 5 (VR)Lokomotief X12 29 feb.13:00Veld 1
    BS Leiden M12 1TBG Dragons M12 19 feb.15:00Veld 2
    BS Leiden V16 2 (VR)BC Utrecht Cangeroes V16 19 feb.15:00Veld 1
    BS Leiden M22 2Blue Drakes M22 19 feb.17:00Veld 2
    BS Leiden M16 6Zoebas M16 29 feb.17:00Veld 1