• Honk

  • Nieuws van het Honk

    2 van pagina 2

  • Bardiensten

    Dit is het overzicht van de bardienst taken voor het komende weekend en de vaste bardiensten doordeweeks en de U8 training zaterdagochtend. Hou er rekening mee dat Het Honk onverwachts dicht kan zijn als de vrijwilligers verhinderd zijn.

    Tijdens wedstrijden hebben leden bardienst. Via de email en app (Sportlink) word je geïnformeerd. 
    Let op! Kijk ook in je ongewenste mailbox.

    Klik hier voor veel gestelde vragen over bardienst.

  • Bardiensten 22 februari

    Datum Van Tot   Naam
    22-02-20 12:30 14:30 Ouder Jong, Julian de
    22-02-20 12:30 14:30 Ouder Lekatompessij, Kaya
    22-02-20 14:30 16:30   Doeven, Martijn
    22-02-20 14:30 16:30   Oulmouden, Abdellah
     
  • Barcommissie rooster

     Datum  Tijd  Naam
    22-02-20 11:30 - 14:00  Paul v O
    22-02-20 14:00 - 16:30  Martin H
    22-02-20 16:30 - 19:30  Ewout + Hans v L
    01-03-20 15:30 - 19:00  
    07-03-20 09:30 - 12:30  
    07-03-20 12:30 - 15:30  
    07-03-20 15:30 - 18:30  
    08-03-20 10:00 - 13:00  Paul C
    08-03-20 13:00 - 16:00  
    08-03-20 16:00 - 19:00  
    14-03-20 09:30 - 12:30  
    14-03-20 12:30 - 15:30  
    14-03-20 15:30 - 18:30  
    14-03-20 18:30 - 21:30  
    15-03-20 10:00 - 13:00  
    15-03-20 13:00 - 16:00  
    15-03-20 16:00 - 19:00  
  • Bardiensten 1 maart

    Datum Van Tot   Naam
    01-03-20 15:30 18:30 Ouder Revaite, Emma
    01-03-20 15:30 18:30 Ouder Hooven, Fleur van
  • Barcie aangemeld

    NaamDatumvanafTijdvanafTijdtot
    Coster, P. (Paul)08-03-202010:0013:00
    Outer, M. den (Mirjam)08-03-202013:0016:00
  • Bardiensten 7 en 8 maart

    Datum Van Tot   Naam
    07-03-20 09:30 12:30 Ouder Baas, Lars
    07-03-20 09:30 12:30 Ouder Splinter, Roy
    07-03-20 12:30 14:30 Ouder Linden, Jochem van der
    07-03-20 12:30 14:30 Ouder Ndongosi, Soll
    07-03-20 14:30 16:30 Ouder Spieker, Siem
    07-03-20 14:30 16:30 Ouder Duuren, Jesper van
    07-03-20 16:30 18:30   Roggeveen, Mick
    07-03-20 16:30 18:30   Holman, Max
    08-03-20 10:00 13:00 Ouder Linden, Bob van der
    08-03-20 10:00 13:00 Ouder Abrasonis, Radvilas
    08-03-20 13:00 15:00 Ouder Lierop, Jochem van
    08-03-20 13:00 15:00 Ouder Alkemade, Matias
     
  • Bardiensten 14 en 15 maart

    Datum Van Tot   Naam
    14-03-20 09:30 12:30 Ouder Koroglu, Eren
    14-03-20 09:30 12:30 Ouder Sijimon, Johan
    14-03-20 12:30 14:30 Ouder Tebarts, Tijn
    14-03-20 12:30 14:30 Ouder Kramp, Sem
    14-03-20 14:30 16:30 Ouder Sprengers, Tibbe
    14-03-20 14:30 16:30 Ouder Steen, Jalen
    14-03-20 16:30 18:30   Reizevoort, Maud
    14-03-20 16:30 18:30   Smit, Camille
    14-03-20 18:30 20:30   Nelemans, Daan
    14-03-20 18:30 20:30   Mieloo, Jordy
    15-03-20 12:00 15:00   Hamelink, Mark
    15-03-20 12:00 15:00   Goultiaev, Pavel
    15-03-20 15:00 17:00   Brama, Yvette
    15-03-20 15:00 17:00   Lazaar, Safae
    15-03-20 17:00 19:00   Leal, Rui
    15-03-20 17:00 19:00   Remmers, Steven
  • Bardiensten 21 en 22 maart

    Datum Van Tot   Naam
    21-03-20 09:30 12:30 Ouder Elderhorst, Jay
    21-03-20 09:30 12:30 Ouder Verras, Panagiotis
    21-03-20 12:30 14:30 Ouder Salghetti Drioli, Luigi
    21-03-20 12:30 14:30 Ouder Poles, Marcus
    21-03-20 14:30 16:30   Soffner, Marloes
    21-03-20 14:30 16:30   Rietveld, Chloe
    21-03-20 16:30 18:30   Carolus, Joël
    21-03-20 16:30 18:30   Semana Lorenzo, Keith Allen
    21-03-20 18:30 20:30   Verlaan, Nina
    21-03-20 18:30 20:30   Menken, Carola
    22-03-20 10:00 13:00 Ouder Bakker, Kyara
     
  • Vaste bardiensten

     

    Maandag

    16:30

    Pieter

     

    18:00

    Richard (Michel)

     

    19:30

    Cees

     

    21:00 

    Cees en recreanten

     Dinsdag

    18:00

    Angela

     

    19:30

    Karin

     

    21:00

    GESLOTEN

     Woensdag

    16:30

    Leontien / Sigrid

     

    18:00

    Michel (Richard)

     

    19:30

    Ellen 

     

    21:00

    GESLOTEN

     

    22:30

    Senioren 4 (Robin/Jeroen en of John)

     Donderdag

    18:00

    Angela

     

    19:30

    Karin

     

    21:00

    Paul van O (Rollers)

     Vrijdag

    18:00

    Sandra

     

    19:25

    Cees

     

    21:00

    Cees ovb

    Zaterdag 09:00 Paul/Sigrid
  • Zalen dit weekend

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdVeld
    Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Heroes Den Bosch MSE 129 feb.20:00Hoofdveld 1
    BS Leiden V16 2 (VR)Jump IJsselstein V16 11 mrt.16:30Veld 2
    BS Leiden MSE 1CobraNova MSE 16 mrt.21:00Veld 2
    BS Leiden X14 2BS Leiden X14 37 mrt.10:30Veld 2
    BS Leiden X10 1Goba X10 17 mrt.10:30Veld 1
    BS Leiden M16 5D.B.V. Rowic M16 2 *7 mrt.12:30Veld 1
    BS Leiden X12 4CobraNova X12 2 (VR)7 mrt.12:30Veld 2
    BS Leiden M16 2DAS M16 17 mrt.14:30Veld 2
    BS Leiden M22 2B.O.B. M22 17 mrt.14:30Veld 1
    BS Leiden X14 5Green Eagles X14 27 mrt.16:30Veld 2
    BS Leiden X12 2D.B.V. Rowic X12 17 mrt.16:30Veld 1
    Zorg en Zekerheid Leiden M21 1Harlemlakers M21 17 mrt.18:00Hoofdveld 1
    BS Leiden M12 1UBALL M12 18 mrt.11:00Veld 2
    BS Leiden M16 3Almere Pioneers M16 28 mrt.11:00Veld 1
    BS Leiden M14 1Lokomotief M14 18 mrt.13:00Veld 2
    BS Leiden V16 2 (VR)BC Utrecht Cangeroes V16 18 mrt.13:00Veld 1