• Wedstrijden

     Klik het vergrootglas icoon onder Details voor meer informatie over de wedstrijden.

    Zie de pagaina Arbitrage en Jurytaken voor een overzicht van taken.
    Kijk voor je eigen taken ook in de NBB app en je mail!

  • Programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieDetails
    vr 22-nov. 20:45CBV Binnenland V20 1 - BS Leiden V20 1De Driesprong
    vr 22-nov. 21:00BS Leiden MSE 1 - De Groene Uilen MSE 1Sportzaal Houtkwartier
    za 23-nov. 10:30BS Leiden X12 4 - DAS X12 3Sportzaal Houtkwartier
    za 23-nov. 10:30BS Leiden X10 3 - CBV Binnenland X10 3Sportzaal Houtkwartier
    za 23-nov. 10:30Hurricanes X10 1 (VR) - BS Leiden X10 2Den Oert
    za 23-nov. 11:15The Black Eagles M20 1 - BS Leiden M20 1De Hazelaar
    za 23-nov. 12:30BS Leiden X14 5 - CobraNova X14 2Sportzaal Houtkwartier
    za 23-nov. 12:30BS Leiden MSE 4 - BV Alphia MSE 1Sportzaal Houtkwartier
    za 23-nov. 13:00BV Squirrels V14 1 - BS Leiden V14 2Sporthal Oostmeer
    za 23-nov. 14:30BS Leiden VSE 1 - BC APOLLO Amsterdam VSE 1Sportzaal Houtkwartier
    za 23-nov. 14:30HBV The Jumpers X12 1 - BS Leiden X12 2Sportzaal Houtkwartier
    za 23-nov. 15:45CBV Binnenland M16 2 - BS Leiden M16 3De Driesprong
    za 23-nov. 16:30BS Leiden VSE 2 - Sportiff Company Grasshoppers VSE 3Sportzaal Houtkwartier
    za 23-nov. 16:30BS Leiden V14 1 - MBCA Amstelveen V14 1Sportzaal Houtkwartier
    za 23-nov. 16:45BV Juventus V16 1 - BS Leiden V16 1Sporthal Oost
    za 23-nov. 18:00Goba V16 1 (VR) - BS Leiden V16 2 (VR)Oosterbliek
    za 23-nov. 18:30BS Leiden MSE 3 - Bouncers Basketball MSE 1Sportzaal Houtkwartier
    za 23-nov. 18:30BV Oegstgeest M16 2 - BS Leiden M16 6Sportzaal Houtkwartier
    za 23-nov. 20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 - Donar Groningen MSE 1Vijf Meihal
    zo 24-nov. 11:00BS Leiden X10 4 - DAS X10 2Sportzaal Houtkwartier
    zo 24-nov. 11:00BS Leiden M14 1 - BC Triple Threat M14 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 24-nov. 13:00Zorg en Zekerheid Leiden M18 1 - Donar Groningen M18 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 24-nov. 13:00BS Leiden VSE 3 - DAS VSE 3Sportzaal Houtkwartier
    zo 24-nov. 13:30BV Oegstgeest X12 1 - BS Leiden X12 3Sporthal De Cuyl
    zo 24-nov. 13:30BV Oegstgeest X14 2 - BS Leiden X14 4Sporthal De Cuyl
    zo 24-nov. 15:00BS Leiden X10 1 - Waterdragers X10 1 *Sportzaal Houtkwartier
    zo 24-nov. 15:00BS Leiden M22 2 - Blue Drakes M22 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 24-nov. 15:00BV Oegstgeest M16 1 - BS Leiden M16 4Sporthal De Cuyl
    zo 24-nov. 15:00Rotterdam Basketbal M16 1 - BS Leiden M16 2Alexanderhal
    zo 24-nov. 16:00Zorg en Zekerheid Leiden M21 1 - Landstede Hammers M21 1Vijf Meihal
    zo 24-nov. 17:00BS Leiden X14 3 - BV Alphia X14 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    zo 24-nov. 17:00Zorg en Zekerheid Leiden M16 1 - UBALL M16 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 24-nov. 17:00BV Oegstgeest X14 1 - BS Leiden X14 2Sporthal De Cuyl
    zo 24-nov. 17:00Rotterdam Basketbal M18 1 - BS Leiden M18 2Alexanderhal
    vr 29-nov. 20:00Lokomotief MSE 1 - BS Leiden MSE 1Van Zweedenhal
    zo 01-dec. 11:00BS Leiden V16 2 (VR) - Cady '73 V16 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 01-dec. 11:00BS Leiden V14 2 - CobraNova V14 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 01-dec. 13:00BS Leiden M16 6 - CobraNova M16 3Sportzaal Houtkwartier
    zo 01-dec. 13:00BS Leiden M16 4 - MSV Basketball M16 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    zo 01-dec. 15:00BS Leiden VSE 2 - LUSV Basketbal VSE 2Sportzaal Houtkwartier
    zo 01-dec. 15:00BS Leiden M18 2 - Landstede Hammers M18 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 01-dec. 16:45BC Utrecht Cangeroes X12 3 - BS Leiden X12 5 (VR)Sporthal Lunetten
    zo 01-dec. 17:00Zorg en Zekerheid Leiden M16 1 - BC APOLLO Amsterdam M16 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 01-dec. 17:00BS Leiden X14 3 - Lokomotief X14 2Sportzaal Houtkwartier
    zo 01-dec. 19:00BS Leiden MSE 3 - HBV The Jumpers MSE 1Sportzaal Houtkwartier
    wo 04-dec. 20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 - Aris Leeuwarden MSE 1Vijf Meihal
    vr 06-dec. 21:00BS Leiden V20 1 - Landslake Lions V20 1Sportzaal Houtkwartier
    vr 06-dec. 21:00BV Hoofddorp VSE 2 - BS Leiden VSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander
    za 07-dec. 09:30Sportiff Company Grasshoppers X12 3 (VR) - BS Leiden X12 4Cleyn Duin
    za 07-dec. 09:30Sportiff Company Grasshoppers X10 4 - BS Leiden X10 3Cleyn Duin
    za 07-dec. 10:30BS Leiden X10 2 - DAS X10 1 Sportzaal Houtkwartier
    za 07-dec. 10:30BS Leiden V14 2 - BC Utrecht Cangeroes V14 1Sportzaal Houtkwartier
    za 07-dec. 11:15Forwodians X14 1 - BS Leiden X14 2De Schans
    za 07-dec. 12:00Lokomotief X10 1 * - BS Leiden X10 1Van Zweedenhal
    za 07-dec. 12:30BS Leiden X14 3 - Zoebas X14 2Sportzaal Houtkwartier
    za 07-dec. 12:30BS Leiden V16 1 - Basketbal Academie Limburg V16 1Sportzaal Houtkwartier
    za 07-dec. 12:30Zoebas X12 2 - BS Leiden X12 3Noordhove
    za 07-dec. 14:15Novo Stars X12 1 - BS Leiden X12 5 (VR)De Steupel
    za 07-dec. 14:15Novo Stars M16 1 (VR) - BS Leiden M16 6De Steupel
    za 07-dec. 14:30BS Leiden X12 2 - Sportiff Company Grasshoppers X12 1Sportzaal Houtkwartier
    za 07-dec. 14:30BS Leiden M18 3 - Zoebas M18 1Sportzaal Houtkwartier
    za 07-dec. 14:30Harlemlakers M18 1 - Zorg en Zekerheid Leiden M18 1Calandhal Hal 2
    za 07-dec. 14:30BV Voorne VSE 1 - BS Leiden VSE 3Dukdalf
    za 07-dec. 15:00Dozy BV Den Helder V14 1 - BS Leiden V14 1Sportlaan
    za 07-dec. 16:00Novo Stars X14 1 - BS Leiden X14 4De Steupel
    za 07-dec. 16:00Bouncers Basketball M16 1 - BS Leiden M16 2De Duikelaar
    za 07-dec. 16:30BS Leiden M20 1 - BC Gaasperdam Warriors M20 1Sportzaal Houtkwartier
    za 07-dec. 19:30B.C. Virtus MSE 1 - BS Leiden MSE 1De Crosser
    za 07-dec. 20:00APOLLO Amsterdam MSE 1 - Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Apollohal
    za 07-dec. 20:15Utrecht Bull's VSE 2 - BS Leiden VSE 2Galgenwaard
    zo 08-dec. 10:30Jump Ijsselstein M22 1 * - BS Leiden M22 2Het Heem
    zo 08-dec. 11:00BS Leiden X10 4 - CobraNova X10 2Sportzaal Houtkwartier
    zo 08-dec. 12:00Landstede Hammers M14 1 - BS Leiden M14 1Topsporthal Landstede
    zo 08-dec. 12:15Celeritas-Donar M16 1 - Zorg en Zekerheid Leiden M16 1Vinkhuizen
    zo 08-dec. 12:45BC Utrecht Cangeroes V16 1 - BS Leiden V16 2 (VR)Sporthal Lunetten
    zo 08-dec. 13:00BS Leiden M18 2 - Divine M18 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 08-dec. 15:00BS Leiden M16 5 - Dunkinn M16 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    zo 08-dec. 15:00Lokomotief M12 1 - BS Leiden M12 1Van Zweedenhal
    zo 08-dec. 17:00TBG Dragons M21 1 - Zorg en Zekerheid Leiden M21 1De Horstacker
    zo 08-dec. 18:00DAS MSE 4 - BS Leiden MSE 4Sporthal SC Delfland
    vr 13-dec. 21:00BS Leiden MSE 1 - MSV/Zeemacht MSE 1Sportzaal Houtkwartier
    za 14-dec. 10:30BS Leiden X12 4 - Zoebas X12 2Sportzaal Houtkwartier
    za 14-dec. 10:30BS Leiden X14 5 - Novo Stars X14 1Sportzaal Houtkwartier
    za 14-dec. 11:15Forwodians X10 2 - BS Leiden X10 4De Schans
    za 14-dec. 12:00Lokomotief X12 1 - BS Leiden X12 2Van Zweedenhal
    za 14-dec. 12:30BS Leiden X14 4 - MSV Basketbal X14 2Sportzaal Houtkwartier
    za 14-dec. 12:30BS Leiden M16 2 - High Five M16 1Sportzaal Houtkwartier
    za 14-dec. 13:00Woodpeckers M18 1 - BS Leiden M18 2De Slinger
    za 14-dec. 13:30Sportiff Company Grasshoppers V14 2 - BS Leiden V14 2Cleyn Duin
    za 14-dec. 14:00Landslake Lions V16 1 - BS Leiden V16 1Indoor Centrum
    za 14-dec. 14:30BS Leiden X12 3 - CobraNova X12 2 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    za 14-dec. 14:30BS Leiden VSE 3 - River Trotters VSE 3Sportzaal Houtkwartier
    za 14-dec. 14:45BC Utrecht Cangeroes M20 1 - BS Leiden M20 1Sporthal Lunetten
    za 14-dec. 16:30BS Leiden X10 3 - Sportiff Company Grasshoppers X10 3Sportzaal Houtkwartier
    za 14-dec. 16:30BS Leiden V14 1 - Lokomotief V14 1Sportzaal Houtkwartier
    za 14-dec. 17:15Lokomotief M16 2 - BS Leiden M16 3Van Zweedenhal
    za 14-dec. 18:30BS Leiden M16 4 - DAS M16 3Sportzaal Houtkwartier
    za 14-dec. 18:30BS Leiden M22 2 - B.O.B. M22 1Sportzaal Houtkwartier
    za 14-dec. 18:30Blue Stars VSE 1 * - BS Leiden VSE 1Sporthal Diemen
    za 14-dec. 20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 - Heroes Den Bosch MSE 1Vijf Meihal