• Sportiff Grasshoppers X10 2 - BS Leiden X10 3

  • Wedstrijd accommodatie

    Wedstrijd
    ThuisteamSportiff Grasshoppers X10 2
    AccommodatienaamCleyn Duin
    AdresStadhoudersdreef 1
    Plaats2224BN KATWIJK ZH
    Telefoonnummer071-4014856
    RouteOpen routeplanner
  • Wedstrijd informatie

    Wedstrijdinformatie
  • Wedstrijd kleedkamers

    Kleedkamers
    Scheidsrechters-kleedkamer
    Thuisteam-kleedkamer
    Uitteam-kleedkamer
  • Wedstrijd officials

    OfficialnaamOfficialomschrijving
    M (Mees) JagermanTafelofficial
    P. (Pieter) van der PlasScheidsrechter
    F. (Fleur) van der PlasScheidsrechter
    AfgeschermdTafelofficial
    AfgeschermdTafelofficial
  • Wedstrijd historische resultaten

    WedstrijdDatumUitslag
    BS Leiden X10 3 - Sportiff Grasshoppers X10 27 okt. 20177 - 57
    Sportiff Grasshoppers X10 2 - BS Leiden X10 32 dec. 201751 - 0
    Sportiff Grasshoppers X10 2 - BS Leiden X10 312 jan. 201943 - 44
    BS Leiden X10 3 - Sportiff Grasshoppers X10 216 mrt. 201925 - 16
    BS Leiden X10 3 - Sportiff Grasshoppers X10 212 sep. 20203 - 53
    BS Leiden X10 3 - Sportiff Grasshoppers X10 219 nov. 202252 - 31
    BS Leiden X10 3 - Sportiff Grasshoppers X10 214 jan. 202351 - 24
    Sportiff Grasshoppers X10 2 - BS Leiden X10 311 mrt. 202325 - 46
    BS Leiden X10 3 - Sportiff Grasshoppers X10 220 jan. 202412 - 33
  • Wedstrijd statistieken

    ThuisteamUitteam
    NaamSportiff Grasshoppers X10 2BS Leiden X10 3
    Thuis gewonnen3237
    Uit gewonnen2525
    % gewonnen53%53%
    % thuis gewonnen60%61%
    % uit gewonnen47%45%
  • Wedstrijd uitteam

    NaamRolFunctie
    Al Faruq, MuhammadTeamspeler
    Arbouw, RuanTeamspeler
    Bousie, JesseTeamspeler
    Hoogendoorn, JorisTeamspeler
    Issaouti, HichamTeamspeler
    Issaouti, LouayTeamspeler
    Kleberg, SamuëlTeamspeler
    Laman, ReinierTeamspeler
    Marian, RemiTeamspeler
    Mentink, JochemTechnische stafAssistent-coach
    Mentink, JochemTechnische stafCoach
    Schaaf, Bas van derTeamspeler
    Spek, WardTechnische stafAssistent-coach
    Tao, MarlonTeamspeler
    Veen, Max vanTeamspeler
  • Wedstrijd thuisteam

    NaamRolFunctie
    Abdullah, MarwaTeamspeler
    Bent, Anne van derTeamspeler
    Dua Camci, AlyaTeamspeler
    Duijn, Floor vanTechnische stafAssistent-coach
    Karakose, Fatma ZehraTeamspeler
    Kolk, Anna van derTechnische stafAssistent-coach
    Kraaijenoord, LotteTeamspeler
    Ouwehand, MirtheTeamspeler
    Plas, Liselot van derTeamspeler
    Witte, Josephine deTeamspeler
    Yasin, Fatma ZehraTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.