• Trainingen

  • Schema voor seizoen 2019-2020 - Onder voorbehoud van wijzigingen - Versie 24 augustus

    TeamDagZaalVeldTijd
    Mannen Senioren 1 BS Maandag Houtkwartier 2CC 21:00-22:30
    Woensdag Vijf Meihal 1 19:00-20:30
    Donderdag American HS 1 20:30-22:00
    Mannen Senioren 3 Dinsdag Houtkwartier 2CC 21:15-22:45
    Donderdag Houtkwartier 1CC 21:00-22:30
    Mannen Senioren 4 Woensdag Houtkwartier 1CC 21:00-22:30
    Mannen Senioren 5 (onder voorbehoud) Donderdag Kikkerpolder CC 21:00-22:30
    Mannen 22-1 (U21 DTL) Maandag Kikkerpolder CC 17:30-19:00
    Woensdag Vijf Meihal 1 19:00-20:30
    Donderdag American HS 1 20:30-22:00
    Vrijdag American HS 1 19:30-21:00
    Mannen 22-2 Woensdag Vijf Meihal 2 20:30-22:00
    Vrijdag Houtkwartier 1A 21:00-22:30
    Mannen 20-1 Maandag Het Gebouw 1 20:15-21:45
    Woensdag Vijf Meihal 1 20:30-22:00
    Mannen 18-1 Maandag Houtkwartier 2CC 16:00-18:00
    Dinsdag Vijf Meihal 1 16:30-18:00 (met 18-2)
    Woensdag Houtkwartier 1CC 18:15-19:30
    Vrijdag Houtkwartier 1CC 16:00-18:00
    Mannen 18-2 Maandag Houtkwartier 1B 19:30-21:00
    Dinsdag Vijf Meihal 1 16:30-18:00
    Donderdag Kikkerpolder CC 19:30-21:00
    Mannen 18-3 Woensdag Houtkwartier 1A 19:30-21:00
    Vrijdag Houtkwartier 1A 19:30-21:00
    Mannen 16-1 Maandag Houtkwartier 2A 19:30-21:00
    Dinsdag Houtkwartier 2CC 19:45-21:15
    Woensdag Houtkwartier 1CC 18:15-19:30
    Donderdag American HS 1 19:00-20:30
    Mannen 16-2 Maandag Houtkwartier 2B 19:30-21:00
    Woensdag Kikkerpolder CC 19:30-21:00 (voorlopig)
    Donderdag Kikkerpolder 2 18:00-19:30
    Mannen 16-3 Dinsdag Houtkwartier 1A 19:30-21:00
    Donderdag Houtkwartier 1B 19:30-21:00
    Mannen 16-4 Dinsdag Houtkwartier 1B 19:30-21:00
    Vrijdag Houtkwartier 1B 19:30-21:00
    Mannen 16-5 Maandag Het Gebouw 1 18:45-20:15
    Vrijdag Kikkerpolder 1 19:30-21:00
    Mannen 16-6 Maandag Het Gebouw 1 18:45-20:15
    Vrijdag Kikkerpolder 2 19:30-21:00
    Mannen 14-1 Maandag Houtkwartier 1A 18:00-19:30
    Woensdag Kikkerpolder 1 18:00-19:30
    Bij Korfbal 19:00-20:30
    Vrijdag Houtkwartier 2A 17:30-19:00
    Mannen 14-2 Dinsdag Houtkwartier 2A 18:15-19:45
    Woensdag Kikkerpolder 2 18:00-19:30
    Vrijdag Houtkwartier 2B 17:30-19:00
    Mannen 14-3 Maandag Houtkwartier 1B 18:00-19:30
    Dinsdag Houtkwartier 2A 18:15-19:45
    Mannen 14-4 Dinsdag Vlietland 2 17:45-18:15
    Vrijdag Houtkwartier 1A 18:00-19:30
    Mannen 14-5 Dinsdag Vlietland 1 17:45-19:15
    Vrijdag Houtkwartier 1B 18:00-19:30
    Mannen 12-1 Maandag Houtkwartier 2A 18:00-19:30
    Woensdag Houtkwartier 2A 18:00-19:30
    Donderdag Houtkwartier 2CC 16:30-18:00
    Gemengd X12-2 Maandag Houtkwartier 2B 18:00-19:30
    Woensdag Houtkwartier 2B 18:00-19:30
    Gemengd X12-3 (Eerste meisjesteam) Maandag Houtkwartier 1A 16:30-18:00
    Donderdag Houtkwartier 2A 18:00-19:30
    Gemengd X12-4 Dinsdag Houtkwartier 2B 17:00-18:15
    Donderdag Vlietland 2 18:00-19:30
    Gemengd X12-5 (Tweede meisjesteam) Dinsdag Kikkerpolder 1 17:00-18:15
    Donderdag Houtkwartier 2B 18:00-19:30
    Gemengd X12-6 Dinsdag Houtkwartier 2A 17:00-18:15
    Donderdag Vlietland 3 18:00-19:30
    Gemengd X10-1 Dinsdag Houtkwartier 1A 16:30-18:00
    Donderdag Houtkwartier 1A 16:30-18:00
    Gemengd X10-2 Dinsdag Houtkwartier 1B 16:30-18:00
    Donderdag Houtkwartier 1B 16:30-18:00
    Gemengd X10-3 (Meisjesteam) Maandag Houtkwartier 1B 16:30-18:00
    Woensdag Houtkwartier 1A 16:30-18:00
    Gemengd X10-4 Woensdag Houtkwartier 1B 16:30-18:00
    Vrijdag Kikkerpolder 1 16:30-18:00
    Vrouwen Senioren 1 Dinsdag Kikkerpolder CC 19:30-21:00
    Donderdag Houtkwartier 2A 19:30-21:00
    Vrouwen Senioren 2 Maandag Kikkerpolder 1 20:30-22:00
    Donderdag Houtkwartier 2B 19:30-21:00
    Vrouwen Senioren 3 Maandag Kikkerpolder 2 20:30-22:00
    Woensdag Houtkwartier 1B 19:30-21:00
    Vrouwen 20-1 Maandag Kikkerpolder CC 19:00-20:30
    Dinsdag Kikkerpolder CC 19:30-21:00
    Woensdag Houtkwartier 2CC 19:30-21:00
    Vrouwen 16-1 (Helft team combi 20-1) Maandag Kikkerpolder CC 19:00-20:30
    Dinsdag Kikkerpolder 2 18:00-19:30
    >>>>>>>>> (Helft team combi 20-1) Woensdag Houtkwartier 2CC 19:30-21:00
    Donderdag Kikkerpolder 1 18:00-19:30)
    Vrouwen 16-2 Dinsdag Kikkerpolder 1 18:15-19:30
    Donderdag Houtkwartier 1B 18:00-19:30
    Vrouwen 14-1 Dinsdag Houtkwartier 1A 18:00-19:30
    Donderdag Houtkwartier 1A 18:00-19:30
    Vrijdag Kikkerpolder 1 18:00-19:30
    Vrouwen 14-2 Dinsdag Houtkwartier 1B 18:00-19:30
    Vrijdag Kikkerpolder 2 18:00-19:30
    Recreanten 1 Maandag Houtkwartier 1A 19:30-21:00
    Recreanten Mix Maandag Houtkwartier 1CC 21:00-22:30
    Woensdag Kikkerpolder 1 21:00-22:30
    Rollers Dinsdag Houtkwartier 1CC 21:00-22:30
    Donderdag Houtkwartier 1A 19:30-21:00
    G-Team Vrijdag Houtkwartier 2A 19:00-20:00
    Peanuts U8 Woensdag Houtkwartier 2A 17:00-18:00
    Zaterdag Houtkwartier 2B 09:00-10:00
    Peanuts U6 Zaterdag Houtkwartier 2A 09:00-10:00