• Wedstrijden

     Klik het vergrootglas icoon onder Details voor meer informatie over de wedstrijden.

    Zie de pagaina Arbitrage en Jurytaken voor een overzicht van taken.
    Kijk voor je eigen taken ook in de NBB app en je mail!

  • Programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieDetails
    vr 18-okt. 19:15Silvertown Lions M22 1 - BS Leiden M22 2De Meent
    vr 18-okt. 20:00BC APOLLO Amsterdam M16 1 - Zorg en Zekerheid Leiden M16 1Apollohal
    vr 18-okt. 21:00BS Leiden V20 1 - BC APOLLO Amsterdam V20 1Sportzaal Houtkwartier
    za 19-okt. 09:30Sportiff Company Grasshoppers X10 4 - BS Leiden X10 4Cleyn Duin
    za 19-okt. 09:30Sportiff Company Grasshoppers X10 2 - BS Leiden X10 2Cleyn Duin
    za 19-okt. 10:00Divine V16 1 - BS Leiden V16 2 (VR)Sporthal Oostervant
    za 19-okt. 10:30BS Leiden X10 3 - Forwodians X10 2Sportzaal Houtkwartier
    za 19-okt. 10:30BS Leiden X10 1 - Hurricanes X10 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    za 19-okt. 12:30BS Leiden V16 1 - CBV Binnenland V20 1Sportzaal Houtkwartier
    za 19-okt. 13:00TBG Dragons M14 1 - BS Leiden M14 1De Horstacker
    za 19-okt. 14:30Zorg en Zekerheid Leiden M18 1 - TBG Dragons M18 1Sportzaal Houtkwartier
    za 19-okt. 16:00De Hoppers MSE 1 - BS Leiden MSE 1Vredehof
    za 19-okt. 16:30BS Leiden M16 2 - CBV Binnenland M16 1Sportzaal Houtkwartier
    za 19-okt. 20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 - Basketbal Academie Limburg MSE 1Vijf Meihal
    zo 20-okt. 11:00BS Leiden M18 2 - SV Christofoor M18 1 (VR)Sportzaal Houtkwartier
    zo 20-okt. 13:00Zorg en Zekerheid Leiden M16 1 - Lokomotief M16 1Sportzaal Houtkwartier
    zo 20-okt. 15:00BS Leiden VSE 1 - BC Utrecht Cangeroes VSE 2Sportzaal Houtkwartier
    zo 20-okt. 16:00Zorg en Zekerheid Leiden M21 1 - Harlemlakers M21 1Vijf Meihal
    zo 20-okt. 17:00BS Leiden MSE 3 - Onze Gezellen MSE 1Sportzaal Houtkwartier
    za 26-okt. 10:30BS Leiden X10 4 - Sportiff Company Grasshoppers X10 3Sportzaal Houtkwartier
    za 26-okt. 12:30BS Leiden M14 1 - Bouncers Basketball M14 1Sportzaal Houtkwartier
    za 26-okt. 12:30DAS X10 1 * - BS Leiden X10 1Sporthal SC Delfland
    za 26-okt. 14:30BS Leiden X10 2 - Sportiff Company Grasshoppers X10 1Sportzaal Houtkwartier
    za 26-okt. 15:30CBV Binnenland M16 1 - Zorg en Zekerheid Leiden M16 1De Driesprong
    za 26-okt. 16:00Zorg en Zekerheid Leiden M21 1 - BV Noordkop M21 1Vijf Meihal
    za 26-okt. 16:30BS Leiden M22 2 - Goba M22 1Sportzaal Houtkwartier
    za 26-okt. 17:15SV Argon X14 1 - BS Leiden X14 4De Eendracht
    zo 27-okt. 13:00Heroes Den Bosch M18 1 - Zorg en Zekerheid Leiden M18 1Sporthal Zuid