• Wedstrijden

     Klik het vergrootglas icoon onder Details voor meer informatie over de wedstrijden.

    Zie de pagaina Arbitrage en Jurytaken voor een overzicht van taken.
    Kijk voor je eigen taken ook in de NBB app en je mail!

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAccommodatieDetails
    za 18-sep. 10:00BV Oegstgeest X14 1BS Leiden X14 3Sporthal De Cuyl
    za 18-sep. 10:30BS Leiden X12 5Forwodians X12 2Sportzaal Houtkwartier
    za 18-sep. 10:30BS Leiden X12 3Sportiff Grasshoppers X12 1Sportzaal Houtkwartier
    za 18-sep. 11:00Rotterdam-Zuid V20 1BS Leiden V20 2Sporthal Albeda College
    za 18-sep. 11:00TBG Dragons M22 1Zorg en Zekerheid Leiden M22 1Sportcentrum De Kooi
    za 18-sep. 12:00BV Noordkop M14 1BS Leiden M14 2De Slenk
    za 18-sep. 12:30BS Leiden X14 4Flax Field Fighters X14 1Sportzaal Houtkwartier
    za 18-sep. 12:30BS Leiden M22 2CBV Binnenland M22 1Sportzaal Houtkwartier
    za 18-sep. 14:30BS Leiden X12 2Lokomotief X12 1Sportzaal Houtkwartier
    za 18-sep. 14:30BS Leiden V18 1CBV Binnenland V18 1Sportzaal Houtkwartier
    za 18-sep. 14:30DAS V14 2BS Leiden V14 2Sporthal SC Delfland
    za 18-sep. 14:30BV Voorne V16 1 (VR)BS Leiden V16 2Dukdalf
    za 18-sep. 15:00CBV Binnenland M18 1BS Leiden M18 2De Driesprong
    za 18-sep. 16:00Red Stars M16 1BS Leiden M16 3Beukendal
    za 18-sep. 16:30BS Leiden VSE 1CobraNova VSE 1Sportzaal Houtkwartier
    za 18-sep. 16:30BS Leiden V16 3B.O.B. V16 1Sportzaal Houtkwartier
    za 18-sep. 17:00CBV Binnenland VSE 3BS Leiden VSE 3De Driesprong
    za 18-sep. 18:00High Five M16 1BS Leiden M16 2De Drieburcht
    za 18-sep. 18:30BS Leiden M16 4Bouncers Basketball M16 2Sportzaal Houtkwartier
    za 18-sep. 19:00BS Leiden MSE 1CobraNova MSE 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 19-sep. 10:30BS Leiden X10 1BS Leiden X10 2Sportzaal Houtkwartier
    zo 19-sep. 10:30BS Leiden X10 3BS Leiden X10 4Sportzaal Houtkwartier
    zo 19-sep. 11:30SVO Basketball X12 2BS Leiden X12 4Sportcentrum Oudenrijn
    zo 19-sep. 12:00Celeritas-Donar M16 1Zorg en Zekerheid Leiden M16 1Vinkhuizen
    zo 19-sep. 12:30BS Leiden M18 3DAS M18 2 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    zo 19-sep. 12:30BS Leiden M12 1BC Triple Threat M12 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 19-sep. 12:30Donar Groningen M18 1Zorg en Zekerheid Leiden M18 1Willem-Alexander Sportcentrum
    zo 19-sep. 14:30BS Leiden V14 1Rotterdam Basketbal V14 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 19-sep. 15:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 1Vijf Meihal
    zo 19-sep. 16:00BC APOLLO Amsterdam V16 1BS Leiden V16 1Apollohal
    zo 19-sep. 16:30BS Leiden M16 5HBV The Jumpers M16 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 19-sep. 18:30BS Leiden VSE 2D.B.V. Rowic VSE 1Sportzaal Houtkwartier
    vr 24-sep. 20:30Zorg en Zekerheid Leiden M22 1D.B.V. Rowic M22 1Sportzaal Houtkwartier
    vr 24-sep. 20:30Heroes Den Bosch MSE 1Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1De Maaspoort
    vr 24-sep. 20:45CBV Binnenland V20 1BS Leiden V20 1De Driesprong
    za 25-sep. 10:30BS Leiden X10 2Zoebas X10 1Sportzaal Houtkwartier
    za 25-sep. 10:30BS Leiden X12 4Zoebas X12 1Sportzaal Houtkwartier
    za 25-sep. 11:00Woodpeckers X12 1BS Leiden X12 3De Slinger
    za 25-sep. 11:00BC Triple Threat M14 1BS Leiden M14 1Spaarnehal
    za 25-sep. 11:00BV Hoofddorp V14 1BS Leiden V14 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander
    za 25-sep. 11:00Zoebas X10 2BS Leiden X10 4Noordhove
    za 25-sep. 12:00HBV The Jumpers X14 1BS Leiden X14 4't Zandje
    za 25-sep. 12:30BS Leiden X14 3DAS X14 1Sportzaal Houtkwartier
    za 25-sep. 12:30Zorg en Zekerheid Leiden M16 1MBCA A'veen M16 1Sportzaal Houtkwartier
    za 25-sep. 13:30CobraNova X12 1BS Leiden X12 2Forum Kwadraat
    za 25-sep. 14:30BS Leiden V14 2CBV Binnenland V14 1Sportzaal Houtkwartier
    za 25-sep. 14:30BS Leiden M16 3Sportiff Grasshoppers M16 1Sportzaal Houtkwartier
    za 25-sep. 15:15CobraNova X12 3BS Leiden X12 5Forum Kwadraat
    za 25-sep. 16:00Zoebas M18 1BS Leiden M18 3Noordhove
    za 25-sep. 16:00BC Triple Threat V18 1BS Leiden V18 1Spaarnehal
    za 25-sep. 16:00UBALL MSE 1BS Leiden MSE 1Sportcentrum Oudenrijn
    za 25-sep. 16:30BS Leiden V16 2BC Shooters V16 1Sportzaal Houtkwartier
    za 25-sep. 16:30BS Leiden MSE 3Zoebas MSE 2Sportzaal Houtkwartier
    za 25-sep. 18:30Zorg en Zekerheid Leiden M18 1UBALL M18 1Sportzaal Houtkwartier
    za 25-sep. 19:45Lokomotief VSE 1BS Leiden VSE 1De Altis
    za 25-sep. 19:45Crackerjacks VSE 1BS Leiden VSE 2Zielhorst
    zo 26-sep. 10:30BS Leiden X14 5MSV Basketbal X14 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 26-sep. 10:30BS Leiden M18 4BV Alphia M18 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 26-sep. 11:00Rotterdam Basketbal M12 1BS Leiden M12 1Alexanderhal
    zo 26-sep. 12:30BS Leiden M16 2BC Utrecht Cangeroes M16 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 26-sep. 12:30BS Leiden M20 1SV Argon M20 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 26-sep. 14:30BS Leiden V20 2BV Voorne V20 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    zo 26-sep. 14:30BS Leiden V16 1Celeritas-Donar V16 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 26-sep. 15:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Yoast United MSE 1Vijf Meihal
    zo 26-sep. 15:15Zoebas M22 1 (VR)BS Leiden M22 2Noordhove
    zo 26-sep. 16:30BS Leiden M18 2High Five M18 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    do 30-sep. 20:00BC APOLLO Amsterdam MSE 1Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Apollohal
    vr 01-okt. 20:30BS Leiden V20 1Landslake Lions V20 1Sportzaal Houtkwartier
    za 02-okt. 09:30Sportiff Grasshoppers X10 2BS Leiden X10 4Cleyn Duin
    za 02-okt. 09:30De Dunckers X14 1BS Leiden X14 3Dudok Arena
    za 02-okt. 10:30BS Leiden X10 3Sportiff Grasshoppers X10 3Sportzaal Houtkwartier
    za 02-okt. 10:30BS Leiden X12 2Lokomotief X12 1Sportzaal Houtkwartier
    za 02-okt. 10:45CBV Binnenland M20 2BS Leiden M20 1De Driesprong
    za 02-okt. 11:00BV Squirrels X10 2 (VR)BS Leiden X10 2Sporthal Oostmeer
    za 02-okt. 12:30BS Leiden X14 4BV Zoetermeer Hammerheads X14 1Sportzaal Houtkwartier
    za 02-okt. 12:30BS Leiden V18 1Landslake Lions V18 1Sportzaal Houtkwartier
    za 02-okt. 12:45MBCA A'veen M14 2BS Leiden M14 2Goudsmithal
    za 02-okt. 13:00Almere Pioneers M22 1Zorg en Zekerheid Leiden M22 1Almere Poort
    za 02-okt. 14:00Divine V14 1BS Leiden V14 2Sporthal Oostervant
    za 02-okt. 14:30BS Leiden X12 5Lokomotief X12 4Sportzaal Houtkwartier
    za 02-okt. 14:30BS Leiden M18 3Sportiff Grasshoppers M18 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    za 02-okt. 15:30UBALL M16 1Zorg en Zekerheid Leiden M16 1Sportcentrum Oudenrijn
    za 02-okt. 15:30New Stars V14 1BS Leiden V14 1Sporthal De Waterlelie
    za 02-okt. 16:30BS Leiden VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 2Sportzaal Houtkwartier
    za 02-okt. 16:30De Dunckers V16 1BS Leiden V16 3Dudok Arena
    za 02-okt. 17:00SV Argon X14 1BS Leiden X14 5De Eendracht
    za 02-okt. 18:15Crackerjacks M16 1BS Leiden M16 2Zielhorst
    za 02-okt. 18:15Red Stars M18 1BS Leiden M18 2Beukendal
    za 02-okt. 19:00BC Utrecht Cangeroes V16 1BS Leiden V16 2Sporthal Lunetten
    za 02-okt. 19:00Green Eagles M18 1BS Leiden M18 4Wethouder Smithal
    zo 03-okt. 10:30BS Leiden X12 4Goba X12 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 03-okt. 10:30BS Leiden X12 3HBV The Jumpers X12 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 03-okt. 12:30BS Leiden M12 1BC APOLLO Amsterdam M12 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 03-okt. 12:30BS Leiden M16 5BV Oegstgeest M16 2Sportzaal Houtkwartier
    zo 03-okt. 14:30BS Leiden M14 1MBCA A'veen M14 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 03-okt. 14:30D.B.V. Rowic M18 1Zorg en Zekerheid Leiden M18 1Sportboulevard
    zo 03-okt. 16:30BS Leiden M16 4Zoebas M16 3 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    zo 03-okt. 16:30BS Leiden M22 2WBB Giants M22 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 03-okt. 19:00BS Leiden MSE 1Attacus MSE 1Sportzaal Houtkwartier
    wo 06-okt. 19:45Feyenoord Basketball MSE 1Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Topsportcentrum
    vr 08-okt. 20:00Orange Lions Academy V20 1BS Leiden V20 1Sporthallen Zuid
    za 09-okt. 09:30DAS X10 1BS Leiden X10 1Sporthal SC Delfland
    za 09-okt. 09:30DAS X12 3BS Leiden X12 5Sporthal SC Delfland
    za 09-okt. 10:15Punch MSE 4BS Leiden MSE 3Sportcentr.TU Delft
    za 09-okt. 10:30BS Leiden X10 2Bouncers Basketball X10 1Sportzaal Houtkwartier
    za 09-okt. 10:30BS Leiden V14 2Sportiff Grasshoppers V14 1Sportzaal Houtkwartier
    za 09-okt. 11:00DAS X12 1BS Leiden X12 2Sporthal SC Delfland
    za 09-okt. 12:30BS Leiden V16 2CBV Binnenland V16 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    za 09-okt. 12:30BS Leiden M16 2High Five M16 1Sportzaal Houtkwartier
    za 09-okt. 12:45Bouncers Basketball M16 2BS Leiden M16 4De Mammoet
    za 09-okt. 14:30BS Leiden V20 2Bouncers Basketball V20 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    za 09-okt. 14:30BS Leiden V16 1Rotterdam Basketbal V16 1Sportzaal Houtkwartier
    za 09-okt. 15:30CobraNova V16 1BS Leiden V16 3Forum Kwadraat
    za 09-okt. 16:00Almonte VSE 1BS Leiden VSE 1Achtse Barrier
    za 09-okt. 16:30Zorg en Zekerheid Leiden M18 1Landstede Hammers M18 1Sportzaal Houtkwartier
    za 09-okt. 16:30BS Leiden X14 3CBV Binnenland X14 1Sportzaal Houtkwartier
    za 09-okt. 17:30CobraNova M16 3BS Leiden M16 5Forum Kwadraat
    za 09-okt. 18:30DAS X14 2BS Leiden X14 4Sporthal SC Delfland
    za 09-okt. 18:30River Trotters VSE 1BS Leiden VSE 2De Wielewaal
    za 09-okt. 19:30De Groene Uilen MSE 1BS Leiden MSE 1Willem-Alexander Sportcentrum
    za 09-okt. 20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Feyenoord Basketball MSE 1Vijf Meihal
    zo 10-okt. 10:30BS Leiden X10 4Zoebas X10 2Sportzaal Houtkwartier
    zo 10-okt. 10:30BS Leiden X14 5Zoebas X14 3Sportzaal Houtkwartier
    zo 10-okt. 11:00BC Triple Threat M12 1BS Leiden M12 1Spaarnehal
    zo 10-okt. 12:00TBG Dragons M14 1BS Leiden M14 1Sportcentrum De Kooi
    zo 10-okt. 12:30BS Leiden V14 1Dozy BV Den Helder V14 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 10-okt. 12:30BS Leiden M20 1CobraNova M20 2Sportzaal Houtkwartier
    zo 10-okt. 14:00Basketbal Academie Limburg V18 1BS Leiden V18 1Sportzaal Op den Das
    zo 10-okt. 14:30BS Leiden VSE 3Crackerjacks VSE 2Sportzaal Houtkwartier
    zo 10-okt. 14:30BS Leiden M16 3Zoebas M16 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 10-okt. 15:30Lokomotief X12 1BS Leiden X12 3De Altis
    zo 10-okt. 15:30Lokomotief X12 3BS Leiden X12 4De Altis
    zo 10-okt. 16:30Zorg en Zekerheid Leiden M16 1Landstede Hammers M16 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 10-okt. 17:00Zorg en Zekerheid Leiden M22 1Landstede Hammers M22 1Vijf Meihal
    vr 15-okt. 20:00Basketbal Academie Limburg M22 1Zorg en Zekerheid Leiden M22 1Sportzaal Op den Das
    vr 15-okt. 20:30BS Leiden V20 1B.V. Batouwe V20 1Sportzaal Houtkwartier
    za 16-okt. 10:30BS Leiden V14 2BC Shooters V14 1Sportzaal Houtkwartier
    za 16-okt. 12:00Heroes Den Bosch M16 1Zorg en Zekerheid Leiden M16 1De Maaspoort
    za 16-okt. 12:00LUSV Basketbal MSE 3BS Leiden MSE 3U.S.C.
    za 16-okt. 12:15High Five M16 1BS Leiden M16 2De Drieburcht
    za 16-okt. 12:30BS Leiden V18 1Sportiff Grasshoppers V18 1Sportzaal Houtkwartier
    za 16-okt. 14:00BV Noordkop M18 1Zorg en Zekerheid Leiden M18 1De Slenk
    za 16-okt. 14:15Jump IJsselstein M16 1BS Leiden M16 4Het Heem
    za 16-okt. 14:30BS Leiden VSE 1Almonte VSE 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 17-okt. 14:00Landstede Hammers MSE 1Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Topsporthal Landstede
    zo 17-okt. 14:00Basketbal Academie Limburg V18 1BS Leiden V18 1Boshoven
    za 23-okt. 08:30CobraNova V14 1BS Leiden V14 2Forum Kwadraat
    zo 24-okt. 14:00Dozy BV Den Helder V20 1BS Leiden V20 1Sportlaan
    zo 24-okt. 14:30Zorg en Zekerheid Leiden M18 1BC APOLLO Amsterdam M18 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 24-okt. 16:30Zorg en Zekerheid Leiden M16 1BC APOLLO Amsterdam M16 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 24-okt. 17:00Zorg en Zekerheid Leiden M22 1BC APOLLO Amsterdam M22 1Vijf Meihal
    do 28-okt. 19:00BV Hoofddorp V18 1BS Leiden V18 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander
    vr 29-okt. 20:00Orange Lions Academy M22 1Zorg en Zekerheid Leiden M22 1Sporthallen Zuid
    za 30-okt. 09:30Sportiff Grasshoppers X10 1BS Leiden X10 2Cleyn Duin
    za 30-okt. 10:30BS Leiden X12 5Novo Stars X12 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    za 30-okt. 10:30BS Leiden X12 2Forwodians X12 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    za 30-okt. 11:30BC Utrecht Cangeroes V20 1BS Leiden V20 1Sporthal Lunetten
    za 30-okt. 12:00Cady '73 V20 1BS Leiden V20 2Sporthal De Lijster
    za 30-okt. 12:30BS Leiden M16 4MSV Basketbal M16 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    za 30-okt. 12:30BS Leiden M14 1Celeritas-Donar M14 1Sportzaal Houtkwartier
    za 30-okt. 12:40Zoebas X10 2BS Leiden X10 3Noordhove
    za 30-okt. 13:30CobraNova X10 1BS Leiden X10 4Forum Kwadraat
    za 30-okt. 13:30CobraNova X14 2BS Leiden X14 5Forum Kwadraat
    za 30-okt. 13:45Crackerjacks V16 1BS Leiden V16 2Zielhorst
    za 30-okt. 14:00Peatminers V16 1BS Leiden V16 1De Stamper
    za 30-okt. 14:30BS Leiden X10 1Lokomotief X10 1Sportzaal Houtkwartier
    za 30-okt. 14:30BS Leiden M18 3HBV The Jumpers M18 1Sportzaal Houtkwartier
    za 30-okt. 14:45MBCA A'veen V14 1BS Leiden V14 1Goudsmithal
    za 30-okt. 15:30CobraNova M18 2BS Leiden M18 4Forum Kwadraat
    za 30-okt. 16:00BV Alphia M16 1BS Leiden M16 5Sporthal de Arena
    za 30-okt. 16:30BS Leiden V14 2DAS V14 1Sportzaal Houtkwartier
    za 30-okt. 16:30BS Leiden MSE 3CBV Binnenland MSE 5Sportzaal Houtkwartier
    za 30-okt. 16:30DAS M16 1BS Leiden M16 3Sporthal SC Delfland
    za 30-okt. 16:45BV Leiderdorp X14 1BS Leiden X14 3De Bloemerd
    za 30-okt. 17:00Attacus V18 1BS Leiden V18 1Zwijsen
    za 30-okt. 17:15Lokomotief VSE 2BS Leiden VSE 3De Altis
    za 30-okt. 20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 1Vijf Meihal
    zo 31-okt. 10:30BS Leiden X12 4CobraNova X12 2Sportzaal Houtkwartier
    zo 31-okt. 11:00TBG Dragons M16 1Zorg en Zekerheid Leiden M16 1Sportcentrum De Kooi
    zo 31-okt. 12:30BS Leiden X12 3CobraNova X12 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 31-okt. 12:30BS Leiden M12 1MBCA A'veen M12 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 31-okt. 13:00BC Utrecht Cangeroes M14 1BS Leiden M14 2Sporthal Lunetten
    zo 31-okt. 13:30TBG Dragons M18 1Zorg en Zekerheid Leiden M18 1Sportcentrum De Kooi
    zo 31-okt. 14:30BS Leiden X14 4BV Alphia X14 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 31-okt. 14:30BS Leiden VSE 2L.C. Players VSE 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 31-okt. 14:30CobraNova M16 1BS Leiden M16 2Forum Kwadraat
    zo 31-okt. 16:30BS Leiden VSE 1BV Hoofddorp VSE 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 31-okt. 18:30D.B.V. Rowic M22 2BS Leiden M20 1Sportboulevard
    zo 31-okt. 19:00BS Leiden MSE 1Harlemlakers MSE 1Sportzaal Houtkwartier
    vr 05-nov. 20:30BS Leiden V20 1Landstede Hammers V20 1Sportzaal Houtkwartier
    vr 05-nov. 20:30Zorg en Zekerheid Leiden M22 1Heroes Den Bosch M22 1Sportzaal Houtkwartier
    za 06-nov. 09:45Sportiff Company Grasshoppers British M18 2BS Leiden M18 4British School
    za 06-nov. 10:30BS Leiden X10 2Westland Stars X10 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    za 06-nov. 10:30BS Leiden V14 2DAS V14 2Sportzaal Houtkwartier
    za 06-nov. 11:00Zoebas X12 2BS Leiden X12 4Noordhove
    za 06-nov. 12:00BV Oegstgeest X14 2 (VR)BS Leiden X14 4Sporthal De Cuyl
    za 06-nov. 12:00BV Oegstgeest M18 1BS Leiden M18 3Sporthal De Cuyl
    za 06-nov. 12:30BS Leiden X14 3Sportiff Grasshoppers X14 1Sportzaal Houtkwartier
    za 06-nov. 12:30BS Leiden M12 1BC Utrecht Cangeroes M12 1Sportzaal Houtkwartier
    za 06-nov. 12:45Forwodians X14 1 (VR)BS Leiden X14 5De Schans
    za 06-nov. 13:15BV Leiderdorp M16 2 (VR)BS Leiden M16 5De Bloemerd
    za 06-nov. 14:30Zorg en Zekerheid Leiden M18 1Heroes Den Bosch M18 1Sportzaal Houtkwartier
    za 06-nov. 14:30BS Leiden M20 1Goba M22 1Sportzaal Houtkwartier
    za 06-nov. 15:15Lokomotief X10 2BS Leiden X10 3De Altis
    za 06-nov. 15:15Jump IJsselstein V16 1BS Leiden V16 3Het Heem
    za 06-nov. 16:00BV Oegstgeest M16 1BS Leiden M16 4Sporthal De Cuyl
    za 06-nov. 16:30BS Leiden X12 2Westland Stars X12 1Sportzaal Houtkwartier
    za 06-nov. 16:30BS Leiden VSE 3Utrecht Bull's VSE 2Sportzaal Houtkwartier
    za 06-nov. 16:30DAS MSE 4BS Leiden MSE 3Sporthal SC Delfland
    za 06-nov. 17:00BV Squirrels V16 1BS Leiden V16 2Sporthal Oostmeer
    za 06-nov. 17:00BC Utrecht Cangeroes M22 1BS Leiden M22 2Sporthal Lunetten
    za 06-nov. 17:30Dreamfields Dolphins MSE 1BS Leiden MSE 1Sportcentrum De Kooi
    za 06-nov. 20:00Basketbal Academie Limburg MSE 1Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Boshoven
    za 06-nov. 21:00Green Eagles VSE 1BS Leiden VSE 1Wethouder Smithal
    zo 07-nov. 10:30BS Leiden X10 1Zoebas X10 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 07-nov. 10:30BS Leiden M16 3NIEUW Generation Basketball M16 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 07-nov. 12:00Blue Stars VSE 1BS Leiden VSE 2Sporthal Diemen
    zo 07-nov. 12:30BS Leiden V20 2Vlaardingen Captains V20 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    zo 07-nov. 12:30BS Leiden V14 1New Stars V14 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 07-nov. 14:00BC APOLLO Amsterdam M14 1BS Leiden M14 1Apollohal
    zo 07-nov. 14:30BS Leiden V18 1Uitsmijters V18 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    zo 07-nov. 14:30BS Leiden X12 3DAS X12 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 07-nov. 14:30Landstede Hammers V16 1BS Leiden V16 1Topsporthal Landstede
    zo 07-nov. 14:45Crackerjacks M18 1BS Leiden M18 2Zielhorst
    zo 07-nov. 16:30Zorg en Zekerheid Leiden M16 1BC Triple Threat M16 1Sportzaal Houtkwartier
    vr 12-nov. 20:30BS Leiden MSE 1Uitsmijters MSE 1Sportzaal Houtkwartier
    vr 12-nov. 20:30BS Leiden V20 1Sportiff Grasshoppers V20 1Sportzaal Houtkwartier
    za 13-nov. 10:30BS Leiden X12 4Bouncers Basketball X12 2Sportzaal Houtkwartier
    za 13-nov. 10:30BS Leiden X14 3CBV Binnenland X14 1Sportzaal Houtkwartier
    za 13-nov. 11:00BV Squirrels X10 2 (VR)BS Leiden X10 1Sporthal Oostmeer
    za 13-nov. 12:30BS Leiden X14 5Zoebas X14 4Sportzaal Houtkwartier
    za 13-nov. 12:30BS Leiden M16 2Lokomotief M16 1Sportzaal Houtkwartier
    za 13-nov. 12:45Forwodians X10 1BS Leiden X10 2De Schans
    za 13-nov. 13:00Lokomotief M14 1BS Leiden M14 2De Altis
    za 13-nov. 14:30BS Leiden V16 2CBV Binnenland V16 2Sportzaal Houtkwartier
    za 13-nov. 14:30BS Leiden MSE 3River Trotters MSE 3Sportzaal Houtkwartier
    za 13-nov. 15:00CBV Binnenland V14 1BS Leiden V14 2De Driesprong
    za 13-nov. 15:45Rotterdam Basketbal VSE 1BS Leiden VSE 3Alexanderhal
    za 13-nov. 16:30BS Leiden X14 4Zoebas X14 2 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    za 13-nov. 16:30BS Leiden M22 2Cady '73 M22 1Sportzaal Houtkwartier
    za 13-nov. 18:30BS Leiden M18 4Archipel M18 1Sportzaal Houtkwartier
    za 13-nov. 18:45SV Argon M20 1BS Leiden M20 1De Eendracht
    za 13-nov. 19:00BS Leiden VSE 1CBV Binnenland VSE 2Sportzaal Houtkwartier
    za 13-nov. 20:00BV The Hague Royals MSE 1Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Sportcampus Zuiderpark
    zo 14-nov. 10:30BS Leiden X12 3DAS X12 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 14-nov. 10:30BS Leiden X10 3Lokomotief X10 2Sportzaal Houtkwartier
    zo 14-nov. 12:30BS Leiden M16 5BV Oegstgeest M16 2Sportzaal Houtkwartier
    zo 14-nov. 12:30BS Leiden M14 1Basketbal Academie Limburg M14 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 14-nov. 13:00Almere Pioneers M16 1 (VR)Zorg en Zekerheid Leiden M16 1Almere Poort
    zo 14-nov. 14:30BS Leiden V16 1Lokomotief V16 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 14-nov. 14:30BS Leiden M18 3BV Oegstgeest M18 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 14-nov. 14:30BC Triple Threat M18 1Zorg en Zekerheid Leiden M18 1Spaarnehal
    zo 14-nov. 16:15Basketbal Academie Limburg V20 1BS Leiden V20 1Boshoven
    zo 14-nov. 16:30BS Leiden V16 3BC Utrecht Cangeroes V16 2Sportzaal Houtkwartier
    zo 14-nov. 17:00BC Triple Threat M22 1Zorg en Zekerheid Leiden M22 1Spaarnehal
    zo 14-nov. 17:30Lokomotief V18 1BS Leiden V18 1De Altis
    zo 14-nov. 18:30BS Leiden VSE 2VBC Akrides VSE 1Sportzaal Houtkwartier
    vr 19-nov. 20:30BS Leiden V20 1BC APOLLO Amsterdam V20 1Sportzaal Houtkwartier
    za 20-nov. 09:30Sportiff Grasshoppers X10 3BS Leiden X10 4Cleyn Duin
    za 20-nov. 09:30Sportiff Grasshoppers V16 1BS Leiden V16 2Cleyn Duin
    za 20-nov. 10:30BS Leiden X10 1Bouncers Basketball X10 1Sportzaal Houtkwartier
    za 20-nov. 10:30BS Leiden X12 5Sportiff Grasshoppers X12 3 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    za 20-nov. 11:00DAS X12 2BS Leiden X12 4Sporthal SC Delfland
    za 20-nov. 11:00Almere Pioneers M14 1BS Leiden M14 2Almere Poort
    za 20-nov. 12:00HBV The Jumpers M16 1BS Leiden M16 5't Zandje
    za 20-nov. 12:30BS Leiden M12 1Almere Pioneers M12 1Sportzaal Houtkwartier
    za 20-nov. 12:30BS Leiden M18 3Zoebas M18 1Sportzaal Houtkwartier
    za 20-nov. 12:45MBCA A'veen V16 1BS Leiden V16 1Indoor Centrum
    za 20-nov. 13:15Lokomotief X10 1BS Leiden X10 2De Altis
    za 20-nov. 14:15Zoebas M18 3 (VR)BS Leiden M18 4Noordhove
    za 20-nov. 14:30Zorg en Zekerheid Leiden M18 1Lokomotief M18 1Sportzaal Houtkwartier
    za 20-nov. 14:30BS Leiden V16 3De Dunckers V16 1Sportzaal Houtkwartier
    za 20-nov. 14:30Forwodians V20 1BS Leiden V20 2De Schans
    za 20-nov. 16:00BV Alphia MSE 1BS Leiden MSE 3Sporthal de Arena
    za 20-nov. 16:30BS Leiden M16 4DAS M16 2Sportzaal Houtkwartier
    za 20-nov. 16:45Crackerjacks X14 1BS Leiden X14 3Zielhorst
    za 20-nov. 17:30Bouncers Basketball M16 1BS Leiden M16 2De Duikelaar
    za 20-nov. 19:00Lokomotief MSE 1BS Leiden MSE 1De Altis
    za 20-nov. 20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Donar Groningen MSE 1Vijf Meihal
    za 20-nov. 20:30DAS M18 1BS Leiden M18 2Sporthal SC Delfland
    za 20-nov. 20:30Arnhem Eagles M22 1BS Leiden M22 2MFC de Omnibus
    zo 21-nov. 10:30BS Leiden X12 2BS Leiden X12 3Sportzaal Houtkwartier
    zo 21-nov. 11:00UBALL M14 1BS Leiden M14 1Sportcentrum Oudenrijn
    zo 21-nov. 12:30BS Leiden M16 3Lokomotief M16 2Sportzaal Houtkwartier
    zo 21-nov. 12:30BS Leiden V14 1MBCA A'veen V14 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 21-nov. 14:30BS Leiden V14 2Divine V14 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 21-nov. 14:30BS Leiden V18 1Dozy BV Den Helder V18 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 21-nov. 16:30BS Leiden X14 4New Stars X14 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 21-nov. 16:30Zorg en Zekerheid Leiden M16 1Basketbal Academie Limburg M16 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 21-nov. 17:00Zorg en Zekerheid Leiden M22 1Donar Groningen M22 1Vijf Meihal
    zo 21-nov. 18:30BS Leiden VSE 3EBV Baros VSE 2Sportzaal Houtkwartier
    za 27-nov. 10:00Sportiff Grasshoppers V14 1BS Leiden V14 2Cleyn Duin
    za 27-nov. 10:30BS Leiden X10 4BS Leiden X10 3Sportzaal Houtkwartier
    za 27-nov. 10:30BS Leiden X12 3BS Leiden X12 2Sportzaal Houtkwartier
    za 27-nov. 12:30BS Leiden V18 1Attacus V18 1Sportzaal Houtkwartier
    za 27-nov. 12:30BS Leiden M16 5BV Alphia M16 1Sportzaal Houtkwartier
    za 27-nov. 14:30BS Leiden VSE 2B.C. Waldric VSE 1Sportzaal Houtkwartier
    za 27-nov. 14:30BS Leiden V16 3Jump IJsselstein V16 1Sportzaal Houtkwartier
    za 27-nov. 15:30New Stars VSE 1BS Leiden VSE 3Sporthal De Waterlelie
    za 27-nov. 16:15Dunkinn X12 1BS Leiden X12 5Tweesprong
    za 27-nov. 16:30BS Leiden MSE 3CobraNova MSE 2Sportzaal Houtkwartier
    za 27-nov. 16:30BS Leiden M16 4Jump IJsselstein M16 1Sportzaal Houtkwartier
    za 27-nov. 19:30De Groene Uilen VSE 1BS Leiden VSE 1Willem-Alexander Sportcentrum
    zo 28-nov. 14:00Amstel State M18 1Zorg en Zekerheid Leiden M18 1Goudsmithal
    zo 28-nov. 15:45BV Leiderdorp M16 1BS Leiden M16 3De Bloemerd
    zo 28-nov. 16:00MBCA A'veen M16 1Zorg en Zekerheid Leiden M16 1Goudsmithal
    do 02-dec. 19:30Den Helder SUNS MSE 1Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Sportlaan
    vr 03-dec. 20:30Zorg en Zekerheid Leiden M22 1Amstel State M22 1Sportzaal Houtkwartier
    za 04-dec. 09:30Sportiff Grasshoppers X10 1BS Leiden X10 1Cleyn Duin
    za 04-dec. 09:30Sportiff Grasshoppers X12 1BS Leiden X12 2Cleyn Duin
    za 04-dec. 10:30BS Leiden X12 3Westland Stars X12 1Sportzaal Houtkwartier
    za 04-dec. 10:30BS Leiden X14 3Zoebas X14 1Sportzaal Houtkwartier
    za 04-dec. 11:15Sportiff Grasshoppers X10 2BS Leiden X10 3Cleyn Duin
    za 04-dec. 11:15BC Utrecht Cangeroes M12 1BS Leiden M12 1Sporthal Lunetten
    za 04-dec. 12:00Dozy BV Den Helder V14 1BS Leiden V14 1Sportlaan
    za 04-dec. 12:00Punch VSE 1BS Leiden VSE 3Sportcentr.TU Delft
    za 04-dec. 12:30BS Leiden M18 2Klipperstars M18 1Sportzaal Houtkwartier
    za 04-dec. 12:30BS Leiden M20 1O.S.M. '75 M20 1Sportzaal Houtkwartier
    za 04-dec. 13:00Sportiff Grasshoppers V20 1BS Leiden V20 1Cleyn Duin
    za 04-dec. 13:15Bouncers Basketball X14 2 (VR)BS Leiden X14 4De Mammoet
    za 04-dec. 14:30BS Leiden V16 2Divine V16 1Sportzaal Houtkwartier
    za 04-dec. 14:30BS Leiden M14 2BV Hoofddorp M14 1Sportzaal Houtkwartier
    za 04-dec. 15:00BC Shooters V14 1BS Leiden V14 2De Kuil
    za 04-dec. 16:15Zoebas V16 1BS Leiden V16 3Noordhove
    za 04-dec. 16:30Zorg en Zekerheid Leiden M18 1Amstel State M18 1Sportzaal Houtkwartier
    za 04-dec. 16:30BS Leiden V20 2BC Shooters / Red Stars V20 1Sportzaal Houtkwartier
    za 04-dec. 18:30BS Leiden VSE 2BV Amsterdam VSE 1Sportzaal Houtkwartier
    za 04-dec. 18:30BS Leiden M22 2BV Wyba M22 1Sportzaal Houtkwartier
    za 04-dec. 20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Landstede Hammers MSE 1Vijf Meihal
    zo 05-dec. 10:15BC Utrecht Cangeroes V18 1 (VR)BS Leiden V18 1Sporthal Lunetten
    zo 05-dec. 10:30BS Leiden X12 4BV Oegstgeest X12 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    zo 05-dec. 10:30BS Leiden M16 5Forwodians M16 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 05-dec. 12:30BS Leiden M18 4DAS M18 3 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    zo 05-dec. 12:30BS Leiden M14 1Landstede Hammers M14 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 05-dec. 14:00MSV Basketbal X12 1BS Leiden X12 5Sportpark Duinwetering
    zo 05-dec. 14:30BS Leiden V16 1Dozy BV Den Helder V16 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 05-dec. 14:30BS Leiden VSE 1U.S. VSE 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 05-dec. 14:30CobraNova M16 2BS Leiden M16 3Forum Kwadraat
    zo 05-dec. 16:30Zorg en Zekerheid Leiden M16 1BV Noordkop M16 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 05-dec. 16:30BS Leiden MSE 3BV Oegstgeest MSE 2Sportzaal Houtkwartier
    zo 05-dec. 17:30Lokomotief M18 2BS Leiden M18 3De Altis
    zo 05-dec. 19:00BS Leiden MSE 1BV Noordkop/SUNS MSE 1Sportzaal Houtkwartier
    wo 08-dec. 20:30Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Den Helder SUNS MSE 1Vijf Meihal
    vr 10-dec. 20:30BS Leiden V20 1Jolly Jumpers V20 1Sportzaal Houtkwartier
    vr 10-dec. 20:30BS Leiden VSE 3B.C. Waldric VSE 2Sportzaal Houtkwartier
    za 11-dec. 10:30BS Leiden X10 1Westland Stars X10 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    za 11-dec. 10:30BS Leiden X12 5BV Leiderdorp X12 1Sportzaal Houtkwartier
    za 11-dec. 11:30Lokomotief X12 2BS Leiden X12 4De Altis
    za 11-dec. 12:30BS Leiden M16 5Bouncers Basketball M16 3Sportzaal Houtkwartier
    za 11-dec. 12:30BS Leiden M16 2Bouncers Basketball M16 1Sportzaal Houtkwartier
    za 11-dec. 12:30Novo Stars X14 1 (VR)BS Leiden X14 5De Steupel
    za 11-dec. 12:30Zoebas M16 1BS Leiden M16 3Noordhove
    za 11-dec. 12:30Basketbal Academie Limburg M18 1Zorg en Zekerheid Leiden M18 1Boshoven
    za 11-dec. 13:30CobraNova X14 1BS Leiden X14 3Forum Kwadraat
    za 11-dec. 14:30BS Leiden M18 3Forwodians M18 1Sportzaal Houtkwartier
    za 11-dec. 14:30BS Leiden V18 1BC APOLLO Amsterdam V18 1Sportzaal Houtkwartier
    za 11-dec. 15:00Landslake Lions M16 1Zorg en Zekerheid Leiden M16 1Indoor Centrum
    za 11-dec. 16:00Divine M18 1BS Leiden M18 2Sporthal Oostervant
    za 11-dec. 16:30BS Leiden X12 2Woodpeckers X12 1Sportzaal Houtkwartier
    za 11-dec. 16:30Basketbal Academie Limburg V16 1BS Leiden V16 1Boshoven
    za 11-dec. 17:00Green Eagles M20 1BS Leiden M20 1Wethouder Smithal
    za 11-dec. 18:15Bouncers Basketball M14 1BS Leiden M14 2De Mammoet
    za 11-dec. 18:30BS Leiden V14 2CobraNova V14 1Sportzaal Houtkwartier
    za 11-dec. 18:30DAS V16 1 (VR)BS Leiden V16 2Sporthal SC Delfland
    za 11-dec. 18:30BC Triple Threat M22 2BS Leiden M22 2Spaarnehal
    za 11-dec. 19:00UBALL M22 1Zorg en Zekerheid Leiden M22 1Sportcentrum Oudenrijn
    za 11-dec. 19:30BC Shooters VSE 1BS Leiden VSE 2De Kuil
    za 11-dec. 20:30BS Leiden VSE 1DAS VSE 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 12-dec. 10:30BS Leiden X10 3Zoebas X10 2Sportzaal Houtkwartier
    zo 12-dec. 10:30BS Leiden X14 4BV Leiderdorp X14 2 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    zo 12-dec. 12:15Archipel V20 1BS Leiden V20 2Interwey
    zo 12-dec. 12:30BS Leiden M16 4Blue Drakes M16 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 12-dec. 12:30BS Leiden M12 1Almere Pioneers M12 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 12-dec. 14:30BS Leiden M14 1Heroes Den Bosch M14 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 12-dec. 14:30BS Leiden V16 3Crackerjacks V16 2Sportzaal Houtkwartier
    zo 12-dec. 16:30BS Leiden MSE 1Almere Pioneers MSE 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 12-dec. 16:30BS Leiden V14 1BV Hoofddorp V14 1Sportzaal Houtkwartier
    vr 17-dec. 21:00H.S.V. Basketball V20 1BS Leiden V20 1Scharlakenhof
    za 18-dec. 09:30NIEUW Generation Basketball X14 1BS Leiden X14 4International School of The Hague
    za 18-dec. 09:30NIEUW Generation Basketball V16 1BS Leiden V16 3International School of The Hague
    za 18-dec. 10:30BS Leiden X10 2DAS X10 1Sportzaal Houtkwartier
    za 18-dec. 10:30BS Leiden X10 4Lokomotief X10 2Sportzaal Houtkwartier
    za 18-dec. 11:15NIEUW Generation Basketball M18 1BS Leiden M18 3International School of The Hague
    za 18-dec. 12:00HBV The Jumpers X12 1BS Leiden X12 2't Zandje
    za 18-dec. 12:30BS Leiden V16 2BZ '72 V16 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    za 18-dec. 12:30BS Leiden M14 2Tracks Parkstad M14 1Sportzaal Houtkwartier
    za 18-dec. 12:30DAS V14 1BS Leiden V14 2Sporthal SC Delfland
    za 18-dec. 12:45Forwodians X10 1BS Leiden X10 1De Schans
    za 18-dec. 13:00B.V. Batouwe VSE 2BS Leiden VSE 1Sportcentrum De Kooi
    za 18-dec. 14:30BS Leiden M16 2CobraNova M16 1Sportzaal Houtkwartier
    za 18-dec. 14:30BS Leiden X12 4Sportiff Grasshoppers X12 2Sportzaal Houtkwartier
    za 18-dec. 16:00BV Alphia X12 1BS Leiden X12 5Sporthal de Arena
    za 18-dec. 16:00BV Alphia M16 1BS Leiden M16 5Sporthal de Arena
    za 18-dec. 16:30BS Leiden V20 2Hurricanes V20 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    za 18-dec. 16:30Zorg en Zekerheid Leiden M18 1Rotterdam Basketbal M18 1Sportzaal Houtkwartier
    za 18-dec. 18:30BS Leiden M16 3SVO Basketball M16 1Sportzaal Houtkwartier
    za 18-dec. 18:30BS Leiden M22 2Hot Pepper Heat M22 2Sportzaal Houtkwartier
    za 18-dec. 18:45Sportiff Grasshoppers MSE 1BS Leiden MSE 1Cleyn Duin
    za 18-dec. 20:30Hurricanes VSE 1BS Leiden VSE 3Den Oert
    zo 19-dec. 10:30BS Leiden X12 3Forwodians X12 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier