• BS Leiden X10 4 - Sportiff Grasshoppers X10 3

  • Wedstrijd accommodatie

    Wedstrijd
    ThuisteamBS Leiden X10 4
    AccommodatienaamSportzaal Houtkwartier
    AdresVennemeerstraat 1
    Plaats2334DE LEIDEN
    Telefoonnummer
    RouteOpen routeplanner
  • Wedstrijd informatie

    Wedstrijdinformatie
  • Wedstrijd kleedkamers

    Kleedkamers
    Scheidsrechters-kleedkamer
    Thuisteam-kleedkamer5
    Uitteam-kleedkamer8
  • Wedstrijd officials

    Geen informatie

  • Wedstrijd historische resultaten

    WedstrijdDatumUitslag
    BS Leiden X10 4 - Sportiff Grasshoppers X10 326 okt. 201936 - 10
    Sportiff Grasshoppers X10 3 - BS Leiden X10 420 nov. 202132 - 41
    BS Leiden X10 4 - Sportiff Grasshoppers X10 319 feb. 202254 - 27
    Sportiff Grasshoppers X10 3 - BS Leiden X10 428 mei 202224 - 48
    Sportiff Grasshoppers X10 3 - BS Leiden X10 45 nov. 202229 - 38
    BS Leiden X10 4 - Sportiff Grasshoppers X10 33 dec. 202245 - 15
    Sportiff Grasshoppers X10 3 - BS Leiden X10 411 feb. 202333 - 42
    BS Leiden X10 4 - Sportiff Grasshoppers X10 31 apr. 202343 - 28
    Sportiff Grasshoppers X10 3 - BS Leiden X10 49 dec. 202320 - 62
    Sportiff Grasshoppers X10 3 - BS Leiden X10 420 jan. 202420 - 45
  • Wedstrijd statistieken

    ThuisteamUitteam
    NaamBS Leiden X10 4Sportiff Grasshoppers X10 3
    Thuis gewonnen2217
    Uit gewonnen1910
    % gewonnen55%29%
    % thuis gewonnen59%36%
    % uit gewonnen51%22%
  • Wedstrijd uitteam

    NaamRolFunctie
    Beelen, Jette vanTeamspeler
    Camci, AzraTeamspeler
    Hajnal, GretiTeamspeler
    Harteveld, RosanneTeamspeler
    Jong, Marrielle deTechnische stafAssistent-coach
    Kologranic, FloortjeTeamspeler
    Meijvogel, Evi MarieTeamspeler
    Plug, IsaTechnische stafAssistent-coach
    Plug, JacolienTechnische stafCoach
    Potters, JeskeTeamspeler
    Pronk, SaraTeamspeler
    Reitsema, VeerleTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijd thuisteam

    NaamRolFunctie
    Bloem, FennaTechnische stafAssistent-coach
    Brouwer, LidyanoTeamspeler
    Dirkse, KayraTeamspeler
    Duatepe, DenizTeamspeler
    Elshof, RoosTeamspeler
    Giordano, AmbraTeamspeler
    Goemaere, FiekeTechnische stafCoach
    Guijt, RosanneTechnische stafAssistent-coach
    Huybrechts, MatteoTeamspeler
    Okorie, Cruz OlengbeTeamspeler
    Spitali, NinaTeamspeler
    Stavast, TychoTeamspeler
    Teske, Jordi VitoTeamspeler
    Wijngaard, Lena van denTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.