• Vrouwen Senioren 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nat, Maarten van derTechnische stafCoach
    Nat, Maarten van derTechnische stafTeammanager
    Voet, Floris van derTechnische stafAssistent-coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag 20:30-22:00 Kikkerpolder 1
    Donderdag 19:30-21:00 Houtkwartier 2B
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden BS Leiden VSE 2 (VSEA Vrouwen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MSV Basketbal VSE 114120280556124424
    2Lokomotief VSE 314120280360619724
    3BC Utrecht Cangeroes VSE 416100685373911420
    4Utrecht Bull's VSE 21610067907108020
    5Divine VSE 1169078167912518
    6LUSV Basketbal VSE 2169078057614418
    7Sportiff Company Grasshoppers VSE 31790889377212118
    8BS Leiden VSE 216709809843-3414
    9BV Leiderdorp VSE 1154011650834-1848
    10River Trotters VSE 2152013571764-1934
    11Den Haag Seagulls VSE 1151014573987-4142
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, LarissaTeamspeler
    Brama, YvetteTeamspeler
    Brinks, KeeTeamspeler
    Dijk, Nynke vanTeamspeler
    Lazaar, SafaeTeamspeler
    Mommers, SterreTeamspeler
    Osnabrugge, Maaike vanTeamspeler
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    BS Leiden VSE 2

    Vrouwen Senioren Afdeling

    50,56

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    52,69

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,88

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd