• Vrouwen Senioren 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nat, Maarten van derTechnische stafCoach
    Nat, Maarten van derTechnische stafTeammanager
    Voet, Floris van derTechnische stafAssistent-coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag 20:30-22:00 Kikkerpolder 1
    Donderdag 19:30-21:00 Houtkwartier 2B
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 feb. AFGELASTBS Leiden G TEAM - BS Leiden VSE 2
    15 mrt. 17:00BS Leiden VSE 2 - Den Haag Seagulls VSE 1Sportzaal Houtkwartier
    21 mrt. 15:00Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 - BS Leiden VSE 2Cleyn Duin
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 feb.BS Leiden G TEAM - BS Leiden VSE 2
    16 feb.BS Leiden VSE 2 - MSV Basketbal VSE 138 - 58
    8 feb.Divine VSE 1 - BS Leiden VSE 246 - 53
  • Poulestanden BS Leiden VSE 2 (VSEA Vrouwen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MSV Basketbal VSE 113120175450924524
    2Lokomotief VSE 313110274155518622
    3Divine VSE 1159067657293618
    4BC Utrecht Cangeroes VSE 4159067967187818
    5Sportiff Company Grasshoppers VSE 31690785272412818
    6Utrecht Bull's VSE 2148066936435016
    7LUSV Basketbal VSE 2158077537104316
    8BS Leiden VSE 216709809843-3414
    9BV Leiderdorp VSE 1143011602793-1916
    10River Trotters VSE 2132011515666-1514
    11Den Haag Seagulls VSE 1141013541931-3902
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, LarissaTeamspeler
    Brama, YvetteTeamspeler
    Brinks, KeeTeamspeler
    Dijk, Nynke vanTeamspeler
    Lazaar, SafaeTeamspeler
    Mommers, SterreTeamspeler
    Osnabrugge, Maaike vanTeamspeler
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    FRIENDLY_COMPETITION

    BS Leiden G TEAM

    VS

    BS Leiden VSE 2

    21 februari 202019:00 uur
    Veld HK 2CC

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    BS Leiden VSE 2

    Vrouwen Senioren Afdeling

    50,56

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    52,69

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,88

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd