• Wedstrijden

     Klik het vergrootglas icoon onder Details voor meer informatie over de wedstrijden.

    Zie de pagaina Arbitrage en Jurytaken voor een overzicht van taken.
    Kijk voor je eigen taken ook in de NBB app en je mail!

  • Programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieDetails
    zo 27-sep. 14:00Forwodians M16 2 - BS Leiden M16 6 (VR)De Schans
    zo 27-sep. 14:30BS Leiden M14 1 - BC APOLLO Amsterdam M14 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 27-sep. 16:30BS Leiden X12 5 - Cady '73 X12 2Sportzaal Houtkwartier
    zo 27-sep. 18:30BS Leiden VSE 3 - BV Leiderdorp VSE 2Sportzaal Houtkwartier
    vr 02-okt. 19:00Lokomotief V14 1 - BS Leiden V14 1Van Zweedenhal
    za 03-okt. 10:30BS Leiden V14 2 - Crackerjacks V14 2Sportzaal Houtkwartier
    za 03-okt. 10:30BS Leiden X10 2 - Rotterdam Basketbal X10 1Sportzaal Houtkwartier
    za 03-okt. 10:30DAS X12 3 - BS Leiden X12 4Sporthal SC Delfland
    za 03-okt. 11:00Divine X10 1 - BS Leiden X10 3Sporthal Oostervant
    za 03-okt. 11:45CBV Binnenland X10 1 (VR) - BS Leiden X10 1De Driesprong
    za 03-okt. 12:00Crackerjacks X12 1 - BS Leiden X12 2Zielhorst
    za 03-okt. 12:30BS Leiden V18 1 - Sportiff Company Grasshoppers V18 1Sportzaal Houtkwartier
    za 03-okt. 12:30Celeritas-Donar M20 1 - BS Leiden M20 1Vinkhuizen
    za 03-okt. 12:30Helmink Heroes Zwijndrecht X14 1 - BS Leiden X14 3Develhal
    za 03-okt. 12:45MBCA Amstelveen V16 1 - BS Leiden V16 1Goudsmithal
    za 03-okt. 13:00Rotterdam Zuid M20 1 (VR) - BS Leiden M20 2Sporthal Albeda College
    za 03-okt. 14:00BV Noordkop M14 1 - BS Leiden M14 2De Slenk
    za 03-okt. 14:30Zorg en Zekerheid Leiden M16 1 - Almere Pioneers M16 1Sportzaal Houtkwartier
    za 03-okt. 14:30BS Leiden M16 6 (VR) - B.Z.'72 M16-1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    za 03-okt. 14:30Almere Pioneers M14 1 - BS Leiden M14 1Almere Poort
    za 03-okt. 15:00Zoebas X12 3 - BS Leiden X12 5Noordhove
    za 03-okt. 16:00Klipperstars VSE 1 - BS Leiden VSE 3Klipper De
    za 03-okt. 16:30BS Leiden M18 3 - Quick Runners M18 1Sportzaal Houtkwartier
    za 03-okt. 16:30BS Leiden M18 2 - Divine M18 1Sportzaal Houtkwartier
    za 03-okt. 18:00L.C. Players VSE 1 - BS Leiden VSE 2Sporthal De Zien
    za 03-okt. 18:30DAS M16 1 - BS Leiden M16 3Sporthal SC Delfland
    za 03-okt. 18:45Zoebas, M16 2 (VR) - BS Leiden M16 5Noordhove
    za 03-okt. 19:00BS Leiden VSE 1 - CobraNova VSE 1Sportzaal Houtkwartier
    za 03-okt. 19:30De Groene Uilen MSE 1 - BS Leiden MSE 1Willem-Alexander Sportcentrum
    za 03-okt. 19:30Den Helder Suns MSE 1 - Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Sportlaan
    zo 04-okt. 10:30BS Leiden X10 4 - Zoebas X10 2Sportzaal Houtkwartier
    zo 04-okt. 10:30BS Leiden M16 4 - CobraNova M16 2Sportzaal Houtkwartier
    zo 04-okt. 12:30BS Leiden M16 2 - Divine M16 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 04-okt. 12:30BS Leiden X14 4 - Lokomotief X14 2Sportzaal Houtkwartier
    zo 04-okt. 14:30BS Leiden V18 2 - Rotterdam Basketbal V18 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 04-okt. 14:30CSE Landstede Hammers V20 1 - BS Leiden V20 1Topsporthal Landstede
    zo 04-okt. 15:00Lokomotief M12 1 - BS Leiden M12 1Van Zweedenhal
    zo 04-okt. 15:30LUSV Basketbal MSE 2 - BS Leiden MSE 4U.S.C.
    zo 04-okt. 16:00Zorg en Zekerheid Leiden M22 1 - TBG Dragons M22 1Vijf Meihal
    zo 04-okt. 16:30Zorg en Zekerheid Leiden M18 1 - Harlemlakers M18 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 04-okt. 16:30BS Leiden V16 2 - DAS, V16 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    vr 09-okt. 20:30BS Leiden V20 1 - Landslake Lions V20 1Sportzaal Houtkwartier
    za 10-okt. 10:30BS Leiden X12 5 - Helmink Heroes Zwijndrecht X12 2Sportzaal Houtkwartier
    za 10-okt. 10:30BS Leiden X10 3 - DAS X10 1Sportzaal Houtkwartier
    za 10-okt. 11:15Forwodians X10 1 (VR) - BS Leiden X10 4De Schans
    za 10-okt. 12:30BS Leiden M12 1 - BC APOLLO Amsterdam M12 1Sportzaal Houtkwartier
    za 10-okt. 12:30BS Leiden M16 5 - Sparta Go, M16 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    za 10-okt. 12:45BV Squirrels X10 1 - BS Leiden X10 2Sporthal Oostmeer
    za 10-okt. 14:30BS Leiden M14 2 - Bouncers Basketball M14 1Sportzaal Houtkwartier
    za 10-okt. 14:30BS Leiden X10 1 - Bouncers Basketball X10 1Sportzaal Houtkwartier
    za 10-okt. 15:00CobraNova M16 1 - BS Leiden M16 2Forum Kwadraat
    za 10-okt. 15:15Sportiff Company Grasshoppers V14 2 - BS Leiden V14 2Cleyn Duin
    za 10-okt. 15:45Lokomotief M16 2 - BS Leiden M16 4Van Zweedenhal
    za 10-okt. 16:30BS Leiden MSE 4 - BV Alphia MSE 1Sportzaal Houtkwartier
    za 10-okt. 16:30BS Leiden V14 1 - BV Hoofddorp V14 1Sportzaal Houtkwartier
    za 10-okt. 17:00BC Utrecht Cangeroes VSE 2 - BS Leiden VSE 1Sporthal Lunetten
    za 10-okt. 17:15CobraNova M18 1 - BS Leiden M18 2Forum Kwadraat
    za 10-okt. 17:30Forwodians V16 1 (VR) - BS Leiden V16 2De Schans
    za 10-okt. 17:30Lokomotief V18 1 - BS Leiden V18 2Van Zweedenhal
    za 10-okt. 18:30BS Leiden VSE 2 - BV Amsterdam VSE 1Sportzaal Houtkwartier
    za 10-okt. 18:30DAS M16 2 - BS Leiden M16 6 (VR)Sporthal SC Delfland
    za 10-okt. 20:00MSV Basketbal M18 1 - BS Leiden M18 3Sportpark Duinwetering
    za 10-okt. 20:30BS Leiden MSE 1 - CobraNova MSE 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 11-okt. 10:30BS Leiden X12 4 - CobraNova X12 2Sportzaal Houtkwartier
    zo 11-okt. 10:30BS Leiden X14 3 - Divine X14 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 11-okt. 12:30BS Leiden M20 2 - Marathon M20 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 11-okt. 12:30BS Leiden V16 1 - Lokomotief V16 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 11-okt. 12:30Heroes Den Bosch M18 1 - Zorg en Zekerheid Leiden M18 1De Maaspoort
    zo 11-okt. 13:15Forwodians, X14 1 (VR) - BS Leiden X14 4De Schans
    zo 11-okt. 14:30BS Leiden M14 1 - Celeritas-Donar M14 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 11-okt. 14:30BS Leiden M16 3 - HBV The Jumpers M16 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 11-okt. 14:30CSE Landstede Hammers M16 1 - Zorg en Zekerheid Leiden M16 1Topsporthal Landstede
    zo 11-okt. 14:30Feyenoord Basketball MSE 1 - Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Topsportcentrum
    zo 11-okt. 15:00Lokomotief X12 3 - BS Leiden X12 3Van Zweedenhal
    zo 11-okt. 16:30BS Leiden VSE 3 - CobraNova VSE 2Sportzaal Houtkwartier
    zo 11-okt. 16:30BS Leiden M20 1 - HBV The Jumpers M20 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    zo 11-okt. 18:30Heroes Den Bosch M22 1 - Zorg en Zekerheid Leiden M22 1De Maaspoort
    za 17-okt. 12:30BS Leiden VSE 2 - CBV Binnenland VSE 2Sportzaal Houtkwartier
    za 17-okt. 12:30DAS M20 1 - BS Leiden M20 2Sporthal SC Delfland
    za 17-okt. 14:00Lokomotief MSE 1 - BS Leiden MSE 1Van Zweedenhal
    za 17-okt. 15:30B.V. Batouwe MSE 3 - BS Leiden MSE 1Sportcentrum De Schaapskooi
    za 17-okt. 20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 - Almere Sailors MSE 1Vijf Meihal
    za 17-okt. 20:00TONEGO '65 VSE 1 - BS Leiden VSE 1De Els
    zo 18-okt. 12:30BS Leiden V18 1 - Landslake Lions V20 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 18-okt. 14:30Zorg en Zekerheid Leiden M16 1 - Rotterdam Basketbal M16 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 18-okt. 16:00Zorg en Zekerheid Leiden M22 1 - Orange Lions Academy M22 1Vijf Meihal
    zo 18-okt. 16:30Zorg en Zekerheid Leiden M18 1 - TBG Dragons M18 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 18-okt. 18:30BS Leiden MSE 3 - Red Stars MSE 1Sportzaal Houtkwartier
    vr 23-okt. 20:30BS Leiden V20 1 - Sportiff Company Grasshoppers V20 1Sportzaal Houtkwartier
    za 24-okt. 12:30BS Leiden M20 2 - CBV Binnenland M20 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    za 24-okt. 12:45BV Noordkop M16 1 - Zorg en Zekerheid Leiden M16 1Het Vennewater
    za 24-okt. 13:30Lokomotief M18 1 - Zorg en Zekerheid Leiden M18 1Van Zweedenhal
    za 24-okt. 14:00Almere Pioneers M22 1 - Zorg en Zekerheid Leiden M22 1Almere Haven
    za 24-okt. 14:15H.S.V. Basketball V18 1 - BS Leiden V18 1Scharlakenhof
    za 24-okt. 14:30BS Leiden MSE 1 - Attacus MSE 1Sportzaal Houtkwartier
    za 24-okt. 19:30BV Lisse MSE 1 - BS Leiden MSE 3De Waterkanten
    za 24-okt. 20:00Basketbal Academie Limburg MSE 1 - Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Boshoven