• TRAININGEN VANAF 18 JANUARI 2022

    Team/groep

    Dag

    Zaal

    Aanvang

    Einde

     

    Peanuts U6

    Zaterdag

    HK1A

    8:30

    9:30

     

    Peanuts U8

    Woensdag

    HK1

    17:00

    18:00

     

     

    Zaterdag

    HK2

    8:30

    9:30

     

    X10-1

    Dinsdag

    KP2

    17:30

    19:00

     

     

    Vrijdag

    HK1A

    16:30

    18:00

     

    X10-2

    Woensdag

    HK2B

    17:30

    19:00

     

     

    Vrijdag

    HK2A

    16:00

    17:30

     

    X10-3 / V10-1

    Maandag

    Ley2

    17:00

    18:30

     

     

    Woensdag

    HK2A

    17:30

    19:00

     

    X10-4

    Woensdag

    HK2B

    16:00

    17:30

     

     

    Vrijdag

    HK1B

    16:30

    18:00

     

    Instroom U10 en U12

    Maandag

    Ley1

    17:00

    18:00

     

     

    Woensdag

    HK2AHK1A

    15:30

    17:00

     

    X12-1 (M12-1)

    Maandag

    Ley1

    18:00

    19:30

     

     

    Dinsdag

    HK2B

    18:00

    19:30

     

     

    Donderdag

    HK2A

    16:30

    18:00

     

    X12-2 (M12-2)

    Dinsdag

    HK2A

    16:30

    18:00

     

     

    Donderdag

    KP1A

    16:30

    18:00

     

    X12-4 (M12-4)

    Dinsdag

    Ley 2

    18:00

    19:30

     

     

    Vrijdag

    Ley 2

    18:00

    19:30

     

    X12-6 (M12-6)

    Maandag

    Ley 2

    18:30

    19:30

     

     

    Woensdag

    HK2A

    16:00

    17:30

     

    X12-3 (V12-1)

    Dinsdag

    HK1A

    18:00

    19:30

     

     

    Donderdag

    Ley1

    18:00

    19:30

     

    X12-5 (V12-2)

    Dinsdag

    KP2

    17:30

    19:00

     

     

    Donderdag

    Ley2

    18:00

    19:30

     

    V14-1

    Maandag

    KP1

    18:00

    19:30

     

     

    Woensdag

    KP1

    19:00

    20:30

    Vanaf 1-4 18:00

     

    Donderdag

    HK2A

    18:00

    19:30

     

    V14-2

    Dinsdag

    HK1B

    18:00

    19:30

     

     

    Donderdag

    KP2

    18:00

    19:30

     

    V16-1

    Maandag

    KP2

    18:00

    19:30

     

     

    Woensdag

    KP2

    19:00

    20:30

    Vanaf 1-4 18:00

     

    Donderdag

    HK2B

    18:00

    19:30

     

    V16-2

    Dinsdag

    Ley1

    19:30

    21:00

     

     

    Donderdag

    HK1B

    18:00

    19:30

     

    V16-3

    Dinsdag

    Ley1

    18:00

    19:30

     

     

    Donderdag

    KP1

    18:00

    19:30

     

    V18-1

    Maandag

    HK2A

    19:30

    21:00

     

     

    Woensdag

    5M2

    19:30

    21:00

    15-11/1-4

     

    Dinsdag

    KP

    19:00

    20:30

    Indien ZZ op woensdag

    V18-1 V21-1 VSE1

    Vrijdag

    HK2B

    19:00

    20:00

    Schottraining

     

    En / of

    HK2

    20:00

    22:00

    Geen wedstrijd dan schottraining

    V20-2

    Dinsdag

    HK2A

    18:00

    19:30

     

     

    Donderdag

    HK1A

    18:00

    19:30

     

    V21-1

    Maandag

    HK2B

    19:30

    21:00

     

     

    Dinsdag

    KP2

    19:00

    20:30

     

     

     

     

    20:30

    22:00

    ZZ op woensdag

     

    Donderdag

    HK2B

    19:30

    21:00

     

    VSE1

    Dinsdag

    KP1

    19:00

    20:30

     

     

     

     

    20:30

    22:00

    ZZ op woensdag

     

    Donderdag

    HK2A

    19:30

    21:00

     

    VSE2 en VSE3

    Dinsdag

    HK2

    19:30

    21:00

     

     

    Donderdag

    KP

    19:30

    21:00

     

    MSE-1 + M22-1(DTL)

    Maandag

    KP

    21:00

    22:30

    ZZ op woensdag

     

    Dinsdag

    HK2

    21:00

    22:30

     

     

    Woensdag

    5Mei

    21:00

    22:30

     

     

    Donderdag

    ASH

    20:00

    21:30

     

     

    Vrijdag

    ASH

    19:30

    21:00

     

    MSE-3

    Woensdag

    HK1

    21:00

    22:30

     

    MSE-4

    Donderdag

    Ley1

    19:30

    21:00

    Met recr mix

     

    Maandag

    HK1

    21:00

    22:30

    Met recr. Mix

    Recreanten mix

    Maandag

    HK2

    21:00

    22:30

    Met MSE4

     

    Donderdag

    Ley1

    19:30

    21:00

    Met MSE4

    Recreanten Heren

    Maandag

    HK1A

    19:30

    21:00

     

    Walking bbal

    Vrijdag

    HK2B

    16:00

    17:00

     

    Rollers

    Dinsdag

    HK1

    19:30

    21:00

     

     

    Donderdag

    HK1A

    19:30

    21:00

     

    G-Team

    Vrijdag

    HK2A

    19:00

    20:00

     

    M22-2

    Maandag

    HK1A

    21:00

    22:30

     

     

    Vrijdag

    KP

    21:00

    22:30

     

    M20-1

    Woensdag

    HK2B

    21:00

    22:30

     

     

    Vrijdag

    KP1

    19:30

    21:00

     

    M18-1

    Maandag

    ASH

    19:00

    21:00

     

     

    Woensdag

    5M1

    18:00

    19:30

     

     

     

    Ley 1

    18:00

    19:30

    ZZ op woensdag

     

    Vrijdag

    KP

    17:30

    19:30

     

    M18-2

    Maandag

    HK1B

    21:00

    22:30

    ZZ op woensdag

     

    Maandag

    KP

    21:00

    22:30

     

     

    Dinsdag

    HK1A

    21:00

    22:30

     

     

    Donderdag

    HK1B

    20:00

    21:30

    Plus HK1A vanaf 21:00

    M18-3

    Woensdag

    HK2A

    21:00

    22:30

     

     

    Vrijdag

    KP1

    19:30

    21:00

     

    M18-4

    Maandag

    HK1B

    19:30

    21:00

     

     

    Woensdag

    KP1

    20:30

    22:00

    Tot 1-4

    M16-1

    Maandag

    KP2

    19:30

    21:00

     

     

    Woensdag

    5M2

    19:30

    21:00

     

     

     

    HK1A

    19:30

    21:00

    ZZ op woensdag

     

    Vrijdag

    HK1A

    19:30

    21:00

     

    M16-2

    Maandag

    KP1

    19:30

    21:00

     

     

    Woensdag

    Hk1B

    19:30

    21:00

     

     

    Vrijdag

    Ley2

    19:30

    21:00

     

     

     

     

     

     

     

    M16-3

    Woensdag

    HK2B

    19:00

    20:30

     

     

    Vrijdag

    Ley1

    17:30

    19:00

     

    M16-4

    Maandag

    Ley2

    19:30

    21:00

     

     

    Woensdag

    HK1A

    19:30

    21:00

     

    M16-5

    Woensdag

    Ley1

    19:30

    21:00

     

     

    Vrijdag

    Ley1

    19:30

    21:00

     

    M16-6

    Maandag

    Ley1

    19:30

    21:00

     

     

    Woensdag

    Ley1

    19:30

    21:00

     

     

     

     

     

     

     

    M14-1

    Maandag

    HK1A

    18:00

    19:30

     

     

    Woensdag

    HK1A

    18:00

    19:30

     

     

    Vrijdag

    HK2A

    17:30

    19:00

     

    M14-2

    Maandag

    HK1B

    18:00

    19:30

     

     

    Woensdag

    Hk1B

    18:00

    19:30

     

     

    Vrijdag

    HK2B

    17:30

    19:00

     

    M14-3

    Maandag

    HK2

    18:00

    19:30

     

     

    Vrijdag

    HK1

    18:00

    19:30

     

    M14-4

    Maandag

    HK2

    18:00

    19:30

     

     

    Vrijdag

    HK1

    18:00

    19:30

     

    M14-5

    Maandag

    HK2

    18:00

    19:30

     

     

    Vrijdag

    HK1

    18:00

    19:30